... a raczej byli, o ile dobrze widzę:
https://www.sadistic.pl/krwawy-zarcik-vt572792.htm
? HEX$(6670358)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » Nasi są w Brazylii...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
... a raczej byli, o ile dobrze widzę:
https://www.sadistic.pl/krwawy-zarcik-vt572792.htm
Musi jacyś komodorowcy biedaka dopadli.
Ale OCB? Jacy nasi?
Na me oko główny bohater ma koszulkę z logo Atari, małym na lewej piersi, dużym na plecach. Podobne robił kiedyś Sikor.
Sikor powiązany ze światkiem przestępczym w Brazylii? Przecież to taki dobry chłopak jest. Sąsiadom "dzień dobry" mówi.
Draco, patrząc na adres przytoczonej strony, to ciekawe masz zainteresowania. :-p
Na me oko główny bohater ma koszulkę z logo Atari, małym na lewej piersi, dużym na plecach.
Na me oko trza pójść do okulisty i pogodzić się z okularami... :D
No no, ale w ruchu wygląda to nieco na znaczek atari. Także teges... :)
Strzelają do ludzi, krew się leje a ci debatują, czy był znaczek Atari czy nie... No do cholery, co z wami?!
W Brazylii krwawe sceny na ulicach to ponoć codzienna norma, więc co tu komentować - przecież obce kultury trzeba szanować i nie narzucać im po kołtuńsku własnych norm ;)
Natomiast znaczki Atari i koszulki Sikora są tam zapewne dużo rzadsze, więc temat potencjalnie ciekawy.
Natomiast znaczki Atari i koszulki Sikora są tam zapewne dużo rzadsze, więc temat potencjalnie ciekawy.
Sugerujesz nową partię? Na razie nie ma szans, ale mam z TLS :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Nasi są w Brazylii...
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 56 zapytań