1

Temat: Sprzedam TOMS 720

Toms 720 z Centronics. Sprawny.
Cena: 490 EURO + koszty przesyłki/ubezpieczenia
Dostawa: odbiór osobisty, kurier, PP i czym kto sobie życzy.
Oferta ważna do: 16.11.2014
Kontakt przez PM.

Post's attachments

toms720_1.jpg 77.54 kb, liczba pobrań: 1 (od 2014-11-11) 

toms720_2.jpg 68.12 kb, liczba pobrań: 1 (od 2014-11-11) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

Odp: Sprzedam TOMS 720

euro ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

3

Odp: Sprzedam TOMS 720

Heh, ja za Facona dalem mniej w zeszym roku, no ale Tomsow 720 wyprodukowano mniej niz Falconow.

Nie wiem czy tylko akurat ten egzemplarz kwalifikuje sie na taka cene bo ze zdjec wynika ze wizualnie troche dojechany.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2014-11-11 19:48:23)

4

Odp: Sprzedam TOMS 720

Havoc: Toms 720 .... a może masz też Toms 710 by się znalazł?

Monosoft: Czy wiesz ile Toms-ów 720 wyprodukowano?

5

Odp: Sprzedam TOMS 720

2 miechy temu ktoś z tego forum kupił tego :
http://www.fotosik.pl/u/sniegowy/zdjecia/1
Za 500 PLN......

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Sprzedam TOMS 720

moje gratulacje.

7

Odp: Sprzedam TOMS 720

Co te TOMSy mają w sobie takiego, że osiągają takie ceny? Jakoś nie czuję bluesa.....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

8

Odp: Sprzedam TOMS 720

Ilość sprawnych? :)

9

Odp: Sprzedam TOMS 720

Mało sztuk, solidna konstrukcja, szybka transmisja, CENTRONICS, opcjonalnie RS232, 720 kB na dyskietce, wirtualne dyski na jednej dyskietce i parę innych bajerów.

10

Odp: Sprzedam TOMS 720

Buahahaha ile????? 2k PLN za to dziurawe brzydactwo?!?!?! Buahahah!!!!!

Chyba trzeba bedzie zejsc do piwnicy i przewietrzyc pomieszczenie. Za sprzet z kartonem licza sobie trzy razy tyle :D ;)


P.S. Havoc: jak dentystka? Aktualna jeszcze czy to juz stare dzieje :)

11

Odp: Sprzedam TOMS 720

Radosław napisał/a:

Havoc: Toms 720 .... a może masz też Toms 710 by się znalazł?

Monosoft: Czy wiesz ile Toms-ów 720 wyprodukowano?

Tomsów 720 zrobiono około 300 wg. Tomsów.
Zrobili ich trochę więcej mieli gotowe obudowy + elektronikę,
ale napęd 80 ścieżek DD był ciężko dostępny i tak oto powstał toms360

...musieli odkroić tak dosłownie logo z toms 720, zwróćcie  uwagę, jak wygląda toms 360.
To to samo co toms720 tylko z oderżniętą nakleją i troszkę innym romem....

Toms 710 to najlepsze co zrobili, najszybciej rozpoznaje gęstości jeśli ktoś bawi się dyskietkami, buforowanie wcale nie wypada.
Gdzie przy Toms-ach 720 to porażająca wada, (mam 1szt toms-a 720 cr od nowości) miałem 3 inne zawsze tak samo.
Bufforowanie to porażka w Toms720. Toms 710 na tych samych dyskietkach jedzie z buforowaniem.


Toms 710 ma toms nawigator-a w połowie 20tego wieku, jak widziałem ludzi wpisujących dwie linie aby coś przekoniować, ja miałem zawsze nawigator-a ładowanego z romu stacji.

Toms 710 ma też wady.
Niestety taki który ma duży przebieg jest bardzo awaryjny (mój znowu nie działa :) )
I co gorsza zamiast Tec-a jest tam robotron.......

Musiałem dziękuję za uwagę.

** Mazi Toms nie miał nigdy kartona, tylko "plastic fantascic" walizę.
Masz rację 2k pln za stację w takim stanie, to lekka przesada :)

Duddie napisał/a:

Co te TOMSy mają w sobie takiego, że osiągają takie ceny? Jakoś nie czuję bluesa.....

W czasach kiedy jechałem po toms-a 720 cr (trzy tygodnie go "produkowali") za zaliczką.
Amiga 500 0,5mega kosztowała 4,5 bańki, Toms 720CR  w tej wersji na zamówienie 3,9 bańki.

Ostatnio edytowany przez AS... (2014-11-12 21:54:21)

12

Odp: Sprzedam TOMS 720

Tomsy tomsami, ale mega rarem to jest ruska / ukrainska (?) stacja fdd do malego atari. Raz w zyciu gdzies to widzialem, nawet teraz zdjec nie jestem w stanie w necie znaleźć. Pamietam, ze mialo jakis obleśny klon wtyku sio na kablu i metalową białą obudowe. Wyrob chyba nie byl dostepny dla przecietnych ludzi, tylko przeznaczony do uzytku przemyslowego.

13

Odp: Sprzedam TOMS 720

AS... napisał/a:

Mazi Toms nie miał nigdy kartona

Nie chodzilo o Tomsa :)

14

Odp: Sprzedam TOMS 720

Domyślam się pijaku :)

15

Odp: Sprzedam TOMS 720

O Johna Walkielera red label tez nie :P

16

Odp: Sprzedam TOMS 720

a moze odtwozymy z 30-50 szt TOMSOW 720 ? ale z napedem 3,5 cala, co ??

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-11-12 22:35:44)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

17

Odp: Sprzedam TOMS 720

Radosław napisał/a:

Havoc: Toms 720 .... a może masz też Toms 710 by się znalazł?

Monosoft: Czy wiesz ile Toms-ów 720 wyprodukowano?

Nie wiem, ale domyslam sie iz malo i ciesze sie iz jestem posiadaczem jednego :)


lotharek napisał/a:

a moze odtwozymy z 30-50 szt TOMSOW 720 ? ale z napedem 3,5 cala, co ??

Mozna by bylo o ile cena byla by przystepna. Mozna by jeszcze zmniejszyc gabarytowo :)

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2014-11-12 23:09:53)

18

Odp: Sprzedam TOMS 720

laborant napisał/a:

Tomsy tomsami, ale mega rarem to jest ruska / ukrainska (?) stacja fdd do malego atari. Raz w zyciu gdzies to widzialem, nawet teraz zdjec nie jestem w stanie w necie znaleźć.

Popatrz w Atariki - stacja bodajże Strykera, jakiś czas miał ją Drac030.

Sikor umarł...

19

Odp: Sprzedam TOMS 720

Tak, to ta stacja - fajna rzecz. Jeśli ktoś ma tego flopa w zbiorach to byłoby ekstra gdyby dodał zdjęcia flaków jeszcze.

20

Odp: Sprzedam TOMS 720

na konkurencyjnej stronie było info o stacji, ale koleś zamilkł i nic nie wiadomo... podejrzewam, że próbuje się dogadać, żeby wydymać wszystkich którzy mieli by jakieś zapędy...

coś bym jeszcze napisał o wsparciu "ekspertów po/eu", ale to może jak się sprawa lepiej wyklaruje...

21

Odp: Sprzedam TOMS 720

ale zasyfiona i zatyrana stacja, absurd jak dla mnie, skoro jest oferta a nie jest to zabronione za takie paskudztwo proponuję góra 450PLN a nie EUR, kto da mniej !? :D :D :D

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2014-11-14 21:02:41)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

Odp: Sprzedam TOMS 720

fak jak takim badziewiem mozna sie podniecac ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

23

Odp: Sprzedam TOMS 720

Stacja oczywiście nie jest tyle warta.  Nie liczyłem na sprzedaż a na świetną zabawę czytając jak co niektórzy się pienia.  Urocze po prostu.  Mam nadzieję że równie dobrze się wy też się bawiliscie.

24

Odp: Sprzedam TOMS 720

Ale jakby ktoś jednak chciał łyknąć, to za ile byś sprzedał?

25

Odp: Sprzedam TOMS 720

Patrzac realnie, nie jest dla mnie warta więcej niz 700-800PLN. Szybciej bym sie zamienił na jakiś sprzęt czy przysluge (tu przyznaję, zagadalem delikatnie Bitmana, ale widać moje 'badziewie' nie jest warte pomocy w ogarnięciu się mojej osoby we Francji :) ).