Czy OS z tej aukcji:
http://tiny.pl/f2cd
to to samo co APE Warp plus OS opisany w Atariki?
http://atariki.krap.pl/index.php/APE_Warp_plus_OS
Jesli tak to moznaby uzupelnic opis nowych funkcji.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Os Ultra Speed Plus?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy OS z tej aukcji:
http://tiny.pl/f2cd
to to samo co APE Warp plus OS opisany w Atariki?
http://atariki.krap.pl/index.php/APE_Warp_plus_OS
Jesli tak to moznaby uzupelnic opis nowych funkcji.
wydaje mi się że nie; słyszałem pare lat temu jak Żbik sie podniecał Super Archiverem i wymieniał bodajże 5-6 różnych amerykańskich systemów/standardów które chciał ściągnąć z USA. Wiem, iż jakieś zakupy tam zrobił, więc spróbuj z nim się skontaktować, bo zna ten temat. Niestety chyba nie mam aktualnego namiaru tel. na niego więc mailowo go pościgaj (np przez allegro - nick Zbik2002)
Spytam Zbika.
Ale nie chodzilo mi o Super Archiver (ktory jest jak rozumiem montowany w stacji dyskow) tylko o system operacyjny Ultra Speed Plus, ktory wpsolpracuje min z Super Archiverem (oraz kilkoma innymi upgradami stacji).
Nosty, predzej sie dowiedz u goscia od aukcji :)
Hello, w czym mogę wam pomóc ?
Pozdrawiam: Żbiku
zajrzyj do posta #2
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Os Ultra Speed Plus?
Wygenerowano w 0.015 sekund, wykonano 56 zapytań