Temat: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Witam Was wszystkich.

Mój brat, Paweł Filip Kaznowski, znany zapewne części z Was jako Vulgar, odebrał sobie życie 16 stycznia tego roku. Miał 34 lata.

Od kilkunastu lat, jeśli nie dłużej, walczył z przeciwnościami natury psychicznej, które mogą być niepojęte i niezrozumiałe dla zwykłego, dobrze funkcjonującego człowieka. Walkę tę przegrał. Nie potrafiliśmy mu pomóc...

Dostałem informacje i czytałem  też o tym na forum, że brat zostawił po sobie dotąd niedotrzymane zobowiązania natury sprzętowej, czy też finansowej. Zgłaszajcie je na adres mailowy wildhoneymoon@gmail.com. Postaram się im wszystkim zadośćuczynić. Wraz z kolegą mojego brata, Piotrkiem K. z Gdyni, również znanym części z Was, przejrzymy i uporządkujemy wszystkie jego rzeczy, z tym że stanie się to najwcześniej latem.

Myślcie o nim dobrze. Bardzo cierpiał. Nie miał woli ani siły, by żyć.

Andrzej Kaznowski

Ostatnio edytowany przez Andrzej K (2013-03-10 14:25:24)

2

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Słyszałem o chorobie.
Smutne :(
Gdzie został pochowany ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Smutna wiadomość. Kondolencje dla rodziny.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

To smutne. Przekaż rodzinie wyrazy współczucia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

współczuję.

6

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Niech spoczywa w pokoju..

7

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Kondolencje.

Sikor umarł...

8

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

[+]

9

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Andrzej, moje szczere kondolencje.
Parę lat temu byłem w regularnym kontakcie z Pawłem.
Kupiłem też od niego wysyłkowo parę rzeczy i wszystko było ok.
Był to naprawdę równy gość i taki pozostanie w mojej pamięci...

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

10

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Wszystkim Wam bardzo dziękuję. Chciałbym napisać, że w jego imieniu, bo mam nadzieję, że jakoś to widzi i czyta...

Stryker, urna spoczęła na Cmentarzu Łostowickim niedaleko wejścia. Tam jest rodzinny grób.

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

podobno o zmarłych nie należy mówić źle , wiec przesylam kondolencje

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Andrzej, jeszcze raz szczere kondolencje

dobry z niego chłopak był :(

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

13

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Odpoczywaj w pokoju, Vulgar.

:(

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

:(

Było miło :) Do widzenia.

15

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Moje kondolencje :(

16

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Witam,

kondolecje ode mnie, znalem Pawla bardzo dobrze,przykro mi

kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

17

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Jestem w szoku. Kondolencje dla Rodziny. Co prawda dochodziły mnie słuchy o Jego problemach, ale nie sądziłem, że były aż tak wielkie :(

Spoczywaj w pokoju, Pawle.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Niech mu ziemia lekką będzie...

19

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

(*)

20

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Moje kondolencje.

Spoczywaj w pokoju, Vulgar. :(

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

21

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Bardzo smutna wiadomość :(

Na zawsze zapamiętam Vulgara, jako dobrego kumpla, wielkiego propagatora marki Atari i świetnego grafika.

22

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Moje kondolencje.

23

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Kondolencje dla Rodziny.

24

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

Po prostu nie wiem, co napisać... Pawła poznałem w 1996 na QuaST Party, przez pewien czas z Adamskym prowadził po moim odejściu z grupy magazyn ECHO... Trudno czasem uwierzyć w to co się usłyszy, jeszcze trudniej, gdy dowiadujemy sie o problemach poprzedzających tragedię. W mojej pamięci Vulgar pozostanie osobą pozytywną i tak chcę go zapamiętać. Kondolencje rodzinie i znajomym. [+]

Bleed.

25

Odp: Paweł Kaznowski (nick vulgar) nie żyje.

To samo uczucie... Nie wiem co napisać.

Znaliśmy się z Vulgarem, z Pawłem niestety niezbyt dobrze, mimo, że byliśmy w jednej grupie to odległość robiła swoje.
Spotykaliśmy się głównie przy okazji parties, czasem jakiś list, czasami rozmawialiśmy przez telefon...
Znaliśmy się kiedy był w CNF, kiedy wydawał Echo, potem wstąpił do Cobry.

Najdłuższe 'telekonferencje' mieliśmy gdzieś w roku 1997 kiedy pomagał mi podłączyć (poprzez modem) ST do Internetu.
On miał jakieś skrypty pod callback, a ja potrzebowałem na TPsa 020. Chętnie pomagał i miał spory zasób wiedzy
o naszym sprzęcie. Świetnie rysował. Później mój kontakt z Atari i sceną się poluzował, więc tak jak z większością ludzi
kontakt się urwał.

Ze smutkiem czytywałem na tym forum nagonkę na niego, o jego nierozliczonych sprawach. Nie wiedziałem co o tym
wszystkim myśleć. Niestety, nie znałem go zbyt dobrze, ani nie wiedziałem nic o jego problemach zdrowotnych...

Kondolencje dla rodziny. Spoczywaj Pawle w pokoju.

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.