Temat: VBXE order

Zwyczajowo:

ślemy maile na lotharek@lotharek.pl, cena - procesor atari / 21.67333333

w temacie :
atariarea VBXE

tresc :

1. imie, nazwisko, adres
2. XL - ilosc kpl / XE - ilosc kpl

uwaga :
- wysyłki ok polowy sierpnia
- temat musi byc : atariarea VBXE   - filtry....reguly...



DO: lotharek@lotharek.pl
TEMAT : atariarea VBXE

JAN KOWALSKI
00-000 Wariatkowo
porąbana 20

XL - 1 szt
xe - 2 szt




to chyba tyle ??

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-06-30 19:35:05)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: VBXE order

A cena??? (średnio mnie interesuje ale zawsze wypadało by wiedzieć jaki przelew zrobić :) )
Mail wysłany!

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-06-30 19:39:19)

3

Odp: VBXE order

a ja mam pytanie, czy te VBXE będzie podobnie jak ultimate dostępne na stronie do zakupi w terminie późniejszym? jeśli tak to w jakiej cenie?

4

Odp: VBXE order

AS: przecież została podana - procesor atari / 21.67333333 :-)

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

5

Odp: VBXE order

Tak już wiem! CEna genialna!

6

Odp: VBXE order

A dlaczego tytuł topiku po angielsku? ;P
Nie kupię, w tej chwili mnie nie stać, poza tym - póki co brak produkcji, a jedną atarkę z VBXE już posiadam...

Sikor umarł...

7

Odp: VBXE order

Przepraszam za wpis post pod postem, ale:

lotharek napisał/a:

ślemy maile na lotharek@lotharek.pl, cena - procesor atari / 21.67333333

Upss, wpis Eagla na atarionline.pl mnie oświecił... Ci co mają Atari 400/800 - spoko, 6502. Ale reszta: 6502C - "C" wskazuje na system szesnastkowy, więc policzmy:
6502C(16)/~22(16)=2F88(16)=12168(10)zł - nieźle, jak się okazało, kalkulator w windzie liczy tylko liczby szesnastkowe całkowite
Jeszcze gorzej, jeśli cena podzielna w systemie dziesiętnym:
6502C(16)/21.67333333(10)=413740(10)/21.67333333(10)=19089,92(10)zł - ta suma zabija ;)
W tym wypadku posiadacze 65816 wcale nie mają tak źle (o ile te są podane w systemie dziesiętnym) ;P
W nawiasach były podane podstawy systemów. A na poważnie - cena wychodzi zacnie...

Sikor umarł...

8

Odp: VBXE order

... i to może nawet w "ojro" (bo tę walutę Lotharek lubi). ;)

Poza tym zdeko drogo i lekko bez sensu, że wychodzi tak z ułamkami... :D
Ale i tak szacun za ambicję i konsekwencję ! :)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2013-07-01 01:43:36)

9

Odp: VBXE order

no widzisz lodziu, drogo, dracon zrobi taniej - wiadoma sprawa

przechodze na tumiwisizm

10

Odp: VBXE order

Tanio! Ale plus pobranie tak?
Do kiedy dedlajn na namysł? Dwa tygodnie jak w sklepie?

Szacun Panowie.
Lotharek: przeprosiny po półtora roku.
Szkoda, że to moje z usiech jeszcze nie dotarło, ale na drugie to raczej nie mogę sobie pozwolić, chociaż pomyślę. Może dotrze.

Bezrobotny, na pewno będzie. Półtora ceny twojego ustrojstwa do podłączania pendrajwa do sio.

(Skoro nie do końca jawnie to poleciałem pongliszem.)

Ostatnio edytowany przez lemiel (2013-07-01 11:21:59)

11

Odp: VBXE order

Dracon napisał/a:

Poza tym zdeko drogo i lekko bez sensu, że wychodzi tak z ułamkami...

Możesz przybliżyć na jakiej podstawie wyliczyłeś (bo rozumiem, że liczyłeś), że "zdeko" drogo? Podejrzewam, że jeśli zrobiłbyś taniej, to VBXE by się lepiej sprzedawało i mógłbyś zarobić. Co Cię ogranicza?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: VBXE order

@dracon: zamawiam 1 szt.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: VBXE order

"Poza tym zdeko drogo i lekko bez sensu, że wychodzi tak z ułamkami..."
I nie wyjścia VGA/DVI ;-P

14

Odp: VBXE order

Ups, zapomniałem dodać, że wg mnie i dla mnie to zdeko za drogo, więc nie biorę...
Aby znów nie mnożyć pytań MegaBossa, zastrzegam, iż nikomu nie bronię nabywać tego bajeru tu czy tam, w dowolnej cenie i ilości. ;)

Możliwe, że niektóre sprawy są relatywne, może jakby pewnie porównać ceny poprzednich "orderów" to tanio jak barszcz.

Niestety, istnieją także inne czynniki, czyli nikłe wsparcie software'owe (np. brak obiecanego przez Jellona MORTALA :P) oraz moje postanowienie, że nie kupuję już nic do ataryny (wszystko co potrzeba do zabawy już mam),  co ogólnie powoduje, że nie dołączę do Was - obecnych i przyszłych posiadaczy fałbeikse.

Jeśli obraziłem tu jakąś świętość, to sorry....


marekp napisał/a:

I nie wyjścia VGA/DVI ;-P

I to tyż! :P

Ostatnio edytowany przez Dracon (2013-07-01 13:39:01)

15

Odp: VBXE order

Dracon, coś ci się chyba pomyliło, to nie jest wątek dla tych co nie chcą kupić tej karty tylko dla tych co chcą. Jeśli nie byłeś zainteresowany to wystarczyło nić nie pisać.

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

16

Odp: VBXE order

kurde licze po raz czwarty i nie wychodza mi zadne ulamki...pelna kwota :-)

co do spostrzezen DRACONA -- sorry, ale pojade prywatnie bo nie lubie trollowania :

jaki wczesniejszy preorder ?
lubie euro, ty nie ?
"czesc, jestem dracon, zrobilem numena, sprzedaj mi sio2sd za darmo...bo ogolnie za drogo"

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-07-01 16:06:26)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

17

Odp: VBXE order

@lotharek: no bo Ty pewnie liczysz na właściwym komputerze przy użyciu właściwego pakietu FP.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

18

Odp: VBXE order

Będzie można to cacko obejrzeć w Głuchołazach?

19

Odp: VBXE order

@ajcek: w sumie racja, tylko mnie tu do wypowiedzi zachęcali... ;)


Lotharek: przecież pisałem, że masz szacun już za samą inicjatywę, nie było aluzji do jakiś Twoich innych "preorderów" tylko do tego typa zza Oceanu co podobno miał robić wcześniej VBXE, chciał za to jakieś kosmiczne sumy a i tak się chyba do końca nie wywiązał. ;)

Aleś zamieszał z ukrytą ceną:
W Windows 7 Ultimate: uruchom program "calc", wpisz swoją zagadkę i masz wynik - idealnie:
"300,0000000461396"
:D

Co do Twojej 'prywaty', to nie przypominam sobie jakiejś korespondencji z Tobą a tym bardziej prośby o "sprzedaż za darmo" (LOL).
Za to utkwiło mi w pamięci scena zakładania przez Ciebie podwójnego nelsona podczas jedzenia w KFC z okrzykiem nazwy Twojego ulubionego dema (to było podczas SV 2k10 lub 11). Komu? Nie będę wskazywać.
Fakt, że rozglądałem się trochę czasu za sio2sd i załatwiłem to sobie ostatecznie w zadowającej mnie cenie dzięki pracy paru osób.... No i co, dobrze jest mieć wybór. :)

Ok, sorrki za lekkie offtopicowanie, niezostanie posiadaczem lub użytkownikiem VBXE ;)  i życzę powodzenia w Twoich biznesach! :)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2013-07-01 17:48:14)

20

Odp: VBXE order

Z racji otrzymania wiadomości że wysyłka tylko do PL szukam jakiejś dobrej duszy do której mógłbym się podpiąć pod zamówienie i wysłałaby mi paczuszkę.

21

Odp: VBXE order

Dracon -- blad myslowy w zalozeniu :

wyniki / data input w obliczenia na PLN zaokrąglasz do drugiego miejsca po przecinku....

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-07-01 17:49:47)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

22

Odp: VBXE order

A u mnie dziala ;)

irekp@pi ~ $ echo "6502/21.67333333"|bc
300

23

Odp: VBXE order

A jaka jest różnica pomiędzy wersją XL i XE (rozumiem że jedna pasuje do XL druga XE, ale chciałbym wiedzieć czym się różnią)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

24

Odp: VBXE order

dolaczonym adapterem

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-07-01 22:27:57)

Post's attachments

HPIM2870.JPG 156.57 kb, liczba pobrań: 1 (od 2013-07-01) 

vbxe4.jpg 113.15 kb, liczba pobrań: 2 (od 2013-07-01) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

25

Odp: VBXE order

lotharek napisał/a:

dolaczonym adapterem

Hi, sorry, but I dont know what I must to do now:) All info is in polish:( Is possible to send my Ultimate Atari Machine to you, for add VBXE Inside? Iam not able to do it (You added into my atari covox and 1MB some time before).

regards Poison

Ostatnio edytowany przez jamesd (2013-07-02 07:17:26)