co wy na to :)?
http://www.atariprotos.com/8bit/softwar ... dimaze.htm
ma ktos ta gre w wersji fajlowej ?
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » First person shooters
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
co wy na to :)?
http://www.atariprotos.com/8bit/softwar ... dimaze.htm
ma ktos ta gre w wersji fajlowej ?
whoa! rzadzi.
trzeba dolozyc jeszcze gamelinka tam do supportowanych interfejsow :)
niezle ... gdzie to mozna zassac ?
no ciekawe 8O
i jaki setup przy wyborze joy-a 8O
8O 8O 8O o w morde - grzybiarze z sąsiedztwa szczęki będą zbierać 8O 8O 8O
http://www.atariprotos.com/8bit/softwar ... otobox.htm
prototyp okladki dla Midi Maze, gra przeznaczona od 1 do 16 graczy :)
http://www.uni-giessen.de/~gd1113/midimaze/ - oryginał plus dodatki + wersja flash (strona pokazuje 404 :( )
http://www.midimaze.de/ - cytat ze strony: "Maze Editor von Björn Spruck für Atari (24.193 Byte) und für 32-Bit Windows (229.052 Byte)" - dwa razy więcej bitów, 10 razy większe pliki :mrgreen:
Wersji w pliku dla XL/XE jakoś nie widać. :?
[ Dodano: 14.01.2005 11:23:06 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » First person shooters
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 53 zapytań