http://www.stryker.pigwa.net/QuaST98.avi
http://www.stryker.pigwa.net/QuaST98.sfv
dzienks dla malego/swd za podeslanie plytki ... ;-)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Scena - 8bit » quast 98 filmik
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
http://www.stryker.pigwa.net/QuaST98.avi
http://www.stryker.pigwa.net/QuaST98.sfv
dzienks dla malego/swd za podeslanie plytki ... ;-)
hehehe...duża częsć Lamers jest na kadrach tego filmu...szalejący XTD i spółka trójmiejska...ludzie z Oldbulls,Vegas...no i PSB:)...kolejeczka ludzi z hd-kami w której trzeba było stać by stuff z party sobie zgrać...Solo o blond włosach,Orbital na żywo trzepiący swą graficzke...lamerzy z The Grind:),wszyscy sceniarze jacyś mocno młodsi...co najlepiej widać chyba po Sword Team:)Mimo tego co sie mówi do teraz o tym party...mi sie podobało jak na każdym multi na którym byłem (Intel Outside,Xenium,Syf itp)...o i YoYo...to był koleś nie do zdarcia:)pierwsze "demko" a własciwie kilka effów na szybko uruchamianych gdzie pierwszy raz widziałem PPC w akcji...przekolorowany Omnicolor na PC:)...Smells Like a Cream:)...tubylcy kradnący ogrodzenie i takze plecak Gumiego z epromkami:( STARE DOBRE CZASY KTÓRE NIGDY JUŻ NIE WRÓCĄ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
WOW, DZIĘKI!!! Ściągam, mam już 32 MB. Ciekawe czy siebie znajdę:) Rzeczywiście, jakośc kiepska.... Za ile to oni na allegro sprzedawali?
jaaki ja bylem przystojny... 8)
jaaaki ja byłem smieszny ... :D
a mnie na nim nie znalazlem ale jaaaki solo byl chudy :twisted:
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 8bit » quast 98 filmik
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 58 zapytań