51

Odp: Wapniak 2015

Dracon napisał/a:

Czy to nie przesada. Przypadkiem to nie Vasco robił dawno, dawno temu zlot o nazwie "LAST party" które zawsze mogło być (już) ostatnie?? ;) ;P

Oczywiście. Ostatnie w roku.

Bober napisał/a:

Forever (jak jeszcze jeździłem) też zawsze był ostatni...

Eee, poważnie?

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2014-12-29 00:58:20)

52

Odp: Wapniak 2015

Reasumując, czy komputerowe zloty, czy w handlu, tzw. "straszenie" że to "ostatnie" jest ciągle w modzie - od lat. :) :D :P

P.S. Jeszcze tylko obniżyć wejściówki na któreś party z hasłem "włączamy niskie ceny!" i party-zanci z "sąsiednich" zlotów może nawet tłumnie(j) przybędą. :D

53

Odp: Wapniak 2015

ja uważam że cena jest spoko, nie ma co obniżać, ale jak chcesz koniecznie taniej to w Caritasie dają ;) :P

gep/lamers^dial

54

Odp: Wapniak 2015

Wejściówka na SV z taką ilością atrakcji (+ piwo ) jest atrakcyjna cenowo.

55

Odp: Wapniak 2015

To jest wątek o wapniaku, a pewnie niedługo o jego braku w tym roku. Proszę pisać na temat.

Sikor umarł...

Odp: Wapniak 2015

E ale, po co jechać gdzieś na działki z kilkoma znajomymi na grilla, skoro można pojechać na party w centrum miasta, gdzie można spotkać kilkaset osób?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

57

Odp: Wapniak 2015

Po to, że niektórzy wolą na działkę na grilla?

I Ty zostaniesz big endianem...

58

Odp: Wapniak 2015

Dokładnie, w dodatku działki prawie w Centrum miasta :)

Sikor umarł...

Odp: Wapniak 2015

To mogą sobie jechać na działkę na grilla, ale niech nie mylą tego z demoparty.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

60

Odp: Wapniak 2015

@Adam, nie myl demoparty z copyparty. W dodatku na Wapniaku konkurencją były gry, a nie dema, więc chociaż byś się zorientował, o czym chcesz napisać.

Sikor umarł...

Odp: Wapniak 2015

Naprawdę rozróżniasz demoparty od copyparty? Bo ma jedną nóżkę bardziej? Rozumiem ża jak by ktoś na Wapniaku chciał wystawić demo to byś zabronił?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

62

Odp: Wapniak 2015

Zabronić bym nie zabronił, ale to by było poza konkurencją, więc różnica jest zasadnicza.

Sikor umarł...

Odp: Wapniak 2015

Ok, Sikor, idąc za twoją logiką to między Wapniakiem a SillyVenture nie może być konfliktu bo jedno to CopyParty, a drugie to DemoParty.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

64

Odp: Wapniak 2015

Niezupełnie - na jedno i drugie do tej pory jeździły te same osoby. Teraz, z powodu zwiększenia kosztów w okresie wczesnoletnim może im zabraknąć środków i zgody rodzin na przybycie na kolejne. Może im też zabraknąć chęci do zwiększonej aktywności w przygotowaniu prac, bo to wymaga czasu. Zgodnie z tym logicznie zakładam - że Wapniak jako 3-cie party w przeciągu niespełna 2 miesięcy nie ma prawa bytu pod względem frekwencyjnym. Stąd moja decyzja.
Oczywiście - jak ktoś ma inne zdanie może zrobić party w tym terminie lub pociągnąć Wapniaka. Z mojej strony nie widzę przeszkód w tej materii. Ba, nawet Grey może zrobić w tym terminie kolejną edycję (jesienną) SV, tuż przed zimową edycją.

Sikor umarł...

65

Odp: Wapniak 2015

Sikor napisał/a:

Niezupełnie - na jedno i drugie do tej pory jeździły te same osoby.

Ze na wapniaka i sv jezdzily te same osoby? Udowodnij.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

66

Odp: Wapniak 2015

s0nar na przykład, Nosty, As.., qbahusak, Pin. Dalej mi się nie chce myśleć. Przynajmniej część z nich musiałaby teraz stawać przed trudnym wyborem.

Sikor umarł...

67

Odp: Wapniak 2015

No ze nie chce ci sie myslec to widac, bo zdanie ktore zacytowalem nadal jest nieprawdziwe.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

68

Odp: Wapniak 2015

Dobrze: część osób jeździła i na jedno, i na drugie party. Jeśli Ci to Mikey ulży, niech tak brzmi to zdanie. Choć i tak wynikało to z kontekstu - według mnie.

Sikor umarł...

69

Odp: Wapniak 2015

To nie kwestia mojej ulgi, tylko prawdziwosci argumentu ktory przedstawiles.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

70

Odp: Wapniak 2015

Więc teraz jest chyba jaśniej. Ale nadal nie dotyczy to właściwego wątku dotyczącego edycji 2015.

Sikor umarł...

71

Odp: Wapniak 2015

To po co to napisales?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

72

Odp: Wapniak 2015

W odpowiedzi na post AdamaK - jak byś czytał ze zrozumieniem, pewnie też byś do tego doszedł.

Sikor umarł...

73

Odp: Wapniak 2015

Pas....

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

74

Odp: Wapniak 2015

Tak po prawdzie to moze nie wszyscy ale czuje cos, ze wielu, a kto wie, czy faktycznie nie wiekszosc :) Latwiej wymienic tych, ktorzy nie jezdzili na oba niz odwrotnie :)
No ale to nie zmienia faktu, ze jednak te same osoby (wszyscy) nie bywaly na obu zlotach :)

75

Odp: Wapniak 2015

Sikor napisał/a:

s0nar na przykład, Nosty, As.., qbahusak, Pin. Dalej mi się nie chce myśleć. Przynajmniej część z nich musiałaby teraz stawać przed trudnym wyborem.

Gwoli ścisłości: niestety nigdy nie byłem na Wapniaku. Akurat w tym terminie mam co roku wyjazd urlopowy z rodziną.