co na tych cartridge ? negocjuje Flowers manie ale Miker wola 1000$ na wstep
Sikor wydawales cos na cartridge ???
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Bałagan » Zarabianie na Atari
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
co na tych cartridge ? negocjuje Flowers manie ale Miker wola 1000$ na wstep
Sikor wydawales cos na cartridge ???
co ja wołam, wypraszam sobie! ;)
Ja sobie myślę, że 60zł za dobrą gierkę byłbym w stanie zapłacić.
Nie ma ich zbyt wiele i zakup 2-3 gier rocznie za taką kwotę jest do przeżycia ;)
widze ze trzeba podwinac rekawy i ...
co o tym sądzicie ?
http://ssl.allegro.pl/item137934357_romy_atari_st.html
Gościu ściągnął romy z p2p i chce zarabiać kasę... na wszelki wypadek skorzystałem z opcji "zgłoś naruszenie zasad"
Romy, lol, widać że jakiś nawiedzony MAME-owiec... :]
BTC: bardzo dobrze, niech się tłumaczy, skąd ma. :D
Ktoś tu dobrze napisał: "Pudełko butów" - zysk nie rekompensuje pracy. Poza tym twórca (nie twierdze, ze na pewno) sięga po narzedzia, ktore ma za darmo i (to już na bank) kozysta z popularnosci platformy. Ową popularność nakrecaja miedzy innymi ludzie, ktorzy za swoją pracę pieniędzy nie biorą. Przy tak małym rynku/środowisku wydaje mi się to trochę niezreczne.
kolejny frajer ...
Hehe, chce zarobić 1600zł.
No, się biedaczyna 'nagromadziłł' z atari.online.pl pewnie :)
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Zarabianie na Atari
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 55 zapytań