Witam,
Szukałem chwilkę w necie i nie mogę znaleźć budowy tych plików :( Czy i w ich skład wchodzą markery, checksumy, irg i reszta tak jak to jest w przypadku formatu cas ? Liczę na to, że w którymś z tych formatów znajdują się "tylko" bajty z danymi (pominięte bajty wynikające z nośnika). Jeśli ktoś ma jakieś dane/linki proszę o "zapodanie".
FujiNetChat: Nowy klient IRC dla Atari Pierwsza publiczna wersja alfa FujiNetChat, nowoczesnego klienta IRC wykorzystującego interfejs FujiNet.
Gearlynx 1.2.2 Gearlynx doczekał się aktualizacji. Wprowadzono podgląd SCB, wyszukiwanie w pamięci oraz poprawki.
Wyniki FujiCup 2025 Poznaliśmy najlepsze gry na 8-bitowe Atari wydane w 2025 roku według jury oraz publiczności.
Wyniki konkursu i gala FujiCup 2025 Poznaj zwycięzców dorocznego turnieju FujiCup 2025 wspierającego twórców gier na Atari XL/XE.
Fujisan 1.1.8 Nowa wersja emulatora Fujisan przynosi wsparcie dla FastBasic oraz poprawki błędów w obsłudze dźwięku.