Temat: Atari 800xl, 65XE, CA2001, magnety i spectrum 128 na sprzedaż

Robię wietrzenie w szafie i mam na sprzedaż kilka rzeczy:

Atari 65XE w kartonie, w środku są nawet rachunki z Pewexu i karta gwarancyjna. Samo Atari sprawne, niestety ma zdrapaną folię z napisem Atari. Zasilacz i kabelki w komplecie.

Atari 800 XL, sam komputerek bez zasilacza, sprawny

Ca2001, pękł w niej swego czasu plastik dociskający głowicę, skleiłem dwuskładnikowcem i póki co działa. Zasilacz kabelki i pudło z 80 dyskietkami, nie gwarantuję że wszystkie się wgrają.

Dwa magnety, XC12 i XCA12. Obydwa z Turbo 2000. Obydwa mają problem z klapką, dodatkowo XC12 nie działa poprawnie, nie udało mi się z niego nić wgrać. Z XCA12 wgrałem od pierwszego kopa demo z kasety więc wydaje mi się że jest sprawny. Dodatkowo kartidż turbo 2000.

ZX spectrum 128. Wersja z radiatorkem. Niestety klawiatura dogorywa i niektóre klawisze już nie działają, folia do wymiany. Dokładam interfejsa na dżoje. Udaje kempstona, sinclara i dodatkowo ma port na kartidże.

Za całość chciałbym 400PLN. Najchętniej odbiór osobisty w Wawie.

Ofert proszę na PW, albo w wątku.

Ostatnio edytowany przez General_Specific (2012-08-19 09:39:46)

Post's attachments

IMG_3711.jpg 287.46 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_3713.jpg 153.27 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_3714.jpg 180.27 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_3715.jpg 161.23 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_3716.jpg 186.79 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Atari 800xl, 65XE, CA2001, magnety i spectrum 128 na sprzedaż

Wezmę ZX 128, jeśli będą chętni na pozostałe rzeczy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Atari 800xl, 65XE, CA2001, magnety i spectrum 128 na sprzedaż

Dely, moge wziac cala reszte, czyli CHETNY NA CALOSC a ZX ci odsylam

Ostatnio edytowany przez lotharek (2012-08-19 10:30:04)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: Atari 800xl, 65XE, CA2001, magnety i spectrum 128 na sprzedaż

Dzienkuwa. Z forsą się dogadamy poza anteną.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Atari 800xl, 65XE, CA2001, magnety i spectrum 128 na sprzedaż

Prosze sprzedajacego o kontakt : lotharek@lotharek.pl.

Nie czytam PM

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Atari 800xl, 65XE, CA2001, magnety i spectrum 128 na sprzedaż

Dely - sprzedajacy nawiazal kontakt - w trakcie zalatwiania

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: Atari 800xl, 65XE, CA2001, magnety i spectrum 128 na sprzedaż

Dzięki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.