Temat: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Ma to ktoś?
http://www.atarimax.com/5200sd/documentation/index.html
Lub może są chętni na wspólny zakup ?
Przy dwóch osobach cena spada do 120$/szt. z darmową przesyłką ;-) ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

ja wezmę no

ale masz zasilacz dla mnie do 5200 ? :))

Ostatnio edytowany przez piter (2013-09-25 13:30:32)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

3

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

zasilacz 12V/1A DC + w środku. Tatarek sprzedaje.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

4

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Też bym wziął Ultimate'a (chociaż 5200 nie mam, jeszcze).

Chętnie wziąłbym jeszcze atarimax myide II bo to chyba jedyna szybka i bezbolesna alternatywa dla atarowskich romów ?

Ostatnio edytowany przez stRing (2013-09-25 15:53:22)

5

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

To ja chyba też się piszę. Mam nadzieję, że przy większej liczbie osób cena spadnie jeszcze bardziej. :)

Stryjek, nie chcę krakać, ale przy takim zamówieniu (kwotowo raczej dużym) na bank celnicy doliczą nam VAT i cło. :/ Trzeba przekalkulować, ile by to wyszło.

Przy pojedynczym zamówieniu to jest $135,95 z przesyłką (VAT-u i cła wątpię, czy doliczą) i cały pic w tym, żeby w grupowym zamówieniu w przeliczeniu na łebka z doliczeniem VAT-u i cła nie wyszło więcej.

Ostatnio edytowany przez voy (2013-09-25 23:40:02)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

6

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

voy - myślałem żeby napisac do Tuckera czy nie zaniży wartości na deklaracji....
Co o tym myślisz ? No i przy tylu sztukach to chyba lepszym wyjściem było by wzięcie paczki rejestrowanej (ciekawe ile za nią sobei liczy) bo tak to on wysyła chyba jako 1st class.... a jak zgine to już będzie dupa blada ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Możesz spróbować, ale to i tak od niego zależy, czy nie będzie miał nic przeciwko. :) Fajnie by było.

Jak zamawiałem w zeszłym roku kartridże z ethernetem dla AOL, to niestety służba celna się doczepiła i trzeba było dopłacać (jeszcze na węźle WER w Zabrzu paczkę zatrzymali).

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

8

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

stryker napisał/a:

voy - myślałem żeby napisac do Tuckera czy nie zaniży wartości na deklaracji....

Mam prośbę, nie róbcie tego. Efekt będzie prawdopodobnie taki, że na zagranicznych aukcjach i w sklepach będziemy coraz częściej oglądać napisy, że Polacy próbują kantować (tak jest np. na B&C) lub w ogóle nie będą chcieli wysyłać do Polski. Mi jest osobiście przykro, kiedy widzę takie zapisy w regulaminach.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Stryjek, decyzja należy do ciebie. :)

Dely, staram się tego unikać. Tak samo przez Polamer wolę zadeklarować faktyczną wartość towaru, bo potrafią poprosić o PDF-y z listingiem aukcji albo z płatności PayPala (wartość od $40 wzwyż).

Z zaniżaniem wartości na deklaracji ze strony sprzedawcy (i czasami zaznaczaniem jako "gift" albo próbkę handlową) bez żadnych próśb ze strony kupującego spotkałem się jednak parę razy. Podobnie robi jeden z producentów komputerowych tunerów/kart satelitarnych z Chin (nie będę przytaczał nazwy, ale siedzący w temacie domyślą się, o kogo chodzi - zresztą jedna z najlepszych firm tego rodzaju na rynku).

Ostatnio edytowany przez voy (2013-09-26 10:12:50)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

10

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

voy - polamer prosi o pdfy z aukcji ? A skad oni mogą wiedzieć że dana rzecz jest z ebay'a ?


piter, stRing i voy jestescie dopisani do listy.
Czyli: 4x Atari 5200 Ultimate SD Cartridge i 1x atarimax myide II
Tucker odpisał. Czekam jeszcze na jedną odpowiedz i będzie mozna zbierać kase.
Wtedy do was napisze na priv

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Może mnie trochę poniosło ze skrótem myślowym. :P Gdzieś na ich stronie obiła mi się o oczy ta kwota. Whatever.

Sprawdź PM.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

12

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Stryker: prawdopodobnie zrezygnuję z MyIDE II, sorki ale doczytałem że przyjmuje tylko romy do 16kB a to dla mnie za mało, mam nadzieję że to nie problem. BTW jest jakaś inna opcja wczytywania plików ROM >16kB?

13

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Zaraz mnie "postrzeli"
Co znaczy słowo prawdopodobnie ? ;]
Napisałem znowu do Tuckera .... mam nadzieje ze nie dostanei ataku serca i mnie nie oleje jak gościu z Best Electronics...
Zapytalem o te ROM'y i jezeli nei obsluguje to rezygnuje z niego.....
Oby to wszystko zrozumial....
A jak nie to z zamowienia nici.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

14

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Ok, jeszcze raz przepraszam, jeśli się okaże że to anuluje zamówienie (w co wątpię) to sam to załatwię inaczej.

15

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

no i tucker milczy :(

"wszystko się kiedyś kończy......."

16

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Może ma urlop albo może nie poważnie podchodzi do klienta? Ja koresponduję z gościem z Video 61 od tygodnia i w ten sam dzień otrzymuję odpowiedzi, nie mówiąc już o tym że jako klient mam prawo pomarudzić i zmienić zamówienie.

Co Ty tam do niego w ogóle napisałeś? Jak ustaliliście kwotę za całość i skąd pewność że to darmowa przesyłka? Czy on sam to zaproponował?

Istnieje opcja że zamówię to na kogoś w USA (przez formularz atarimax) i ten ktoś wyśle to do PL. Wstrzymałbym się jednak trochę, aż tucker łaskawie odpisze.

Ostatnio edytowany przez stRing (2013-10-03 15:39:20)

17

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

.

Ostatnio edytowany przez jury (2013-10-03 17:22:07)

18

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

stRing - Tucker dziś odpisał...
na pytanie ""myIde II" - Did he supports ROM  larger than 16KB?"
dostałem odpowiedź
"Yes, but only if converted to .R16 format.  There are a large number of
carts available
  in the forum that have been converted.  You can also use the .XEX version
  of these games
  and load via the menu or FAT32 loader."

"wszystko się kiedyś kończy......."

19

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

To ciekawe, daj mi chwilę do namysłu, poszukam na forum szczegółów. Ogólnie xex to nie problem bo mam SIDE.

Update:

Ok biorę oba, kończmy to.

Ostatnio edytowany przez stRing (2013-10-16 21:27:42)

20

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Mam wpłaty od stRinga i Voy'a.....
Czekamy na Piteraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Piter mam nadzieje że w tym tygodniu dostanę od ciebie wpłatę ;)

Dziś dotarła przesyłka. Była chwila grozy jak zgarnęli ją na UC... szła expresem.
Ale patrząc na kartonik to nawet do niej nie zaglądali.
W zestawie karta 64MB
voy, stRing różnicę oddam wam na SV

http://stryker.pigwa.net/5200_ultimate.JPG

"wszystko się kiedyś kończy......."

22

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Wyglądają pięknie. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

23

Odp: Atari 5200 Ultimate SD cartridge

Dzięki stryker! Dobrze że obyło się bez problemów :)