Temat: MONITORY LCD dla nas i mas !

Czolem,

znalazlem niezle zrodlo monitorow lcd - sam sobie kupilem 2 toshiby 15cali 4:3  15V300PG
Monitory to uzywki, czlowiek ma ich okolo 500, jest w czym wybierac. za 2 szt 350zl (dzuo,nie duzo...ale warto bylo)


pojechalem do tarnowskich gor (ok 30 km od Katowic) z :

-STE rgb
-XL rg, comp, svideo
-XE vbxe rgb
cpc rgb
- amiga - rgb,comp
- mist -- VGA

siedzialem, testowalem, wybrzydzalem, znalazlem takie jakie pasuja i dzialaja ze wszystkim. od malucha do STE po RGB.


jak ktos chce namiary - mogę podać.

mogę tez zorganizować akcje : zbieram paru chętnych, jadę na miejsce, testuje do oporu, wysyłam zainteresowanemu zdjecie jak lcd wyglada i w jegoimieniu biore. Pozniej wysylam albo przywoze na party.

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-07-31 09:38:00)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

to ja poprosze taka sztuke co to działa na wszystkim i ze wszystkim (Atari8bit-C64/C128-Amiga-AtariST) będe bardzo wdzięczny na SV :)

gep/lamers^dial

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Do akcji się chętnie podłącze, a jak nie dojdzie do skutku to namiary bym chciał. To jest zupełny misz-masz czy jest kilka modeli? Jeśli tylko kilka, to czy można wcześniej dowiedzieć się jakie modele są dostępne?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

A ja nie mam kasy, choć oferta ciekawa... Może inną razą.

Sikor umarł...

5

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

jest kilkadziesiat modeli....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

A kiedy tam jedziesz ?

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

7

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

zalozmy ze zbieram grupe.

jak nie uzbieram 10 osob do 10sierpnia to temat zdycha.

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-07-31 16:33:06)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

lotharek napisał/a:

jest kilkadziesiat modeli....

jak możesz weź od człowieka te listę i wklej tu na forum
Daje gwarancje ? jak tak to na ile "LAT" ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Stryjek zejdź prosze na ziemie z tą gwarancją bo łazisz gdzieś po nimbostratusach wiszących nad Gdańskiem ;)

gep/lamers^dial

10

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

gep dobrze sie czujesz ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Jestem chętny na taką Toshibę lub coś podobnego do 15"

12

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Byłbym chętny na coś do maluszka :)

13

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Lothar, jestem chętny. Ze mną masz najmniej kłopotu ;-).

//EDIT: Doprecyzuję: 17", RGB(ST)+EURO/EURO+SVIDEO

Ostatnio edytowany przez maw (2013-08-04 21:55:30)

___
Press play on tape...

14

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

lotharek napisał/a:

Czolem,

znalazlem niezle zrodlo monitorow lcd - sam sobie kupilem 2 toshiby 15cali 4:3  15V300PG
Monitory to uzywki, czlowiek ma ich okolo 500, jest w czym wybierac. za 2 szt 350zl (dzuo,nie duzo...ale warto bylo)


pojechalem do tarnowskich gor (ok 30 km od Katowic) z :

-STE rgb
-XL rg, comp, svideo

kierownik, wszedł bym w monitor dla ST/XL - na pewno z rgb / compo
---edycja---
no i zapomniałem o porcie VGA dla ST-High

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2013-08-04 17:43:18)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

15

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

STRYJEK -- prosze Cie.... lubie Cie ale nie badz menda..

w zalaczniku moja toshiba - serio, jest GIT :-)

http://mmj.pl/~lotharek/lcd/

mam pomysla :

na miejscu bede robil zdjecia, wrzucal do katalogu

np toshiba 3 180 - co oznacza 3 toshiby do wziecia w cenie 180 /szt

reszta na telefon !

uwaga - zartownisiom dziekuje, Panowie, to kwestia powaznego podejscia

bede negocjowal ceny jak kupimy z 10 szt ! sadze ze zmieknie i bedzie za 140-150 sprzedawać !a ja bede mial fun ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

16

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Pytanie mam: nie tylko 15" są u niego ? (17?)

___
Press play on tape...

17

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Piszę się na model gadający z XE/ST/Amgia/PC/scart/rgb/composte/svideo/stereo - czyli taka Toshibka(15'') jaką przytargałeś byłaby cacy.

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Na taką Toshibe bym się pisał, a nawet dwie :) I może coś jeszcze, ale przydała by się jednak lista dostępnych modeli :(

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

19

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Poproszę 1 toshibę 15V300PG z nadzieją na cenę do 150,-
Jak pojawi się lista pozostałych modeli to może jeszcze coś.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

20

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

wstępnie model 15V300PG z możliwością zmiany na inny jak podasz listę

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

To ja też tako jedno Toshibę proproszę. Czy mają one audio out?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Heh, dobry monitor jest potrzebny, gorzej jak po zakupie tych wszystkich YUV konwerterów, LCD-ków(TV) i innych okaże się, że wyjdzie w końcu porządny scandoubler do VGA :D

Ostatnio edytowany przez Jacques (2013-08-01 08:45:18)

23

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

No ale te monitory to przecież też (głównie) VGA.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

24

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Między innymi VGA, wiadomo ;) Tyle, że trudniej dostępne (LCD TV) i mające swe lata ;)

25

Odp: MONITORY LCD dla nas i mas !

Lotharek, ja chętnie taką Toshibę jak Twoja przygarnę. Albo podobny monitor, zależy mi na złączu S-video.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...