1

(19 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

x_angel napisał/a:

TMK: nie prawda. Miałem (i chyba gdzieś dalej mam) takie gunwo: Canyon MP3 player:
https://www.nix.ru/autocatalog/mp3_play … l#pid=2247
Tam jest kabelek z jednej strony USB typu A a z drugiej autorskie rozwiązanie. Można powiększyć fotkę, choć złącza od frontu nie widać. Ten odtwarzacz był z okolicy 2004 roku, potem mocno weszły Creative MuVo TX czy jakoś tak.

Daj spokój, Kaziu. My tu nie mówimy o ruskich odtwarzaczach Canyon, Panasonix, itp. wynalazkach :D A sprzęty pokroju Creative MuVo to nie była pierwsza generacja mptrójek, ja miałem (i mam go do tej pory) iRver'a na baterię paluszek, gra to ponad 70h, nie to co późniejsze gówna z wbudowanymi akumulatorkami których jak zapomniałeś naładować to cały odtwarzacz nadawał się do śmieci ;)

2

(19 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Na pewno nie do mptrójki bo te, jak tylko się pojawiły, miały złącze mini-usb.

3

(101 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Hrw napisał/a:

To jak coś ogłaszasz na FB to pisząc "i tak na facebooku wszyscy czytali" wypadałoby może dać link dla tych co nie czytali?

Nie każdy siedzi na FB czy Discordzie (i którym? bo tam tego pierdyliardy są).

Poświęcić raz kwadrans, napisać jakiś tekst, dorzucić fotkę i dać jako newsa z linkami "wincyj na [FB link], zapraszam też na [Discord invite link]" i masz z głowy.

Daj spokój, nie chce to nie. A mógłby dotrzeć produktem do większej ilości chętnych i więcej zarobić, nie to nie. Tyle ode mnie w temacie.

4

(101 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

peterkaczorowski napisał/a:

Dla mnie temat nie jest interesujący do reprodukcji, bo mam własne rozwiązanie SAVO i teraz będzie kolejna rewizja 2, która zmieni nazwę na SAVO CLASSIC oraz pojawią się płytki SAVO+ oraz SAVO MAX, ale to chyba już wszyscy na Facebooku czytali.

Nie każdy żyje fejsbukiem. Fajnie byłoby gdyby chociaż na głównej takie newsy wrzucano, przecież im większy rozgłos tym więcej chętnych na zakup ;)

5

(11 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Witam kolejnego nowego starego atarowca! :)

6

(6,057 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

"fabrycznie nieuszkodzone plomby" cholera, to jak są fabrycznie uszkodzone to też coś warte czy już nic? :D

7

(695 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Pytałeś kolegę o to czy wywalał modulator, tym się zasugerowałem ;)

8

(695 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Jakby ktoś kiedyś szukał/pytał... w moim XE też nie ma modulatora i z zośką, po s-video jest kolor ;)

Łatwiej sprzedać płytę główną niż kupić obudowę i klawiaturę ;) Trzeba by pewnie Krolla pytać ;)

10

(695 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Ja nie miałem takiego problemu bo pamiętam, że po montażu zośki, odpalałem atari po s-video (czyli monitorowego wyjścia) aby ustawić konfigurator zośki i kolor miałem.

VLX napisał/a:

Tak zupełnie przy okazji, abstrahując od tematu wątku. Po prostu chcę się dowiedzieć od osoby, która tak robi, a tutaj mam okazję uzyskać informacje z pierwszej ręki. Zaznaczam, że to żadna złośliwość, tylko czysta ciekawość.

O co chodzi z tym pisaniem "mnie", "mi" z dużej litery? Pisanie z dużej wyrazów "ciebie", "ci", "tobie" oznacza szacunek do odbiorcy, a tutaj? Pytam, bo osobiście odbieram to jako formę narcyzmu i ciekaw jestem opinii osoby używającej takiej formy.

Jaki to narcyzm? Narcyzmem byłoby gdybyś pisząc "Mnie", "Siebie" mając na myśli Twoją osobę (czyt. siebie). Ja nie rozumiem zdziwienia... nie ma znaczenia czy ludzie na forach mówią do siebie po imieniu, zawsze pisało się z dużej Ty, Tobie jeśli zwracało się bezpośrednio do tej osoby ale nie po imieniu, to też oznaka szacunku właśnie a chyba nie jest niczym złym mieć do kogoś szacunek.
To tyle ode mnie i przepraszam za ten OT.

skofrant napisał/a:

Moi znajomi wahają się czy kupić MouSTer ze wzgledu na rozmiar

Tzn. co? Za duży jest? Ja bym powiedział, że wręcz najmniejszy jaki się da i najsmulkejszy ze wszystkich mi znanych ;)
A co o Tom+ to zapomnij, on nawet nie obsługuje gamepadów przewodowych z x360, do pięt mousterowi nie dorasta ;) No i jest niestabilny w porcie, łatwo się wypina/przekrzywia ;)

https://github.com/willyvmm/mouSTer
A wątek o mousterze gdzieś tu już był...

14

(6,057 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

rj1307 napisał/a:

Cytując wiadomość od zwycięzcy aukcji: "...snajper zrobił mi niespodziankę podbijał o złotówkę i jakiś troll aukcyjny wyczuł i wywindował mi po złości szaloną wartość za gre..."

Haha, dobre! :D A świstak siedzi i zawija w sreberka. Ja bym gościa już zablokował. Skoro, jak tu kolega wcześniej napisał, ustalił sobie max kwotę w snajperze to co się dziwi, że mu wylicytował. Niech płaci albo sp... i ban na zakupy. Dzizas, co za ludzie...

Też nie mam problemu z mouSTerem i moją A1200.

16

(30 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No widzisz, a są tacy co kupią po kilka sztuk, bez względu na cenę, może będą to trzymać kolejne 30-40lat aż stanie się retro i wtedy zarobią kokosy... na leki czy DPS, jak już będą staruszkami :D Czy ja to kupię? Możliwe ale nie za wszelką cenę, pre-orderu też nie zamierzam robić chyba, że byłby wyjątkowo atrakcyjny (czyt. oferował coś innego poza niższą ceną, coś czego na pewno później nie będzie można kupić i nie będzie to jakiś breloczek, naklejka, obrazek). Też chciałbym aby port zasilania nie był usb-c tylko coś solidniejszego czego ktoś zaraz mi nie uwali pociągając niechcący za kabel...

Było kupować jak mouSTer kosztował poniżej stówy a tak, nie dziwię się, że teraz kosztuje 160 zł, też bym kupił drugi ale póki co, używam tandemu mouSTer+TOM2plus (choć ten drugi mnie wkurza bo lekkie szturchnięcie i się przestawia w porcie)

18

(9 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Zawsze mnie zastanawiało - jak ludzie na takiej klawiaturze pisali? Przecież te przyciski były toporne jak cholera. Często takie w wagach sklepowych widuję ;)

19

(217 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ja takie rzeczy wysyłam do niebezpiecznik.pl i/lub do zaufana trzecia strona żeby ostrzegły innych i przeanalizowały te próby ataku.

20

(48 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Mhm... widać Lotharek też ignoruje różnicę między upscalerem a scandoublerem skoro na swojej stronie pisze, że to alternatywa do ossc czy framemeistera...

21

(48 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Są dwa filmy Larka na ten temat i jak ktoś nie wie o co chodzi to polecam oglądnąć. Medusa wydaje się fajna ale dla streamerów niezbyt, dlaczego? To już Larek omawia na swoich filmach.

22

(21 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nieco przerobiony cytat :D

-Do paczkomatu mam pięć kroków. O czwartej za piętnaście jest kurier
-I zdanżasz Pan?
-Tak, ale i tak jest ujowo, bo jest paczkomat przepełniony i kurier nie zatrzymuje się

:D

23

(31 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ja przecież nie powiedziałem, ze to nie zadziała tylko "skoro to nie działa" a to drobna różnica ;)

24

(31 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Skoro to nie działa (i wg mnie nie zadziała) to czemu tak usilnie chcesz to tak podłączać? Nie znam nikogo kto by tak podłączał atarynkę.

25

(6,057 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Haha, a ja mam mało używany xc12, z oryginalnym pudełkiem jeszcze, w bardzo dobrym stanie, dobra lokata kapitału widzę, może kiedyś parę tysięcy za to dostanę :DDD