http://groups-beta.google.com/group/com ... a154a73a0e
Zwróćcie uwagę na pierwszą odpowiedź, ROTFL
? HEX$(6670358)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » Brawo ten pan ;-)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
http://groups-beta.google.com/group/com ... a154a73a0e
Zwróćcie uwagę na pierwszą odpowiedź, ROTFL
widac fotki z quasta ostatniego zobaczyl ;) ROTFL
Ta... i pewnie przyjedzie na QP2k6 ;) I trzeba będzie chodzić przy ścianach i uważać kogo ma się za sobą, gdy się np. pochylamy... z drugiej strony Stryjek mógłby być zazdrosny, że Epi ma inną alternatywę niż on do szaleństw na scenie ;->
mac: ale zawsze można by wziąć mydło w płynie (a gostka wpasować między jakieś drzewka) :lol:
z drugiej strony Stryjek mógłby być zazdrosny, że Epi ma inną alternatywę niż on do szaleństw na scenie ;->
???
to co sie dziala na scenie pamietam czy to oto biega ??? jezeli nie to zdradz tajemnice ;]
ech Stryjku Stryjku - dziurki w pamięci...
hej niezla ta odpowiedz ;)
miker napisał:
"ale zawsze można by wziąć mydło w płynie (a gostka wpasować między jakieś drzewka)"
ew. za transfomator i zrobimy sobie mumie :D
~mess
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Brawo ten pan ;-)
Wygenerowano w 0.036 sekund, wykonano 59 zapytań