26

Odp: Wapniak 2015

Dziękuje za wspólnie spędzone chwile... Niestety, póki co powrót na forum uważam za niemożliwy do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Żegnam.

Zasadniczo obecnie scenowo nieaktywny. Ostatnio uważa, że nic mu sie nie chce, a tym bardziej - nic związanego ze sceną, gdzie nie czuje się najlepiej - po scysjach na forum. Twierdzi, że to z zyskiem dla tej ostatniej

Megalomanie... :D

Ja też mam w nosie Twoje zdanie, a także fakt czy pojawisz się na SV czy nie. Myślę, że impreza sobie znakomicie radziła tyle lat bez Ciebie, to i teraz bez obecności Sikora na SV świat się chyba nie zawali?

Zgodnie z namową degenerosceny to mój ostatni post pod Twoimi bredniami. Wolę spożytkować ten czas na organizacji SV.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

27

Odp: Wapniak 2015

grey/msb napisał/a:

Zgodnie z namową degenerosceny to mój ostatni post pod Twoimi bredniami. Wolę spożytkować ten czas na organizacji SV.

I tak trzymaj, megalomanie Greyu. Tak, mam w dup..e twoje party i się tam nie pojawię. Choć żal mi ludzi, gdy za kilka lat olejesz organizowanie tegoż - i nikt inny tego nie pociągnie. Bo Ty się nie potrafisz dogadać z Ryśkiem. Szkoda, naprawdę szkoda.
A co do mojej sygnatury - jak byś spojrzał dokładnie, od dawna większa część jest przekreślona.
Co do aktywności scenowej - tak, ostatnio jestem nieaktywny. Napisanie jednej lub dwu gierek (prostych) w roku trudno nazwać aktywnością. Party (Wapniak) - to też nie jest aktywność scenowa. Ja tam nic nie wystawiałem, gdyż wyznaję zasadę, że jako organizatorowi mi nie wypada.
Jak byś chciał wiedzieć - od lat też nie głosuję na party. Stało się tak za sprawą przetrzymania stuffu z party - co się i teraz dzieje po SV. Jeśli ktoś wystawia nieukończoną pracę - u mnie musiał się luiczyć z publikacją tejże. Czas na poprawki - 48h. A tak można czekać ruski rok - żenua.

Sikor umarł...

28

Odp: Wapniak 2015

Paweł: odpuść sobie, wiesz jak to się skończy? Bo ja wiem. Ktoś Ci finalnie coś wrzuci, ty walniesz jak co roku focha - zrobisz "edytę" stopki - jak co roku i  pójdziesz do kąta (czyt. na swoje forum, gdzie siedzisz jak masz focha). Pytanie jest takie: na c*** to robisz? po co? gdyż?

mazi: ty też sobie odpuść te trollingi, bo nic nie wnosisz do tematu

reasumując: może ludzie opanujcie te wasze zawiści, ukrywane polskie animozyjki i odłóżcie widły bo zrobiliście "Pokłosie" z tego forum.

gep/lamers^dial

29

Odp: Wapniak 2015

Mam już dosyć czytania Pańskich wywodów, Panie Sikor. Pomóż Pan w organizacji SV, jeśli chcesz aby scena się jednoczyła. Tak jak ja, żeby pomóc Panu w organizacji Wapniaka wykupiłem domenę i dałem miejsce na komercyjnym serwerze. Zrobiłem to bezinteresownie, nie chciałem aby wymieniano mnie jako sponsora. Nie byłem również na party przez Pana organizowanym. Pomagam również, jak mogę, Greyowi, Sachemu (RetroKomp). Z miłą chęcią pomogę też R.Mausbergowi. Wiem że tylko w ten sposób sprawię iż każdy ze zlotów będzie miał szansę istnieć. Nieważnie dla jakiej ilości ludzi - nawet jeśli dwie osoby będą się na niej bawić, to już cel zostanie osiągnięty. A jeśli termin nie będzie taki sam, to kto chce odwiedzi i tak obydwa zloty.
pozdr
Bachoo

30

Odp: Wapniak 2015

@bachoo, tak. Tylko tyle (i aż tyle)  - że Grey mógł choć spróbować dogadać się z Ryśkiem, a nie wpiep*ł się z butami w terminy. Tylko o to (i aż o to) piję.
A co do domeny - fakt i dziękuję. Pewnie się komuś innemu przyda, jeśli zechce pociągnąć temat. W 2015 roku temat uważam za zamknięty z mojej strony.
Co do organizacji wapniaka - jak ktoś chce przejąć schedę organizacji czekam do końca stycznia. Jak nie - termin wolny dla innych do organizacji zlotów.

Sikor umarł...

31

Odp: Wapniak 2015

Sikor: http://atari.sikorsoft.com/party/ ?? 薬剤師の復職マニュアル

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

32

Odp: Wapniak 2015

domena już nie należy do mnie. Bachoo o tym wspominał przeca ;)

Sikor umarł...

33

Odp: Wapniak 2015

Należy do Ciebie, wykupiłem ją jako moje wsparcie dla Wapniaka. Tylko że url to http://wapniak-party.pl/ i tamże wisi strona. A ten włam koreańców jest subdomeną Twojego sajtu .sikor.com
pozdr
Bachoo

Ostatnio edytowany przez bachoo (2014-12-28 15:47:35)

34

Odp: Wapniak 2015

Jak napisałem - sikorsoft.om już nie należy do mnie ;) Zrezygnowałem z tej domeny z przyczyn finansowych. Co ciekawe - google wykrywa język japoński ;P Ciekawe, czemu chcieli domenę po mojej firmie ;PP
A co do strony party - tak, masz rację. Świadczy to tylko o tym, jak bardzo mały śledzi party ;P

Sikor umarł...

35

Odp: Wapniak 2015

https://www.google.pl/webhp?sourceid=ch … ak%20atari drugi link w googlach, pierwszy tyczy się edycji 2014, a ja szukałem coś o edycji 2015.

Ale co ja tam wiem, przecież ja nie jestem prawdziwym ScenowcoAtarowcem:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

36

Odp: Wapniak 2015

@Mały_swd: co to jest ScenowcoAtarowiec? Jakaś nowomowa?

Sikor umarł...

37

Odp: Wapniak 2015

@Grey, przepraszam że tu, ale odpowiadam na post: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 25#p199125
Zadziałała cenzura by Miker - proponowanie kasy to próba nie wiem, korupcji/ Aby mi zamknąć usta? Nieładnie, Michale, nieładnie.

Sikor umarł...

38

Odp: Wapniak 2015

co do trolollo:
gepard: przeczytaj swoj post jeszcze raz i pomysl co on wnosi do tematu Wapniak 2015? Oprocz inwektyw - nic.

Ludzie, ktorzy nie jezdza na inne party i nie chca na nie jezdzic[sic!] nie powinni angazowac sie w dyskusje. Nic nie wnosza do tematu poza przepychankami.
Ja ze swej strony chcialbym przyjezdzac na wszystkie imprezy, w tym SV, ale przy takim ukladzie nie bedzie mi to dane. Inni takze beda musieli wybierac. I to uwazam za najwieksza porazke decyzji o wpiecie sie w termin letni (i to w taki sposob). Do tej pory ustalony byl bezinwazyjny kalendarz imprez i wszystko bylo dobrze.

39

Odp: Wapniak 2015

Nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to by niepotrzebnie nie wrzucać kanistrów z benzyna do ogniska. Minie trochę czasu, mysle że ze dwa tygodnie i opary absurdu towarzyszące tematowi opadną. Zaczna ludzie mysleć o produkcjach. A w Nowym Roku każdy sobie sam dokona wyboru gdzie pojedzie. Sikor sobie też odpocznie i przestanie się bez sensu ekscytować.

Ja chętnie jak juz napisałem wcześniej pojadę na Fortification. Co do Głuchołaz, nie wiem czy ogarnę temat, bo wybiore sie pewnie na RiverWasha i tradycyjnie SV, ale to lokalnie więc jako wyjazd sie nie liczy. A jeszcze pozostaje Revision a i Sachy namawiał mnie na pewne amigowe party. To tak jak ktoś będzie chciał dalej farmazony klepać że dla "północy" wszędzie jest daleko.

gep/lamers^dial

40

Odp: Wapniak 2015

Zrozumialem.
Tylko dla mnie oparem absurdu jest brak dobrej woli organizatora SV w stosunku do innych ludzi w tym organizatorow innych zlotow. Jak widac, jeden zlot juz chyba stracilismy.

41

Odp: Wapniak 2015

Sikor napisał/a:

@XTD, pedale jeden ...

pragne wyrazic swoj sprzeciw wobec pojawiajacego sie w jezyku, i to jeszcze uzywanym w przestrzeni publicznej, wyrazenia "pedal", aby skutecznie wyrugowac to okreslenie proponuje wlasciwszy, historycznie i kulturowo uzasadniony zwrot per "sodomito".

tecza po wiecznosc.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

42

Odp: Wapniak 2015

Lepszy 1 dobry niż 10 z piciem piwa i robieniem kiełbachy nad ogniskiem

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

43

Odp: Wapniak 2015

Nie zgadzam sie. Co kielbasa przeszkadza? Grill na party to jest to :)
A Czy tym lepszym dobrym jest dla Ciebie, przypadkiem, ten, po ktorym nie ma stuffu prezentowanego na compo?
No coz, zaiste - lepszy.

44

Odp: Wapniak 2015

@Sikor: nie zrozumiałeś. jeśli zabrakło Ci pieniędzy na "dropsy" to chętnie zasponsoruję ich zakup. nie wiem czy to jest nielegalne?

@Mazi: nie ma żadnego zagrożenia jeśli chodzi o SV i WAP-NIAKa. Organizator tej imprezy napisał wątek, w którym postanowił "obiektywnie" wypowiedzieć się w kwestii letniej edycji SV i na poparcie swoich słów o zagrożeniu napisał iż nie robi WAP-NIAka. Jesteś człowiekiem inteligentnym, więc chyba nie wierzysz w te bzdury, że imprezy w Wawie może nie być bo będzie SV na początku lipca? Bez jaj. Sikor od dawna sieje zamęt na forach, o czym raczył napisać sam o sobie na Atariki i zakładając swoje własne forum, wolne od zarazy i "złych mocy".

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

45

Odp: Wapniak 2015

@mazi: +10 ;) Zawsze twierdziłem, że jak autor się wstydzi swego softu - niech nie wystawia. Ale niestety to już staje się tradycją :(

Sikor umarł...

46

Odp: Wapniak 2015

@XXL: Róznych rzeczy się spodziewałem po scenowcach w obecnych czasach ale nie takiego podejścia rodem spod budki z piwem. Jeden wyzywa od pedałów (i ma szczęście, że nie trafił na geja, bo by miał pewnie zaraz sprawę), drugi się z tego nabija i wszyscy za chwilę będą radośnie porykiwać, przerzucając się "dowcipami o pedałach" - pełna kultura. A neutralna scenowa gawiedź w obawie przed posądzeniem o gejostwo, zapewne będzie siedziała cichutko, nie wychylając się.

Z dwojga złego wolałbym pojeździć chyba na zloty neonazistów, gdzie przynajmniej nikt niczego nie udaje.

47

Odp: Wapniak 2015

grey: nie wiem. Zobaczymy. Dla mnie przykroscia i porazka jest likwidacja kazdego zlotu. Nie powinnismy - my - jako atarowcy rzucac sobie klod pod nogi.

48

Odp: Wapniak 2015

Nawet scena atari ma swojego kisiela...

49

Odp: Wapniak 2015

Wypowiem się tu, bo tamten wątek zamknięto:

Sikor napisał/a:

Przypominam, że do tej pory wszystkie edycje SV były w terminie grudniowym, a co więcej - ostatnimi laty każda edycja jest ostatnia.

Czy to nie przesada. Przypadkiem to nie Vasco robił dawno, dawno temu zlot o nazwie "LAST party" które zawsze mogło być (już) ostatnie?? ;) ;P

50

Odp: Wapniak 2015

To chyba większa tradycja.
Forever (jak jeszcze jeździłem) też zawsze był ostatni...