Co to może być?
http://www.allegro.pl/item686150626_prz … obacz.html
ten sam sprzedawca(sprzedawczyni) ma takie pady z logo atari:
http://www.allegro.pl/item686244862_joy … obacz.html
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Outline 2025 - invitro na Atari ST Paradox i Havoc/Lineout wydali invitro na Outline 2025 dla Atari STf z 1 MB RAM.
Nowe postacie w Street Fighter 2 Vega dodaje kolejne postacie do portu SF2 na Atari 8-bit. Zobacz nowy film z rozgrywką.
ATasm v1.30 ATasm v1.30 to assembler dla procesora 6502 działający z poziomu wiersza poleceń, zgodny z oryginalnym Mac/65 od OSS.
ugBASIC v1.17.2 Wszechstronny język programowania BASIC oraz cross-kompilator pozwalający na tworzenie programów na różne platformy 8-bitowe
Zapraszamy do artykułów na atari.area! Szukasz różnorodnych materiałów na temat Atari? Koniecznie odwiedź dział artykułów.
atari.area forum » Kolekcjonowanie » Ciekawostki na aukcjach
Strony Poprzednia 1 … 21 22 23 24 25 … 249 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Co to może być?
http://www.allegro.pl/item686150626_prz … obacz.html
ten sam sprzedawca(sprzedawczyni) ma takie pady z logo atari:
http://www.allegro.pl/item686244862_joy … obacz.html
Wygląda jak od euroPC (?) Może do podłączenia 2 dysków zewnętrznych (?) Sam nie wiem, trochę to jednak bez sensu.
Ma logo Schneider'a
a ta firma do dziś coś tam produkuje....
Nic ciekawego w sieci nie ma.....
http://www.kupazlomu.ovh.org/kolekcja/serwisamstrad.htm
Ta firma produkowala mase rzeczy - poczynajac od komputerow a konczac na tunerach tv-sat i odtwarzaczach video... Takze to moze byc wszystko.
joyPC2joyD9 czy cos w tym stylu pewnie ( no i pewnie do europc )
Atari TT od 1 EUR, jeżeli komuś nie przeszkadza że QWERTZ
Jezeli ktos jest zainteresowany egzemplarzem w pudelku, prosze sie ze mna skontaktowac.
S.
Ja jestem zainteresowany od dawna idealną stacją 1050 w pudełku, ma ktoś do sprzedania? ;)
Z kategorii więcej niż 8-bit:
Ja jestem zainteresowany od dawna idealną stacją 1050 w pudełku, ma ktoś do sprzedania? ;)
Mowisz i masz.
S.
Niestety, do ideału jej sporo brakuje - żółtaczka ;) A retro-brite dopiero będę testować :)
Toner do laserówki Atari SLM 804 od 1EUR. Ciekawe jaką m(i)a(ł) datę ważności.
Toner do laserówki Atari SLM 804
Chyba bęben sam, nie wiem czy one się starzeją - może materiał światłoczuły też ma ograniczoną żywotność.
A może bęben i toner: "Original Atari ST Zubehör: 1 Entwicklereinheit (Toner + Trommel)"
Może jakaś mała zrzutka, ale przechwycić a następnie ocalić od zapomnienia na jakimś ftp :)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=692391890
niezly pomysl, a skoro widze ze juz zaczales licytowac, to odemnie dorzucam 20 pln, wiec mozesz o tyle wiecej licytowac :)
Dzięki, może właśnie to 20 pln zdecyduje o wygranej :)
Kto mnie przelicytował :)
Też to wyczaiłem i mogę dorzucić jakieś 30zł. Tylko po co podbijacie już cenę jak jeszcze 9 dni? Ustalmy tu kto będzie licytował, a na PRIV do jakiej kwoty coby się nie zdradzić.
Kto mnie przelicytował :)
A pod jakim nickiem licytujesz ?
Najbardziej budżetowym jak się okazało :) Ale nie będę na razie nikomu wchodził w drogę bo bardziej dla sportu i potomnych wszedłem w licytację niz z potrzeby..
Autoklama: Jaguar Gamer's Guide, mogę przywieźć na Głuchołazy, ale muszę mieć potwierdzenie dziś do 18:00 żeby zabrać. Wystawiłem dwa egzemplarze, jeden już zszedł.
Sprawdz maila.
A cuźto?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=695777542
Piszą, że do Atari, ale estetykę ma taką spectrumową raczej...
A tuż AY-83910 do.. ZX Spectrum :) Obudowa nawet pięknie oznaczona tęczą i nie jest to tęcza Atari :D Wysłałem info do sprzedającego - trzeba ludziom pomagać ;)
Strony Poprzednia 1 … 21 22 23 24 25 … 249 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kolekcjonowanie » Ciekawostki na aukcjach
Wygenerowano w 0.143 sekund, wykonano 12 zapytań