1

Temat: Troll na forum.

Połączenie trollingu z hejterstwem w najlepszym wykonaniu. http://www.atari.org.pl/forum/search.ph … er_id=4126

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

2

Odp: Troll na forum.

Pachnie mi to Hołdysem albo innym jego (rulezującym) wcieleniem :) Ale i na tym forum znalazłoby się ze dwóch-trzech pi*.* którzy to powtarzają jak mantrę zasłyszane (zapewne w starych modkach ;) ) "dogmaty".
Na szczęscie takie persony "latają mi koło *uja" więc zlewam je ciepłym moczem.

gep/lamers^dial

3

Odp: Troll na forum.

willy napisał/a:

Połączenie trollingu z hejterstwem w najlepszym wykonaniu. http://www.atari.org.pl/forum/search.ph … er_id=4126

Ale dlaczego od razu trolling?
Trzeba powiedzieć że społeczność małego atari zmierza w niepokojącym kierunku.
Zamiast robienia gierek na fajne małe atari które wszyscy wspominamy z dzieciństwa, cała para idzie w gwizdek
znaczy sie zmierza w kierunku zrobienia se takiej małej A500 tylko gorszej.
(A na dodatek 30 lat po czasie).
Z drugiej strony brak ludzi do roboty na A500.
Trzeba zagospodarować takich jak wieczor,gepard,ajcek przekonać do tego że a500 już jest i niech sie biorą za robotę.

4

Odp: Troll na forum.

Przyjacielu. Skoro Twój Ukochany Komputer nie żyje, umarł i nic nikt na niego nie robi (co najwyraźniej spędza Ci sen z powiek), a na dedykowanym forum nie da się wytrzymać, to może po prostu czas znaleźć sobie nowe zajęcie i zająć się czymś pożytecznym lub przynajmniej pasjonującym, zamiast opowiadać co to kto i czym nie powinien się zająć w swoim wolnym czasie? Atari jak widać "30 lat po czasie" ma się całkiem nieźle.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

5

Odp: Troll na forum.

Nic dodać, nic ująć.

KMK
? HEX$(6670358)

6

Odp: Troll na forum.

mono napisał/a:

Przyjacielu. Skoro Twój Ukochany Komputer nie żyje, umarł i nic nikt na niego nie robi (co najwyraźniej spędza Ci sen z powiek),

No ale skoro takie przypadki jak wieczór,gepard i tak nie robią nic pożytecznego, to mogli by się zająć robieniem softu pod oryginalną a500 opracowaną tak jak małe Atari przez Minera, zamiast zajmować się jakimś powtorkiem z VBXE.

7

Odp: Troll na forum.

Z odrobiną złośliwości napiszę: A może wolą robić coś dla ludzi lubiących Atari bo podziękują, pochwalą za pracę a nie łapią od razu za ... gumowce?

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

8

Odp: Troll na forum.

@swinkamor12: jakoś nie zauważyłem, byś na tym forum robił coś pożytecznego prócz wypisywania głupot. Przeczytaj jeszcze raz (ale ze zrozumieniem) post nr 4.

Jestem ciekaw dokonań "takiego przypadku" jak ty w dziedzinie Amigi lub Atari.

Ostatnio edytowany przez voy (2014-02-02 11:22:32)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

9

Odp: Troll na forum.

swinkamor12 napisał/a:

No ale skoro takie przypadki jak wieczór,gepard i tak nie robią nic pożytecznego,

Tu już zaczynasz obrażać. Uważaj.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Troll na forum.

Jeśli chodzi o trolowanie i obrażanie to ten koleś w tym przoduje:

gepard napisał/a:

Pachnie mi to Hołdysem albo innym jego (rulezującym) wcieleniem :) Ale i na tym forum znalazłoby się ze dwóch-trzech pi*.* którzy to powtarzają jak mantrę zasłyszane (zapewne w starych modkach ;) ) "dogmaty".
Na szczęscie takie persony "latają mi koło *uja" więc zlewam je ciepłym moczem.


Dely czy mógłbyś coś z tym zrobić?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

11

Odp: Troll na forum.

Na szczęście do pięt ci nie dorastam w wypisywaniu głupot i farmazonów. Może jednak zakończmy te przytyki. Moją skromną opinie o tobie znasz i tyle.  Jak chcesz sie pojedynkować to może w produkcjach, ale z tego co słyszałem mocno sie napinałeś że coś zrobisz a i tak kupa z tego wyszła.

gep/lamers^dial

12

Odp: Troll na forum.

troluj dalej *** "pi*.*"

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

13

Odp: Troll na forum.

Dalej uwazam ze takie cos jak gepard nie robi nic pozytecznego. Niestety.
Musze rowniez stwierdzic ze takie robienie se nowej a500 30 lat po czasie to gupie jest.
Nie mam nic przeciwko ciekawym rozszerzeniom starego sprzetu, jesli jest w tym jakas logika i naturalna kontynuacja tego co ten sprzet potrafi. Np taki atari z coldfire. To jest wypas 264 MHz. Oczywiscie jeszcze lepiej by bylo jakby sie udalo atarowcom zrobic atari z powerpc. To dopiero bylby mega wypas. To jest naturalne zamieniamy procesor 32 bit BE na 32 bit BE.
Jest system operacyjny maszynka dostosowana do roznych kart graficznych wiadomo ze mozna wstawic cos innego w miejsce standardowej grafiki. Tu rozwoj odbywa sie w sposob naturalny.
Inaczej jest w przypadku  piraduca i xbve.
Jak sie zmienia procesor 8 bit na 16 bit co calkiem zmienia charakter maszyny, i zmienia sie hardware na taki ktorego idea jest tylko podobna do atari 8 bit ale ktory jest niekompatybilny z atari 8 bit i ktory nie zostal wyprodukowany przez atari,
to lepiej zeby sie tacy  jak gepard czy wieczior  zajelo  a500. Tu tez jest zmiana proca na lepszy i hardware na taki niekompatybilny z atari ale ktorego ideee sa wziete z atari.

14

Odp: Troll na forum.

Gepard, nie ciągnij tego dalej, tego świata nie da się uratować

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

15

Odp: Troll na forum.

:D LOL Nie zamierzam tego ciągnąć dalej bo oba przypadki to dno i 10 metrów mułu. Przypominają mi się starusieńkie słowa znanego przed laty na scenie c64 Jetboya ( w którymś z TS, bądź C&A - odnośnie produkcji po party ztcp w Mirowie) że "atarowcy wykonali kawał nikomu niepotrzebnej roboty"... latka lecą a tu nic sie nie zmienia. Koniec. Kropka.Amen.

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-02-03 20:02:35)

gep/lamers^dial

16

Odp: Troll na forum.

****, nie było by problemu gdybyś nie wprowadzał chamstwa na to forum. Może dzięki temu czujesz się jak w domu ale wiedz że nie każdemu to odpowiada.

finalnie niczym się nie różnisz od swinkamor12

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2014-02-03 21:27:55)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

17

Odp: Troll na forum.

swinkamor12 napisał/a:

Nie mam nic przeciwko ciekawym rozszerzeniom starego sprzetu, jesli jest w tym jakas logika i naturalna kontynuacja tego co ten sprzet potrafi. Np taki atari z coldfire. To jest wypas 264 MHz. Oczywiscie jeszcze lepiej by bylo jakby sie udalo atarowcom zrobic atari z powerpc. To dopiero bylby mega wypas.

O i tak właśnie umarła Amiga. Poprzez nieuzasadnioną wiarę, że z trupa da się zrobić współczesną maszynę i włączenie do przegranej z góry walki o megabajty i megaherze. Wyścig się nie udał - bo nie technologią rynek się zdobywa - a komputer stracił swój charakter.

Tymczasem rozszerzenia do małego Atari inną zupełnie inną drogą i NIE ZMIENIAJĄ charakteru maszyny (tak jak robi to Coldfire czy współczesne "Amigi" przerabiane z MacIntoshy). Najbardziej rewolucyjnym i ew. zmieniającym charakter tak naprawdę jest VBXE - nie Rapidus - i jak widać wykorzystanie jest umiarkowane.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

18

Odp: Troll na forum.

Na koniec jeszcze link do mnie na atariki, by ludzie czytający wiedzieli co znaczy "***" i jak niskich lotów wrzuty pi*.* cyprian sadzi: http://atariki.krap.pl/index.php/Gepard.

Na tym koniec. Więcej nie zamierzam tej miernocie odpowiadać.EOT. A M E N.

gep/lamers^dial

19

Odp: Troll na forum.

Polecam wszystkim moją stopkę.

20

Odp: Troll na forum.

**** masz 40 lat a zachowujesz się jak byle dzieciak z gimnazjum. Czujesz się dowartościowany obrażając innych?
Swoją drogą, patrząc na twoją fotę słowo "pi*.*" nabiera innego wymiaru:
http://s7.postimg.org/z2772r9kb/gepard.jpg

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2014-02-03 21:50:14)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

21

Odp: Troll na forum.

Cyprian napisał/a:

***** masz 40 lat a zachowujesz się jak byle dzieciak z gimnazjum. Czujesz się dowartościowany obrażając innych?

LOL , to ile ty masz piszac to zdanie ?

Cyprian napisał/a:

Swoją drogą, patrząc na twoją fotę słowo "pi*.*" nabiera innego wymiaru:

22

Odp: Troll na forum.

dawno "flejma" nie było? :>

23

Odp: Troll na forum.

http://i1.memy.pl/obrazki/81c9238082_cisza.jpg

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

24

Odp: Troll na forum.

"*.*" to zda, ernik, czy erdolony?
pozdr
Bachoo

Ostatnio edytowany przez bachoo (2014-02-04 00:07:52)

25

Odp: Troll na forum.

zdeusz :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021