Kupię płytę główną Atari TT. Może być działająca, niedziałająca, uszkodzona lub niekompletna.
Jeśli ktoś ma cały komputer w dowolnym stanie technicznym na zbyciu także proszę o informację.
re-falcon.com, falcon030.com, 8051labs.com, cobra-1.pl,
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.
HDDRIVER 13.00 Nowa wersja sterownika przynosi olbrzymie zmiany, w tym ramdysk nowej generacji i inne optymalizacje.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [K] Kupię płytę główną Atari TT mode być uszkodzona
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Kupię płytę główną Atari TT. Może być działająca, niedziałająca, uszkodzona lub niekompletna.
Jeśli ktoś ma cały komputer w dowolnym stanie technicznym na zbyciu także proszę o informację.
Na eBay-u są dwie płyty, ale cena konkretna (ponad 3 klocki).
Tak widzę, dzięki. Płyty na chodzie wiec cena adekwatna.
Na eBay-u są dwie płyty, ale cena konkretna (ponad 3 klocki).
Po długich i trudnych negocjacjach udało się łyknąć jedną. ;-) To istotny krok w nowym projekcie, tym razem na TT.
Po długich i trudnych negocjacjach...
...druga płyta też jedzie do Polski :)
Suavek napisał/a:Po długich i trudnych negocjacjach...
...druga płyta też jedzie do Polski :)
Moja jedzie do Stanów.
To istotny krok w nowym projekcie, tym razem na TT.
brzmi ciekawie, możesz zdradzić jakieś szczegóły?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [K] Kupię płytę główną Atari TT mode być uszkodzona
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 55 zapytań