1

Temat: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Jak donosi Power Soft na atariage: http://atariage.com/forums/topic/227187 … e-issue-2/ - numer drugi w wersji niemieckiej już gotowy. Ja zaczekam na angielski, ale mam propozycję dla ludzików z Wawy: zamówmy wspólnie, bo gro $$ to koszt przesyłki. Marcus wysłał Kazowi zbiorczo, więc pewnie i tu nie będzie problemu. A nie ma sensu przesyłać dalej pocztą w Polskę. Wpisujcie miasta, kto ma chęć:
Warszawa - 1 sztuka (Sikor), wersja angielska
                  - 1 sztuka jellonek
                  - 1 sztuka mazi
                  - 1 sztuka Gzynio
                  - 1 sztuka As
                  - 1 sztuka x-Adam-x
                  - 1 sztuka jury
Katowice:  - 1 sztuka Rastan (na tamten rejon proponuję inną osobę, lecz w razie czego mogę wziąć do siebie i przesłać
pocztą polską po kosztach - i tak wyjdzie taniej niż z Niemeic)
???             - 1 sztuka, Jarkeczek
party           - Vasco
Myślę, że wpisujemy się do 10-go lipca, potem poproszę o kontakt ze mną ludzików z Wawy - wybierzemy między sobą osobę, która dokona zakupu. Proponuję najpierw się rozliczyć (u mnie krucho z $$, ale na numer 2 wysupłam jeszcze).
================================================
edyta: dopisany jellonek, mazi i Katowice (Rastan), Gzynio i As, x-Adam-x, Jarkeczek, jury, Vasco

Ostatnio edytowany przez Sikor (2014-07-15 18:12:25)

Sikor umarł...

2

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Jak widzę, chętnych brak. Trudno. Czekam do 10 lipca, ale więcej się w takich tematach nie produkuję - widzę, nie ma sensu.

Sikor umarł...

3

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

sorry, dawno tu nie zagladalem...
oczywiscie pisze sie na sztukre, angielska.
jakis wolumen szacujesz? ja w razie czego cos pomoge.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

@jell, póki co jest nas dwóch. Po prostu zaoszczędzamy na przesyłce - idzie jedną. Może nie jest to dużo, ale zawsze.

Sikor umarł...

5

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Tez sie pisze na wersje angielska.
Z zalinkowanego postu nie rozumiem nic oprocz pierwszych 4 linijek wiec nie wiem nawet ile kosztuje ta cala przesylka. Podana stawka 5 ojro to jest za sama gazete czy cena z wysylka?

6

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Mnie również interesuje jedna sztuka ang.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

7

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

mazi napisał/a:

Podana stawka 5 ojro to jest za sama gazete czy cena z wysylka?

Z tego co wiem:

atariage.com_odpowiedni_wątek napisał/a:

magazine will be euro 1,50
postage world 1-2 magazines unregistrated mail euro 3,50

Czyli sam magazyn to 1,5 ojro, reszta, to przesyłka. Zamawiając kilka numerów zyskujemy na przesyłce, czyli schemat zamówienia wyglada tak:
Zamawiam xxx magazynów w cenie 1,5 euro
Reszta - to koszt przesyłki, wysyłanej jednorazowo do polski., Załóżmy, że 4 sztuki to 5 euro za wysyłkę (w sumie), do tego 6 euro za magazyny, czyli 11 euro.
11/4=2,75 euro na łebka, i tyle wtedy płacimy (nie umawiałem się jeszcze z Marcusem na ilość sztuk, cena przesyłki będzie znana później). W Wawie się jakoś spikniemy i koszt nie wzrasta. Jak ktoś jeszcze z Polski zamawia - dla niego doliczam koszt wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej i to są wszystkie koszty - i tak powinno wyjść taniej, niż zamawiając indywidualnie.

Sikor umarł...

8

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Sikor: ja mogę odebrać na jakimś najbliższym party (np. w Głuchołazach).

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

9

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Sikor: dzieki za doprecyzowanie.
Cena jednostkowa w przypadku czterech osob wychodzi mniej niz wyrafinowana najebka pod gieesem. Sweet ;)

10

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Dopisać i mnie!
Odbiorę na Wapniaku albo ...   :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2014-07-08 19:30:21)

11

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

@mazi, napisałem orientacyjnie
@Rastan, nie wiem, czy będę, choć nikłe szanse są. No i nie wiadomo, czy pismo dotrze.
Dopisane kolejne osoby, mamy sześć sztuk - wiięc cena powinna wyjść znośna.

Sikor umarł...

12

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

@Sikor: jak dobrze pójdzie to przyjadę na Wapniaka, a jak nie to jakoś się dogadamy co do dostarczenia.

Ostatnio edytowany przez Rastan (2014-07-08 20:41:12)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

13

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

o.k.

Sikor umarł...

14

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Mam przed sobą numer drugi i widzę lekki postęp w stosunku do numeru premierowego. Jest jakoś bardziej kolorowo i merytorycznie :) Fajny artek o gierkach z Zeppelin Games, recenzja Koronis Rift, tekst o powstawaniu kultowego Panthera, kącik scenowca i atarowe ślady z Revision :). Jak zwykle sporo tam prywaty Abbucowej, ale taka proweniencja pisemka. Dodatkowo mini artek 10Lines compo i kilka mikro artykulików min. o atarowskiej muzyce.
Wielkim minusem jest nikła objętość pisma - domyślam sie że artykuły musza być maksymalnie skracane. No ale jest jak jest i trza się cieszyć że można poczytać :) Klimatem mi to przypomina metalowe undergroundowe magi :P

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-07-08 23:21:50)

gep/lamers^dial

15

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Lista chętnych rozumiem już zamknięta?

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

16

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Właściwie nie, bo będę zamawiał dopiero jak będzie angielska wersja, a tej jeszcze nie ma.

Sikor umarł...

17

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

To ja bym jedną angielską prosił :)

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

18

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Miasto poproszę ;) Dopisuję do listy.

Sikor umarł...

19

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Warszawa

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

20

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

o.k. Pasuje ;)

Sikor umarł...

21

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

A czy jest możliwość zamówienia z przesyłką w Polsce?  (Warszawa--> me ?)

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

22

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Heh... Jest, ale płatne z góy, jakby co. Cena w Polsce - list zwykły polecony, tak wyjdzie najtaniej i praktycznie duże szanse, że poczta nie zgubi.

Sikor umarł...

23

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Oczywiście przedłacę, jak tylko dowiem się ile i gdzie przelać.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

24

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Jak będę znał szczegóły - napiszę. Dopisany do listy.

Sikor umarł...

25

Odp: Pro(c) nr 2 już w sprzedaży...

Ja pewnie odbiorę na jakimś sztabie, ewentualnie na WAP-niaku.

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)