Temat: Stare sprzęty.

Witam serdecznie mam troche starego sprzętu który lubicie , jest to efekt zbieranie przez lata kiedy ludzie zaczęli bezmyślnie wyrzucać miałem możliwośc wraz z ojcem gromadzić to w stodole , jednak musze się teraz tego pozbyć ponieważ pomieszczenie które zajmują musi zostać przerobione na spawalnie , mam tez inne sprzęty unitra itp ale to was pewnie nie interesuje , Posiadam różne modole ale dla mnie to tylko cyfry , razem ejst tego około 20 sztuk i inne kable , wzmacniacze , magnetofony , dyskietki z grami joisticki itp.nie znam dokładnie ich nazw ponieważ to nie moja kraina. Szukam osoby która chciałaby wycenić i przygarnąć najlepiej w całości ,wiekszość pewnie jeszcze działa inne to już na cześci. Wrzucam kilka zdjęć , moge zrobić wiecej zdjęć dokładnych wszystkiego jeżeli ktoś będzie zainteresowany.

Post's attachments

IMG_0992.jpg 63.2 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_1002.jpg 700.95 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_1003.jpg 525.75 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_1005.jpg 706.91 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_1006.jpg 437.04 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

Odp: Stare sprzęty.

Zapodaj namiar geograficzny na stodołę :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Stare sprzęty.

Strasznie zakurzone. Na allegro dostaniesz więcej, po wyczyszczeniu.
Daję 50zł  -bo poluję na 5200, a kasy nie mam.Poza tym - nie wiadomo, czy sprawne.
A wycena?
Wyczyszczone i sprawne:
5200 - 50-200zł
800xl - 20-100zł
LDW2000 - około 150-200zł
Co do unitry - też się znajdą tutaj chętni ;)

Sikor umarł...

4

Odp: Stare sprzęty.

5200 i pegasusa bym łyknął :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Stare sprzęty.

A co masz z Unitry?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Stare sprzęty.

Powiedz, ile chcesz za 800XL. :) Może być PW. ;)

7

Odp: Stare sprzęty.

Ty już masz stryker jedną ;) ja też bym to łyknął (5200) :D

Ostatnio edytowany przez stRing (2013-09-03 19:07:40)

8

Odp: Stare sprzęty.

no to bedzie wojna ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: Stare sprzęty.

może być :P niech kolega wystawi na aukcję jak Sikor radzi.

10

Odp: Stare sprzęty.

Ja bym się na LDW2000 pisał bez względu na stan w jakim jest.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

11

Odp: Stare sprzęty.

Witajcie , nie wiem do którego z was , ale komuś odpisałem już , to co wysłałem na fotkach to tylko tak poglądowo pierwsze co z brzegu leżało ,  skopiuje żeby nie pisać drugi raz
Z tego co mam na wierzchu jest :
Atari 400
Atari 800
Atari 1200XL
Atari 2600
Atari 65XE
Atari TT
Atari 1040ST

Ale jest tego dużo więcej ,po kilka sztuk czasami. do większości są zasilacze i joisticki , mam też 3 kartony dyskietek  z grami i innymi rzeczami niektóre sa na prawde w świetnym stanie i nie chce żeby trafiły na śmietnik , ale jak już wspominałem wczesniej nie moge już tego dłużej trzymać.
Jest to efektem maniakalnego zbieractwa mojego taty który robi to od lat , po prostu części rzeczy musimy się pozbyć bo potrzebuje pomieszczenia na spawalnie.


Co do sprzętu unitry , to tak jak z waszymi komputerami , jest tego dosyć sporo mam też sprzęt Radmor i inne tego typu rzeczy Komputery amiga i commodore
Nie wiem czy przejdzie link , ale tutaj jest temat który dzisiał ząłożyłem na forum chłopaków unitry i elektrody
jednak tak jak tutaj , nie wrzucałem wszystkiego ponieważ chciałem sie tego po cichu pozbyć szybko , ale teraz widze , że spędze następne dni na robieniu zdjęć :)
http://unitra-fan.pl/viewtopic.php?t=5336
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2641767.html

co do panów którzy chcą Atari 5200 , to chyba mam dwie , Atari 800XL też jest wiecej niż jedna.
Zrobie wam do konca tygodnia więcej zdjęć na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Co do cen , nie znam kompletnie wartości jjakie to ma dla was , nie chce oszukać sam siebie  ,ani nikogo kto sobie coś z tego wybierze.Nigdy nie kręciły mnie komputery więc to nie mój świat , ale rozumiem posiadanie pasji bo swoją również posiadam.  Najchętniej bym chciał żeby ktoś wziął wszystko na raz , albo w miare możliwości jak najwiecej im szybciej będe sie tego pozbywał tym lepiej dla mnie.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Tigspaw (2013-09-03 19:52:52)

Odp: Stare sprzęty.

Biore TT.

Możesz napisać gdzie masz ten sprzęt?

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2013-09-03 19:59:00)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

13

Odp: Stare sprzęty.

A ja Atari 800. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

14

Odp: Stare sprzęty.

No to ja jeszcze Atari 400
I dyskietki 5,25 wszystkie jakie masz

Ostatnio edytowany przez willy (2013-09-03 20:04:25)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

15

Odp: Stare sprzęty.

Ja proszę stację dysków LDW 2000 i Atari 1200 XL, jeżeli geograficznie będziemy się mogli dogadać, bo nadal nie ma informacji gdzie jest sprzęt i czy jest sprawny ...

Ostatnio edytowany przez gizmomagic (2013-09-03 20:06:50)

16

Odp: Stare sprzęty.

Mnie interesuje 1200XL

17

Odp: Stare sprzęty.

a może masz tam jeszcze jakiś inny sprzęt np  cos z rodziny C=/Spectrum/inne?

a do tego wszelkie dyskietki 3,5cala jesli jakowes zalegają teren - chętnie przygarne :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2013-09-03 20:20:19)

gep/lamers^dial

18

Odp: Stare sprzęty.

@Tigspaw - a czy ojciec świadomie pozbywa się sprzętu? (że tak zapytać mogę)?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: Stare sprzęty.

bym byl zainteresowany Amigami i wszystkim co do nich masz.

20

Odp: Stare sprzęty.

zmiana . zainteresowany pegasus i 1200xl,400,800,2600,5200 sa w pal? skad jestes? moze tez inne....

Ostatnio edytowany przez stryker (2013-09-03 21:45:12)

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: Stare sprzęty.

Ja bym wziął 1200XL.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

22

Odp: Stare sprzęty.

Wziąłbym 1200XL, ale już się pewnie nie załapię.

- Przepraszam pana! Za czym ta kolejka?
– Do „Ostatniej paróweczki”, proszę panią.
– Eee... To już dla mnie nie starczy.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

23

Odp: Stare sprzęty.

Też o Amidze myślałam, o ile się jakaś 500 znajdzie :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

24

Odp: Stare sprzęty.

500tki dwie ostatnio odnowilem ;)

25

Odp: Stare sprzęty.

Biore wszystko co mozna nazwac komputerem, konsola do gier i co jest z tym zwiazane.
Niestety zaden sprzet audio mnie nie interesuje.
Odezwij sie do mnie na priv, a najlepiej podaj nr. tel to zadzwonie i pogadamy :)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477