Pamietacie Pinokia DOOMA z ktoregos zlotu?
Wczoraj trafilem na cos takiego :lol:
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Bałagan » DOOM
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Pamietacie Pinokia DOOMA z ktoregos zlotu?
Wczoraj trafilem na cos takiego :lol:
O stary, mega rolo! trzeba zrobic tribute ;)
sie mi wlasnie przypomnuialo. skoro mamy (prawie) ;-) 65816
Jeden daje linki do pliku w formacie WMV, drugi do strony, która wymaga IE (ActiveXy, fuj) i pytam: czy to jakaś zmowa Microsoftu?
[ Dodano: Pon Mar 14, 2005 17:26 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość. :rolleyes:
Hm... ja nic nie poradze ze kolesie zakodowali to jako wmv. Ale to ma sens, bo nie kazdy potrafi zainstalowac sobie divxy a kodek do wmv sam sie sciagnie.
dobra to ja poproszę o wersję doom 3 :lol: :lol: :lol:
Lao: ?jak się ma Windows Media Playera? A nie każdy ma ;).
Przy talentach naszych koderów, to ja czekam na Unreal Tournament na Atari ;).
[ Dodano: Pon Mar 14, 2005 20:42 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość. :rolleyes:
heheheh..grube... :D mam pomysła....
Laoo: LOL!! :lol: :lol:
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » DOOM
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 50 zapytań