Czy autor muzyki z invitra na SV 2004 byłby tak miły i udostępnił źródełko w RMT ?
Dzienksy z góry. A w ogóle to szacun, za użycie RMT.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Scena - 8bit » SV Invitro music
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy autor muzyki z invitra na SV 2004 byłby tak miły i udostępnił źródełko w RMT ?
Dzienksy z góry. A w ogóle to szacun, za użycie RMT.
spoko, w zalaczniku dolaczam wszystkie utwory Born'a jakie udalo mu sie do tej pory skonczyc ;)
duże rośnijta chlopaki :) oby mu zacięcia nie zabrakło
Tatqoo - nie gadać - tylko prace na kompo pisać !!! :lol: :lol: :lol:
tu: http://www.atariage.com/forums/viewtopic.php?t=61381 cosik pisze o pracy samuraia ... i o ocenie invitki przez zachodnich ;]
[ Dodano: 06.12.2004 18:37:31 ]
pr0be i pamietaj zeby born'a (brata) ze soba na SV wziasc !!! bo jak nie to .... ;]
Tatqoo - nie gadać - tylko prace na kompo pisać !!! :lol: :lol: :lol:
etam ... nie ma weny na razie ...zobaczymy jak bedzie jutro :)
może nie na temat ale ktoś tam pisał o Green Sleeves? czy to ten wałek Mozareta ? jak tak to czy ktoś ma do tego nutki ? bardzo, bardzo prosze ;)
chodzi o muze z Black Lamp - czy to jest jakaś ludowa melodia z wysp ... ?
Greensleeves to tradycyjny angielski utwor. Wielu artystow siegalo po niego. M.in. Loreena McKennitt czy Leonard Cohen. Co do nutek, to "google Twoim przyjacielem" i znalazlem cos takiego ;) .
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 8bit » SV Invitro music
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 56 zapytań