1

Temat: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Rzucam się Panowie z motyką na słońce i strachem w oczach,

Wstępnie:
-  termin ustalam 25-27 września 2015
-  wjazd 40 zeta ale będę się starał zejść do 30
-  czekam na propozycje dla nazwy party


Miejsce - OSP Wysoka, kilka kroków od Góry Świętej Anny (woj. Opolskie).

Sala wystarczająco duża, podest do prowadzenia compo czy dla Miker`a jeśli chciałby popluć w mikrofon. Gniazdka 400V (siłowe) więc nawet Pin może zabrać cały swój sprzęt bez obaw o wypalenie instalacji elektrycznej. Sanitariat, kuchnia. W razie pożaru dwa wozy strażackie za ścianą.

Oczywiście kimanie na party place, dla bardziej wygodnych w promieniu niecałego kilometra pełno noclegów zaczynając od 26zeta (jeśli nic się nie zmieniło) za noc po apartamenty.

5 minut drogi pieszo i do dyspozycji dwa Orleny (jakby picia znaczy paliwa zabrakło), KFC (dla fanów zdrowego jedzenia) i jakaś tam restauracja. Dalej w głąb wioski 4 restauracje (jedna restauracjo-pizzeria) i klasyczny wioskowy sklep, do tego Kebab o ile do tego czasu nie zbankrutuje.

Miejscowość turystyczna więc w wolnym czasie jest co zwiedzać, tak z grubsza:
  -  Pomnik czynu Powstańczego (w rejonie Góry Św. Anny miały miejsce najcięższe walki III Powstania Śląskiego)
  -  Muzeum czynu powstańczego
  -  Amfiteatr skalny, wg. pewnych źródeł największy w europie a na pewno w Polsce
  -  Ścieżki dydaktyczne na terenie Parku Krajobrazowego ze szczególnym uwzględnieniem rezerwatu geologicznego.
  -  Bazylika pod wezwaniem św. Anny Samotrzeciej wraz z Rajskim Placem - bazylika wybudowana jest w stylu gotycko-barokowym, jednakże dają się zauważyć elementy stylu renesansowego.
  -  Kalwaria, składa się z 3 kościołów i z 37 kaplic.
  -  Grota Lurdzka, która została wybudowana w latach 1912-1914 z wapienia i bazaltu na wzór skalnej groty w Lourdes.

Za płotem party place goni autostrada A4, niestety nie ma w samej miejscowości zjazdu z autostrady, więc opcje są dwie:
  -  zaparkowanie samochodu na MOPie i piesza ok. 5 minutowa wędrówka na party place
  - zjazd w Olszowej (osoby goniące ze strony Katowic) lub Gogolinie (osoby goniące ze strony Wrocławia), w późniejszym czasie wkleję mapki jak od tych zjazdów dojechać na miejsce.

Planowane jest game compo, demo compo (niezależnie od ilości prac) i tak po mojemu nazwane open compo czyli każdy wrzuca co chce (gfx, msx, intro).

Regulamin w moim mniemaniu w miarę prosty i czytelny czyli wszystko dozwolone, extram, stereo, vbxe, rapidus. Jedyny warunek jest taki aby każda praca która wymaga lub obsługuje coś ponad stock atarke z 64k była opisane (wymaga 256kb, wykrywa i wykorzystuje stereo ale działa bez, xbios etc.). Oczywiście w odpowiednim czasie regulamin zostanie zapisany z należytą dbałością.

Proszę się wypowiadać czy była by chęć na takie coś w mniej więcej takim terminie.

Czekam na odzew panowie!

Ostatnio edytowany przez Iron (2015-02-20 14:05:20)

2

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Jak dla mnie termin o.k. Powodzonka
Ale napisz coś więcej - jaki dojazd (poza samym chodem i auto butami of coz), przypuszczalny koszt wejściówki, itp?

Sikor umarł...

3

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

+1 dla takich inicjatyw!

4

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Pierwszy post edytowany, napisałem co nie co dla zaczęty, Jeśli ktoś ma jakieś propozycje (konstruktywne a nie czcze pie*****) to walić śmialo ;)

Ostatnio edytowany przez Iron (2015-02-20 14:07:13)

5

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Brzmi super :) Gratuluję otwartego podejścia. Jedyny problem to to że termin jest dość blisko Load Errora (16-18 X) :( , party które moim zdaniem jest również świetnym celem na przygotowywanie produkcji, również na Atari. Prawdopodobnie większość nie będzie miała dużego dylematu ze względu na dość odległe miejsca obu imprez i myślę, że to nie jest aż tak istotne w której części kraju pojawią się nowe produkcji na Atari w podobnym czasie, ważne że coś się dzieje :) Powodzenia!

6

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Chyba zacznę negocjacje z moim kiero, jeśli chodzi o termin. :) Postaram się być!

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

7

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Zacny pomysł. Jak widać świat nie lubi próżni :)
Dla mnie miejsce doskonałe, bo nie za daleko. Jedynie kłopotliwy jest termin - wrzesień mam zawsze "pracowity" :(
Jeśli całość wypali, to będę się starał przyjechać, ale w tej chwili szans na to nawet bym się nie podjął określić.

Trzymam kciuki!

8

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Obiecać na 100% nie mogę, ale chętnie przyjadę.

9

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Jak się uda, to będę :) Na razie nic na 100% bo dużo czasu jeszcze zostało i nie wiem, co się przytrafi.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Dwa zloty w 'opolskiem'? Hm, ciezko bedzie.

11

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Widzisz sikor, oddales termin i teraz bedziesz zapierdalal na Opolszczyzne zamiast miec zlot na wlasnej dzielni ;)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

12

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Widzisz, syscall, Iron się mnie pytał, czy nie będzie wapniaka. Potwierdziłem. Więc nie widzę problemu. Póki co nie widzę sensu robienia zlotu przeze mnie, nie mam sprzętu, a "kiełbaski i grill" niektórym nie odpowiadają. Wolę ten czas spożytkować na sączeniu sikorówki, która tak szkodzi As..owi :P

Sikor umarł...

13

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Właśnie się zorientowałem, że proponowany termin zlotu jest identyczny jak tej imprezy: http://pixelheaven.pl/
Także niefortunnie dość...

Szczerze: wybiorę Pixela. Z wielu przyczyn. Bez urazy.

14

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

ooo na Pixela trzeba się będzie wybrać...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Panowie, uprzejmie informuje że właśnie powróciłem z zaklepywania terminu ;)

16

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Dobrze słyszeć, że plany aktualne. A jaki to termin? Ten podany na początku, czyli 25-27 września?

Bo dwa posty wcześniej napisałem że koliduje z Pixelem, a teraz widzę, że Pixel jest 18-20, więc albo ja krzywo spojrzałem, albo od lutego Pixela przesunęli.

17

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Spróbuję zaklepać urlop. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

18

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Nosty - termin bez zmian ;)

19

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Ja jak już pisałem jestem za! Będę jak tylko nic nie wyskoczy;)
btw: przydało by się jakieś szersze info o tym wydarzeniu, stronka czy info na FB/Google+

20

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Iron napisał/a:

czekam na propozycje dla nazwy party

Skoro Góra św. Anny to może "Atarianna"?

PS. Jest szansa, że będę :)

21

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Ja jeszcze nie wiem na pewno, ale jest szansa, że będę.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

22

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

.. ja jeszcze nie jestem pewny, czy będę miał wolne w tym terminie, ale zrobię co mogę.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Wydarzenie na FB i G+ sie zrobi, co prawda nigdy tego nie robiłem ale pewnie wystarczy użyć mózgu i będzie gitarka, puki co u mnie pogoda do dupy a właśnie chciałbym jakieś fotki związane z party popstrykać, do tego ganianie po lekarzach mam, powolutku robia sie mapki dojazdu co by sie nikt nie pogubil, jeszcze jakas litania by sie przydała jak dojechać transportem publicznym. Zasadniczo dla osób ktore przyjada pociagiem w sobote (trzeba jeszcze dojechac pksem ktory praktycznie nie kursuje) zamierzam zapewnic odbior z dworca i transport na party place ;)

24

Odp: Góra Św. Anny 2k15 - Nowe Atari Party - Czy są zainteresowani?

Ok - niestety na 100% ten termin mam zajęty.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info