Temat: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

Ma ktoś jakieś sprawdzone źródło nowych i dobrych kaset .... musze nagrać kilka w turbo....
Czy te co sa na allegro po 2-5 zł są oki ? Mam rozumieć najlepiej 60 ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

Znalazles moze cos?
Ja na allegro widzialem za min kilkanascie zl, a szukam wlasnie w cenie kilku.

3

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

Sklepów w Wolnym Mieście nie ma? U mnie w markecie leżą (w każdym razie niedawno leżały) - w razie czego, mogę kupić i wysłać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

Tu chodzi o cene...i jakość coby kupić tanio i dużo ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

Dzieki, juz dostalem cynk, musialem przegapic:
http://allegro.pl/kaseta-sony-audio-hf- … 11366.html

6

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

To juz znalazłem jakiś czas temu ;p
Tyle ze nie znałem jakości tych kaset :)
Bezpośrednio troche taniej
http://sklep.dlugoleccy.com.pl/category/kasety-audio

Ostatnio edytowany przez stryker (2012-09-16 19:13:34)

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

Ejjj, ale jakiś czas temu chyba widziałem magnetofonowe podczas wycieczki do mediamarkt, a na bank były jeszcze VHSy. Jak będę przejeżdżał obok, mogę sprawdzić czy rzeczywiście są i po ile.

grzybson/SSG^NG

8

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

Sikor podesłał jeszcze takie coś: http://www.sylmat.pl/kasety.html   ale czy to jeszcze aktualne ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

stryker napisał/a:

To juz znalazłem jakiś czas temu ;p
Tyle ze nie znałem jakości tych kaset :)

nie no, mozna nie lubic marki Sony, ale jeszcze nie slyszalem zeby ktos narzekal ze programy sie z nich kiepsko wczytuja :)

10

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

Ja nie dalej jak rok temu kupowałem kasety TDK (takie w granatowo-czerwonej folijce) w Carrefourze, a wcześniej może dwa lata temu, takie same kasety kupowałem w Kauflandzie, zdaje się, że te same kasety widziałem niedawno w Tesco, więc nie jest to chyba towar 'very rare' ;), cenowo też nie wyglądało to źle, chociaż konkretnej ceny teraz już nie podam, możliwe że to było coś koło 3 zł, w Media Markt jakiś czas temu kupowałem Maxellki, cena podobna do tych TDKów. Na jednych jak i drugich kasetach nagrywałem soft dla Spectruma, ze dwie nagrałem dla C64 i nie miałem najmniejszych problemów z odczytem, więc podejrzewam że Atari też by sobie z nimi poradziło :).

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar

11

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

Dzisiaj sprawdzone - w MediaMarkt Sony 60 "czerwone" (chyba jak te z aukcji) o zgrozo 7 zł!

grzybson/SSG^NG

12

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

stryker, w Carrefourze, jak napisał Piesiu, spokojnie kupisz TDK.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

13

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

A mówiłem Stryjek udaj sie na Jarmark w tym roku po kasety. Sam widziałem KARTON (może ze 100-200 sztuk) nówki zafoliowane TDK/SONY/MAXELL po 1zł. A tak to w Media wypatrzyłem w weekend po 7-10zł w zależności od firmy. Ale jest jeden sprytny sklepik na tzw. Hali w Gdyni, gdzie można upolować jakieś okazje. Będe tam niebawem to zapytam i dam znać.

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-09-18 03:57:36)

gep/lamers^dial

14

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

gepard nie ściemniaj z tymi kasetami bo na jarmarku byłem kilka razy i nic takowego nie widziałem i to jeszcze za 1zł ? Trzeba było dać cynka..... było tylko kilka sztuk przy szkole Łączności .... ale leżały tam nonstop na "słońcu" więc co do ich jakości miałem zastrzeżenia.

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

nie pitol mi tu, niestety nie mam telefonu do Ciebie, miał gość przy pominiku w kierunku baszty (typ notabene sprzedawał kupe żelastwa, jakies wykopkowe artefakty, stare amerykańskie tablice samochodowe itp), oferował cały karton, trzeba było uważnie przejść wszystkie zakamarki a nie tu mi teraz fochy strzelać panie Stryjek :)

gep/lamers^dial

16

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

Tu by było na czym nagrywać :) http://www.ipla.tv/Kolekcjonerzy-odcine … _container

"wszystko się kiedyś kończy......."

17

Odp: [kupie] nowe kasety magnetofonowe

@stryker fajny program :) Szkoda tylko, że tak skaczą z tematu na temat.