Pytanie do specjalistów od "bebechów" małej Atarki :) Planuję sobie wmontować 1MB ram-u na simmie (moje 130XE ma 4-bitowe kości), mam dwa schematy, ale nie jestem pewien które rozwiązanie jest lepsze i czy w ogóle któreś jest dobre ;) Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś, kto może ma jedno z nich, lub zna się na rzeczy? Ciekawy jestem, jak się spisują z softem scenowym, czy mi "pójdzie Numen", itp ;> W ogóle jak to jest z 1088KB, bo wg artka lewiSa to wychodzi, że prawie nikt tego nie ma a schematy niby są. Jak macie jakieś inne dajcie znać :)
A schematy leżą tu(jeden pochodzi ze strony p. Jerzego Soboli):
http://tower.t16.ds.pwr.wroc.pl/~jacques/schematy/
VQ Tracker Beta 2 Nowa wersja cross-platformowego trackera muzycznego dla Atari XL/XE z poprawkami błędów.
15. edycja BASIC 10 Liner Contest Ruszyła kolejna edycja konkursu na gry i programy napisane w zaledwie 10 liniach kodu.
Gearlynx 1.1.1 Nowa wersja emulatora konsoli Atari Lynx przynosi poprawki błędów.
avi2atari narzędzie w Pythonie do konwersji wideo na format AVF dla 8-bitowych komputerów Atari.
Pierwsza beta POKEY VQ Tracker Ilmenit udostępnił innowacyjne narzędzie do tworzenia muzyki opartej na samplach dla Atari 8-bit.