Poratuje ktoś?

2

Javalonde napisał/a:

Poratuje ktoś?

Czek dis: https://allegrolokalnie.pl/oferta/klawi ... oteczkiitp

Może się nadadzą.

Pozdr.

3 Ostatnio edytowany przez Javalonde (2026-06-10 14:04:55)

Dzięki, wysłałem pytanie.. Chyba, że ktoś się orientuje czy to klawisze są te same.
Pozdr.

4 Ostatnio edytowany przez perinoid (2026-06-10 14:26:03)

Te nie będą pasować. Jeśli potrzebujesz sprężynki to masz zupełnie inną mechanicznie klawiaturę. Takie to mam, z twoich akurat 7-ki nie posiadam.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Ok, dzięki @perinoid, czyli sprawa wyjaśniona.. nadal poszukuję..

6

Sprężynki są do młoteczków, identyczne jak w amidze 500, kilka klawiszy w mojej atarynce sobie tak uratowałem bo po wciśnięciu klawisza nie wracał do pierwotnej pozycji. Co do samych klawiszy to nie posiadam na zbyciu.

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

7

Jakieś tam mam, ale pokaż jaki to jest dokładnie model mocowania klawisza.

8

Podepnę się. Czy może ma ktoś zbędną sprężynkę "wspomagającą" pod spację do klawiatury gumkowej?

Moje skany czasopism i książek z epoki: https://chomikuj.pl/uicr0Bee ; https://archive.org/details/@uicr0bee
Potrzebujesz dyskietki? Proszę: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887
<-- Kontakt prywatny proszę przez "E-mail", a nie "PW".