Witam wszystkich bo to moj pierwszy post na tym forum:) Dzisiaj odkopalem moje stare atari 65XE w celu pogrania sobie w te stare wypasione gierki... ale pojawil sie problem :( Mam jedna kasete z grami. Kiedys mialem jakis kartridz ktory sie wkladalo i po wlaczeniu kompa wystarczylo cos wcisnac na kompie + play na magnetofonie i gierka zaczynala sie ladowac (pojawialy sie paski na tv) Ale kartridz niestety sie uszkodzil i do tego sie gdzies podzial wiec zostalem z samym kompem, magnetofonem i kaseta. CZy jest mozliwosc uruchomienia tych gier z kasety bez kartridza? Zgory dzieki za odp. Dodam tylko ze gdy wlacze kompa z wcisnietym startem i potem wlacze play i 2x return to wystakuje blad. Pozdrawiam
Altirra 4.50 test 7 Phaeron udostępnił siódmą wersję testową Altirra 4.50 z poprawkami dla napędów i optymalizacją AltirraOS.
Test7800 0.7.5 Nowa wersja emulatora Atari 7800 wprowadza obsługę mRAM oraz poprawki proporcji obrazu.
MadMads: Nowy fork asemblera MADS Projekt MadMads pozwala na generowanie czystego kodu źródłowego 6502 z plików MADS.
Współtwórz atari.area i prześlij newsa! Masz ciekawe znalezisko lub informację ze świata Atari? Możesz samodzielnie dodać newsa!
Gopher2600 v0.54.0 Najnowsza wersja emulatora Atari 2600 przynosi tryb headless oraz poprawki błędów.
