Kaz, możesz mi podesłać ten tekst ? Na "dzieńdobry" można go skompresować do 50%.
Press play on tape...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Demka w/z GR9
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Kaz, możesz mi podesłać ten tekst ? Na "dzieńdobry" można go skompresować do 50%.
Na koncie Piguły na youtubie lezy troche:
http://www.youtube.com/user/pigulashpoon
w naszym forsaken love masz part 2 "klasyczny" (256kolorowe 'gr9' z pomieszaniem drugiego trybu).
maw: na "dziendobry" to taki tekst raczej do 10k sie skompresuje przy uzyciu deflate...
kompresja to chyba nie problem, podejrzewam ze problemem jest rozpakowanie dowolnej czesci tekstu z calosci
dzielisz text na np 2kb bloki i pakujesz je, zawsze trzeba miec dwa bloki rozpakowane i po problemie:)
Robisz tabele fraz (inną dla każdego pliku) i z niej korzystasz - potem tylko kompresujesz paczki dwubajtowe: liczba wystąpień i i numer frazy.
//EDIT: oczywiście bibliotekę fraz też można choćby packbitem potraktować.
Napisałem..ile wejdzie a nie ile się wygeneruje przez np. 10 PRINT "A": GO TO 10
A ja miałem na myśli "inteligentny" generator, z gramatyką i słownikiem. :)
Hmmm... tamten tekst, mimo, ze pewnie mial w sobie cos z belkotu :), to jednak nie az takiego strasznie przypadkowego.
Przy okazji - pamietam, ze w ktoryms Bajtku byl artykul Borka o pakowaniu tekstu w ZX Spectrum (na podstawie doswiadczen z pisania gry "Puszka Pandory") - kojarzy ktos, ktory to numer albo rocznik?
Szukam demek, ktore sa zrobione/maja elementy w GR.9 albo zblizonym. Rzuccie jakimis tytulami poza AssKickerem, Shaol, Reditus, Ultra i The Shrine.
Aż dziw bierze, że jeszcze nikt nie wymienił stare, kultowe "Robot demo" gdzie jest parę ko(s)micznych scen.
To demo pojawia się w paru video, chyba też tym, co zrobił BlackD0t ("Tribute..."). :)
Dracon nie próbuj pisać na temat, w dobrym stylu było by teraz wspomnieć o dupie Maryny
O, f**k(t), masz racje... zachowalem sie nietypowo jak na obecny czas... ;P
Dracon nie jest jeszcze Królem Offtopiku, jego tytuł nie zobowiązuje. ;)
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Demka w/z GR9
Wygenerowano w 0.054 sekund, wykonano 45 zapytań