zona wyslala mnie na rynek , na dobry pomysl wpadla :idea:
bo spotkalem tam " binladena " ktory sprzedawal sprzet z wystawek
wrocilem z MegaST i XE System i troche gier calosc only 20 eur ;)

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Bałagan » poszedl chlop po jaja
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
zona wyslala mnie na rynek , na dobry pomysl wpadla :idea:
bo spotkalem tam " binladena " ktory sprzedawal sprzet z wystawek
wrocilem z MegaST i XE System i troche gier calosc only 20 eur ;)

Ja pier.... %$^$%&^*&^*&^&**(&&*
Ja chce do Paryza!!!!!!
BTW. Czy te gry sa Ci potrzebne? Moze bys sie chcial pozbyc hurtem albo i detalicznie? ;)
nosty : mam 3 dublety ktore moge odstapic
xxl : tak calosc na xl/xe
kurde... znowu pożółknięta spacja w Atari ....
"tu general na czolg wskoczyl, postac jak ze spiza,
co tam polsza, tu nic nie ma, jedziem do paryza!"
bitman - daj na priva tytuly i cene.
oto lista :
Millipede
Flight simulator 2
Football
Tennis
Space Invaders
Thunderfox
Qix
Asteroids
Bug Hunt
Blue Max
Galaxian
Pole Position
ET
Food Fight
Battlezone
Ant eater
Desert falcon
Just
Moon Patrol
Frogger
Caverns of mars
Archon
dublety :
Asteroids , Qix i Archon
gRzEnIu klawisz G tez yellow

Ile trwalo zanim żona odzyskała mowę? ;)
o w morde....Archon... :!: :x
bitman: gratuluje wypasionego zakupu :)
Archon...
- no co GEP - ja mam oryginalnego "2" :twisted: - nawet z paperDocem
Ja tez ale na dyskietce... Wyszedl Archon 2 na carcie? i co to jest p****y? ;)
Za tą cenę to i mnie chyba żona by z takim sprzętem zaakceptowała :D Zawłaszcza dziś w 7 rocznicę ślubu i 29 rocznice komuni!!!
zona wyslala mnie na rynek ...
tylko pozazdroscic takiej zony :D
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » poszedl chlop po jaja
Wygenerowano w 0.022 sekund, wykonano 64 zapytań