Dokladnie tak.
Do gier konsole.
Do pracy pecet (nawet ze zintegrowana grafika wystarczy czesto). Ja akurat mam jakas stara karte Nvidii (7600 chyba), bo moja malzowinka para sie fotografia i filmami 3D i karta musi obslugiwac okulary migawkowe, ale wczesniej zawsze mialem wbudowana grafike, bo jestem szumofobem i komputer MUSI byc u mnie bezglosny ;)
Do ogladana filmow Popcorn + TV. (wspomniane wczesniej urzadzenie WD, ma w srodku to samo co popcorn, ale bez cyfrowego wyjscia dzwieku (HDMI only), sieci i miejsca na dysk. Brak sieci baaaaardzo zmniejsza funkcjonalnosc, a brak cyfrowego audio to podstawowa wada).
Outline 2025 - invitro na Atari ST Paradox i Havoc/Lineout wydali invitro na Outline 2025 dla Atari STf z 1 MB RAM.
Nowe postacie w Street Fighter 2 Vega dodaje kolejne postacie do portu SF2 na Atari 8-bit. Zobacz nowy film z rozgrywką.
ATasm v1.30 ATasm v1.30 to assembler dla procesora 6502 działający z poziomu wiersza poleceń, zgodny z oryginalnym Mac/65 od OSS.
ugBASIC v1.17.2 Wszechstronny język programowania BASIC oraz cross-kompilator pozwalający na tworzenie programów na różne platformy 8-bitowe
Zapraszamy do artykułów na atari.area! Szukasz różnorodnych materiałów na temat Atari? Koniecznie odwiedź dział artykułów.