1

Temat: Wapniak 2015

W związku z zaistniałą sytuacją (dwa party w lipcu) nie będę się wpi*ł z trzecim party w ciągu 2 miesięcy (wrzesień). Być może pojawię się na Głuchołazach, o ile sytuacja pozwoli.
Jeśli Miker lub ktokolwiek inny chce pociągnąć Wapniaka - mogę załatwić salę (okolice marca-kwietnia trzeba zaklepać). Reszta mnie nie interesuje.
P.S.
I tak rozważałem, czy nie scedować organizacji na kogoś innego, ale chora sytuacja upewniła mnie co do sensowności takiego działania. Pozostało mi 330zł z tegorocznej edycji - jak ktoś pociągnie Wapniaka - pójdzie na to, jak nie - pójdzie na organizację Głuchołaz. Co do przeznaczenia - muszę wiedzieć do początków marca.

Sikor umarł...

2

Odp: Wapniak 2015

Uwaga Uwaga organizuje PARTY... " mogę zarezerwować salę ... Reszta mnie nie interesuje." Przybywajcie...

No to już jest żenada i olewanie potencjalnych gości... Czy myślisz, że ludzie będą cokolwiek robili nie będąc pewni czy impreza się odbędzie?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

3

Odp: Wapniak 2015

Właśnie nie jest - bo za cholerę nie wierzę, że komuś będzie się coś chciało napisać na 3 party w przeciągu 2 miesięcy. Informuję odpowiednio wcześnie - jeśli ktoś chce poprowadzić mogę załatwić sprawę z salą, w reszt się nie wpi*. Gdym napisał o tym w maju - to by było olewanie ludzi, a tak wszyscy wiedzą, na czym stoją. Zresztą - skoro Ci się nie podobało to nie Twój problem, Ty i tak jedziesz na SV - twoje życie, twój wybór. Ni mi się w to wpi*ć.

Sikor umarł...

4

Odp: Wapniak 2015

A ja jestem za utrzymaniem terminu zbliżonego do tegorocznego, czyli 11-13 września 2015. Czy sam pociągnę, nie wiem... Ew. poproszę o jakiś support (raczej nigdy nie było z tym problemu). Co do konwencji samego party, nie widzę potrzeby zmiany czegokolwiek, ale jestem otwarty na propozycje (oczywiście te możliwe, ew. względnie możliwe do zrealizowania). Na razie tyle.

Pozdro! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Wapniak 2015

Mały: ale przecież Sikor napisał, że nie organizuje. Czytamy przed skomentowaniem ;)

6

Odp: Wapniak 2015

Vasco: Czytałem i przepuściłem to przez filtr Sikorowy. Tzn pisze on przeważnie "nie będę już organizował konkursów" i robi je:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

7

Odp: Wapniak 2015

W każdym razie - jak nie znajdą się chętni do prowadzenia i załatwiania spraw z tym związanych - wapniaka 2015 nie będzie. Za to na 100% nie będzie (@mały, zwróć uwagę na przedrostek "nie") to wapniak organizowany i prowadzony przeze mnie.

Sikor umarł...

8

Odp: Wapniak 2015

TROL MODE ON:
Jupi nie będzie Wapniaka prowadzonego przez Sikora:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

9

Odp: Wapniak 2015

Maly_swd napisał/a:

Vasco: Czytałem i przepuściłem to przez filtr Sikorowy. Tzn pisze on przeważnie "nie będę już organizował konkursów" i robi je:)

A czy nie robi tak tez pewien osobnik, ktory powtarza zawsze, ze to ostatnie SV a nastepnie oglasza kolejne? Tym razem przebil samego siebie i wrabal sie w termin bliski innego, zasluzonego, i o dlugiej tradycji, zlotu. Dodatkowo opluwajac jego organizatora. Jak tak dalej pojdzie to bedzie mozna nazywac go grabarzem polskich parties. Oby te slowa nie byly prorocze.

10

Odp: Wapniak 2015

panowie  SIkor i MAzi  ...polactwo  i polaczkowatość wychodzi z rękawa i buta .sikor reprezentuje postawe "a moja  racja najmojsza" czytałem i obserwowałem ze spokojem ,ale ile można, o co wam chodzi..!? co p. sikor ma wpólnego ze sceną?? ze tak caly czas mowi o jej podziale .panie kochany to ty swoimi tekstam Scene dzielisz  i tylko nie pisz mi  .." odezwał sie grafik nieaktywny od 666lat" Na scenie  z tego co widze zawsze było miejsce na różnego kalibru i rodzaju zloty ,copy party i inne sztabiki dla mnie bomba!! Jednak na polskiej scenie Atari, Sv jest wydarzeniem o randze światowej ,jeżeli tego nie rozumiecie to znaczy ze macie tak naprawde scene atari w dupie!!!A swoja ankieta  wywołałes u mnie sukutek odwrotny o zamierzonego
..a może na waszym party bedzie sprawdzana czystość rasowa 3 pokolenia wstecz??? Sv ruleezzzzz!!!!!! stwórzcie coś zamiast napi* posty wypełnione niechęcia i jadem .Jezeli chodzi o Polske i scene Atari, Gdańsk jest dla mnie pępkiem świata i ch..  a teraz możecie dać mi bana na wasze party i jush mamy podział;)

11

Odp: Wapniak 2015

Zależnie od waszych decyzji, ale jeśli Głuchołazy będą teoretycznie ostatnim zlotem w 2015 roku a Wapniak nie dojdzie do skutku to rozważę możliwość zrobienia grubszej imprezy w Krakowie. Są znajomości w temacie miejsca (dość niezwykłego ;) ) - prawie w centrum miasta z darmowym parkingiem i 20 minut z buta do rynku ;) Obawiam się tylko, że to zbyt "duża" miejscówka :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Wapniak 2015

A będzie pożar compo?

13

Odp: Wapniak 2015

blasph napisał/a:

Gdańsk jest dla mnie pępkiem świata i ch..

i chójem...? Bom nie doczytał, jakieś kropki się pojawiły :P
@Pin: to nie jest zależne ode mnie - ja swoje napisałem, co do Wapniaka. Jak ktoś pociągnie - to pociągnie, jak nie pociągnie - Kraków może być dobrą opcją.

Sikor umarł...

14

Odp: Wapniak 2015

taaa jest ,bagno!! miał kurde..

15

Odp: Wapniak 2015

Ja słyszałem że plaża, ale może i miał jest na plaży. Choć zawsze przypuszczałem, że piasek...

Sikor umarł...

16

Odp: Wapniak 2015

@Sikor - spokojnie, wyluzuj. Nie atakuj już SV, czy innych bo od tego nikomu lepiej nie jest ;)

Co do reszty to rozumiem i nie wpi* się tu z niczym oczywiście. Napisałem to tylko dla informacji jakie są możliwości. Zdaję sobie sprawę z tego jaka jest "wydajność produkcyjna" sceny i jeśli coś na party ma być zaprezentowane to jasnym jest, że konieczna jest odpowiednia ilość czasu na pisanie programów, rysowanie grafik, czy pisanie muzaków. Faktem jest, że bezpośrednia obecność Silly jest tu problematyczna i niech nikt nie mówi, że jest to inna parafia - bo dwie gry na malucha na SV zostały zaprezentowane (w ramach combined game compo), nie mówię już o muzykach, czy grafikach - są to elementy wspólne.

Czyli robiąc party w takim terminie można się spodziewać zero prac .. no chyba, że Grey Ci pożyczy po 3 prace na kategorie, ma przecież spory zapas ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: Wapniak 2015

Mi nie, przynajmniej nie w 2015.

Sikor umarł...

18

Odp: Wapniak 2015

Widzę, że koledze Sikorowi to czegoś brakuje "Jak ktoś pociągnie - to pociągnie, jak nie pociągnie "

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

19

Odp: Wapniak 2015

@mały, widzę - oceniasz swoją miarą.

Sikor umarł...

20

Odp: Wapniak 2015

Proponuję zorganizować konkurs.... ;) Nagrodą będzie 4 piwa

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

21

Odp: Wapniak 2015

Sikor, Ty rezygnujesz ze zlotu? Przecież teraz jest właśnie moda na to, żeby w bliskich sobie terminach organizować jak najwięcej zlotów:

- kilka dni temu Eijk na FB zaproponował powrót zlotów w Ornecie,
- kilka godzin temu na IRC-u Vasco wspomniał o reaktywacji Lata Ludzików

ponadto krążą plotki o reaktywacji Easta w Mońkach a nawet o Atari Stars Party!

Jak tak dalej pójdzie, to w wakacje 2015 będzie więcej zlotów niż weekendów, a Ty Sikorze rezygnujesz? :)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2014-12-28 00:06:47)

22

Odp: Wapniak 2015

Powiem tak ;) - najchętniej pojechałbym wszędzie ale - ponieważ nie jestem dyrektorem szanującej się firmy to niestety muszę wybierać pomiędzy tym co mogę a tym, co chcę ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Wapniak 2015

@macgyver: tak, ja rezygnuję z organizacji przy takim kalendarzu.

Sikor umarł...

24

Odp: Wapniak 2015

Jaki żenujący spektakl... po prostu DRAMA. I ja jestem megalomanem? :D Człowieku... Dwa wątki założone tylko po to, aby podbudować swoje własne ego i poprzeć swoją chorą tezę, że SV niszczy już nie tylko Głuchołazy, ale także (sic!) Twoją imprezę, która odbywa się w okolicach września... kto się na to jeszcze nabiera? Co ma wspólnego WAP-NIAK z SV w ogóle? Twoja impreza jest stricte scenowa? Myślisz że ludzie są głupi? Masz ponad 4 dychy na karku, a zachowujesz się jak dziecko. Skoro kategoria game compo na SV jest dla Ciebie problemem, to mogę taką usunąć - to chyba załatwia problem?   

Nieważne jak mówią, ważne że mówią - taka przyświeca Ci idea. Załóż jeszcze trzeci wątek, najlepiej aby był jeden obok drugiego. I wylewaj tam swoje żale - takim zachowaniem z pewnością scalasz środowisko. A wszystko zaczęło się od Twojej dyskusji z XTD, gdzie zamiast argumentów zacząłeś odpowiadać rynsztokowym językiem. Żenada Panie Pawle.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-28 11:13:19)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: Wapniak 2015

Tak, megalomanie, wpływa. I nie chodzi tu o kategorię. Mało osób jest stać na to, aby w przeciągu 2 miesięcy pojawić się na 3 party. I g..o mnie obchodzi Twoje zdanie na ten temat. Co do XTD - on zaczął od obrzucania się błotem. i tak, SV to ku..wo w tym terminie, co było już omawiane w 2011 roku. Po Twojej reakcji widzę, że jednak boli. A pomyśl jak może boleć kogoś, kto od lat w tym terminie organizuje party  - ale ono nie jest na północy, więc większości z Was jest po prostu za daleko.

Sikor umarł...