26

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Hej! Eagle i spółka jak zwykle nieocenieni - potwierdzam wpłatę. Ostateczna cena wejściówki ustalona na 25zł - info na stronie umieszczę w ciągu 15-20 minut i jednocześnie ponownie zapraszam partyzantów.

Sikor umarł...

27

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Ludzie sa kapitalni :) thnx!

28

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

wiem że konkurencją zlotu są gry, czytałem stronkę - ale czy byłoby wielkim problemem gdyby wzbogacić program imprezy o konkurs graficzny?
bez większych ambicji czy oczekiwań
jasne - czasu jest mało, ludzie też się szykują powoli do SV, ale mimo wszystko nikogo by to chyba nie zabolało a zawsze jest motywacja, mobilizująca, żeby zrobić coś fajnego co zostanie po zlocie - nawet jak będą 3 prace na krzyż a wszystko potrwa 10 min.

29

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

@Sikor: czy mógłbyś umieścić na stronie adres party place w jakimś widocznym miejscu? "Mapka" jest jakaś mało czytelna. Dzięki!

KMK
? HEX$(6670358)

30

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

To ja sie podziele nowo zdobyta wiedza :)
Z Centralnego mozna tam dojechac jednym tramwajem nr 18. Wysiada sie na przystanku Batalionu Platerowek. A wsiada na marszalkowskiej - kierunek polnoc :) Ha :) tnx Mazi

Ostatnio edytowany przez syscall (2014-09-02 14:50:50)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

31

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

nie znam Wawy, dajcie jakiś namiar na miejsce

.

32

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Jagiellonska 61A ogrodki dzialkowe. W okolicy PiMotu. Za ogrodem zoologicznym kawalek :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

33

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

syscall, czym jedziesz ?? :))

.

34

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Jak na razie PKP.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

35

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

poblozp
warszawa.jakdojade.pl/


I na polskimbusie sa jeszcze bilety po 25 ziko w kazda stronę....(lublin<--->wawa)

Ostatnio edytowany przez stryker (2014-09-03 13:10:34)

"wszystko się kiedyś kończy......."

36

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

@syscall w który dzień jedziesz i o której ??

Ostatnio edytowany przez pablozp (2014-09-03 13:25:14)

.

37

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

No wlasnie jeszcze nie wiem. chyba piatek popoludniu. 16:30 chyba jest obciag z lublina. Moge ci dac znac jak juz bede wiedzial na 100%. Proponuje przeniesc sie na priva bo nam zaraz urlopy dadzo :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

38

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Wypiek na compo już gotowy. Tytuł ujawnię na zlocie :)

Post's attachments

wapniak_entry.jpg 232.63 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

39

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

No, kupa jest :) znaczy trend w porzadku :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

40

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

I naklejki w kratkę. Nowa jakość :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

41

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

cross-over dwóch uniwersum? biedny pies antoni meets wybierak do stolca? :)

42

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Dobra, mogę potwierdzić. W wyniku akcji Sikora wychodzi na to, że przyjadę. Powinienem zabrać też YerzmYeYa. Dzięki za wsparcie finansowe!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

43

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

@mono
Naklejki pożyczyłem od córki - to są "tapety" do jej zabawkowego domu. Akurat nic bardziej pro nie było pod ręką.

@gorgh
Coś w tym stylu - jest i stolec, jest i jego czyszczenie :)

@pin
Do zobaczenia za tydzień.

44

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

serwus przyjaciele,
mój kumpel, Patu, chce przynieść A 2600 do sprawdzenia czy działa, ale ma gołą jednostkę, czy ktoś mógłby zabrać kabel, zasilacz i jakiś cart? dzięki wielkie

45

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

problemem może być telewizor analogowy - resztę da się ogarnąć.

Sikor umarł...

46

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Sikor, podaj nr. konta.

47

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Sikor napisał/a:

problemem może być telewizor analogowy - resztę da się ogarnąć.

Nie sądzę, by to miało stanowić problem. Będzie jakiś kabel, to się podłączy dowolnego TV (będzie na miejscu). Kabel niech tylko ktoś ogarnie ... chyba, że przypadkiem nawinie mi się w łapki to zabiorę ;)

Co biorę ogólnie:

* 130XE: 6502/65c816 + prototyp Rapidusa (14MhZ), stereo, covox, vbxe (+soundboard rdzeń i kabel do audio), 1088k ram, SIO2SD, IDE+, SIDE2, SDX, RTClk itd.
* 1040STe, 4MB ram, SCSI (ICD), uSatan, monitor SC1224
* prawdopodobnie Amstrad CPC 6128 z demkami i grami
* Ogólnie audio (Epij - weź mixer, bo mój jest w stanie ogólnie słabym), jeden bezprzewodowy mikrofon, wzmacniacz Fishera (hi Gzynio!), lub końcówkę do raka 19", projektor, konwerter RGB->s-video (ten egz. nie działa tylko z Falconem)
* walizkę kabli na wypadek konfliktu zbrojnego

@Dely - zabierz stacje dla thePinka

@Sikor - nie zabiorę GŁOŚNIKÓW. Masz coś na stanie? Pytam w sensie na kompo, coś większego. Praktycznie wystarczy 2*80/100W

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-09-07 21:26:17)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

48

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Spokojnie, zgodnie z wcześniejszą deklaracją, mikser będzie (w piątek ok. 18).

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

49

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Dzięki, w sumie to też w okolicach tej godziny dojedziemy, chyba :) - ale pewnie później, bo piątek i takie tam.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

50

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

@Pin: głośniki weźmie Gzynio, a co do telewizora - da nowszych (DVBT) nie podłączysz A2600 - tylko analogowe wyjście sygnału po antenie.

Sikor umarł...