Witam,
Licytacja gry też na tę dziewczynkę:
https://www.siepomaga.pl/emilia-boldyzer
Gra się wczytuje.
Licytaja do 12.06.2025 godz 20:30
Od 1zł + etykietka na wysyłkę lub odbiór osobisty.
Pozdrawiam, Javalonde
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
Wolfenstein 3D dla Atari z VBXE Pierwsze szczegóły oraz wersja testowa Wolfensteina 3D wykorzystującego układ VBXE.
Gopher2600 0.56.1 Najnowsza wersja Gopher2600 wprowadza wsparcie dla devcard Atari 7800 oraz liczne poprawki.
Gearlynx 1.2.13 Ukazała się aktualizacja Gearlynx, emulatora przenośnej konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [Ch] Gra Space Shuttle Activision
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam,
Licytacja gry też na tę dziewczynkę:
https://www.siepomaga.pl/emilia-boldyzer
Gra się wczytuje.
Licytaja do 12.06.2025 godz 20:30
Od 1zł + etykietka na wysyłkę lub odbiór osobisty.
Pozdrawiam, Javalonde
Start - 10zł.
Cześć,
15 zł
25
Wygrywa AS... :)
wpłata zrobiona, grę zostaw sobie, bądź wystaw jeszcze raz :)
p.s.
potwierdzenie via priv, poszło
Dzięki AS, gra znowu dostępna od 1zł. do niedzieli godz.20:00
Dzięki AS, gra znowu dostępna od 1zł. do niedzieli godz.20:00
Ok daje 25
Chodziło o niedzielę (14.06) ale skor tego nie napisałe, to niech będzie do 22.06
Lampart_28 , jeśli jesteś chętyny na tę grę, to podślij etykietkę.
Lampart_28 , jeśli jesteś chętyny na tę grę, to podślij etykietkę.
Jej dopiero zobaczyłem że temat dalej jest aktywny wybacz zapomniałem o nim.. przelałem wylicytowana kwotę. Kasetę puść dalej w licytacje. Pozdrawiam.
Ta gra to jakiś niechcic :) ale robi dobrą robotę dla małej Natali, jak by tak przeszła przez prawie 4tys użytkówników, bylo by nieźle :)
No to wystawiaj ponownie! :D Czekam aż będę mógł zalicytować ;)
W takim razie od 1zł, do niedzieli 29.06 godz. 20:00 :)
licytuję zatem 51,2 zł dla równego rachunku! :D
OK, wygląda na to że nikt więcej nie licytował. Wpłata do zbiórkę dokonana. Szczegóły wyślę via e-mail.
No i super, dzięki!
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [Ch] Gra Space Shuttle Activision
Wygenerowano w 0.022 sekund, wykonano 61 zapytań