Temat: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Aby nie było niedomówień i niesnasek w przyszłym roku - postanowiłem założyć odpowiedni wątek. Proszę, aby tutaj przyszli organizatorzy proponowali wstępne terminy (rezerwacja) - zakładam, że Piwko Sikora ma zarezerwowany stały termin (o ile Sikor nie zrezygnuje z prowadzenia - prosimy o ewentualną informację). Reszta - jako, że są to nowe Piwka - do dyspozycji.
Ze swojej strony pragnę zaznaczyć, że postanowiłem przez jakiś czas nie robić żadnego oficjalnego piwka - przynajmniej przez pięć lat. i nie chodzi tu tylko o sprawy osobiste (te by były do ogarnięcia) - lecz o ogólną atmosferę wobec mojego punktu widzenia.
Dobra, myślę, że dość tych wynurzeń. Potencjalni organizatorzy niech wpisują ewentualne terminy do dyskusji poniżej - wątek, myślę, do zamknięcia w okolicach października-listopada.
Jak ja widzę wpisy? Podam przykład poniżej - ale być może ktoś ma lepszy pomysł.
====przykładowy wpis====
Spontaniczne Piwko Zalanych Miłośników Sprzętu Atari Przy Grillu <nazwa>
Miejsce: Stodoła w Klubogospodzie
Organizatorzy: QQ, Aa,ZZ <wiemy, do kogo jedziemy>
Termin: 12-15.13.2016 <lub kilka alternatywnych>
Cena piwka: sto piętnaście dwieście fafnaście <zakładana cena>
====koniec przykładu====
Myślę, że taka organizacja we wskazanym terminie pozwoli co nieco uporządkować. W przykładzie specjalnie przykłady od czapy - to tylko wzór...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

szach mat :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Taaak... my Polacy lubimy być złośliwi, tak bezinteresownie. Kolejny wątek w całości bez sensu i w całości (moim zdaniem) do usunięcia.

4

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Poobiednie piwko "Bez Okazji"
Miejsce: U mnie przy stole
Organizatorzy: mgr inż. Rafał
Termin: 12.04.2015, godz. 17:00
Cena piwka: za darmo, dopóki nie zabraknie w lodówce

5

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Mały: a powiedz, gdzie Twój humor z FB?

No, chyba, że to dowcipy (?) przepisywane z innych portali, to by wiele tłumaczyło... No i kto tu dziadzieje?

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Wątek leci do bałaganu, żart odnotowano ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

https://www.youtube.com/watch?v=wjgDnLwKHZM#t=05m55s  :>

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

8

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

ok, zgłaszam zaległy iwenty
"Zeszło-Zeszłotygodniowe łikendowe piwko"
Miejsce: u mnie
Organizatorzy: Cyprian i Ja
Termin: zeszły zeszły łikend
Cena piwka: <zakładana cena>
https://lh4.googleusercontent.com/-ufvpcQ9NumE/VR8On8DhdII/AAAAAAAAIOA/LMXPN86qXiA/w843-h632-no/IMG_20150205_070724.jpg

Jedynie Irish Beer i Black Beer Stout warte uwagi.


Nowy termin:
"Zeszłotygodniowe łikendowe piwko"
Miejsce: u mnie
Organizatorzy: Cyprian i Ja

Termin: zeszły łikend
Cena piwka: <zakładana cena>
https://lh6.googleusercontent.com/-zftnaKjchXo/VR8Omg60TkI/AAAAAAAAIN0/a9viFCwschk/w843-h632-no/IMG_20150205_070403.jpg

Wszystkie cacy


Nowy termin:
"Dziś bania"
Miejsce: u mnie
Organizatorzy: Cyprian i Ja
Termin: dziś a w zasadzie to już trwa :)
Cena piwka: <zakładana cena>
https://lh4.googleusercontent.com/-3FRYpDdMWKk/VSqPpq1DC6I/AAAAAAAAIfU/agubGI9VeRw/w843-h632-no/IMG_20150412_173026.jpg

Na razie git

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

9

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

@Miker: Przecież to było w formie żartu.
Sprawdzam grafik sztabów na 2016 r.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

10

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Ja tu nie widzę nic śmiesznego. wątek o zlotach został zamknięty na moją prośbę - a ten, mimo, że jest chamską odpowiedzią na tamten - leci do bałaganu.
@maly_swd: jak wielkim c*** i sk**** trzeba być, aby coś takiego zakładać. Rozumiem, że gówno mózg ci wyjadło, ale widzę niektórym innym też.
Wiem, że za ten popierdolony wpis dostanę bana, być może na długo. w tej chwili wali mnie to, gdyż jak widzę, są równi i równiejsi. Jednym się jedzie za próbę zbierania informacji, a innych za popierdolony humor walący w innych tylko przenosi posty ze zlotów do bałaganu. Więc po c*** się tutaj produkuję? niektórzy przyklasną, że zabiorę stąd na jakiś czas swoją dupę i nie będę nic pisał - niech się cieszą.
Życzę miłych spotkań na zlotach, sztabach, piwach i tak dalej. Będziecie się cieszyć, bo mnie zapewne nie będzie - bo i po c***? Aby się kłócić z pojebańcami formatu małego? Nie chce mi się na to tracić energii, mam inne, często ciekawsze sprawy. A z przyjaciółmi na piwo zawsze się mogę spotkać.
===================================
wpis małego powyżej (w międzyczasie, jak pisałem ten post) mnie nie przekonuje i nie zmienię tekstu powyżej.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2015-04-12 18:48:34)

Sikor umarł...

11

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Hmmm.... dziwne. Ja tylko skopiowałem twój post i zmieniłem zlot na piwo. I to jest powód aby tak się unosić i wyzywać innych?

No ale skoro tak do Ciebie mówią w domu, to jest mi przykro. Znalazłbyś sobie dziewczynę/chłopaka wtedy może by Ci sp...ma do głowy nie biła tak.

No nic, ignorujemy Sikora. Temat Piwa dalej aktualny, trzeba zrobić grafik na 2016 r.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

12

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

@maly_swd: widzę, jako głupi c*** nie rozumiesz sytuacji. Poprosiłem o zamknięcie tamtego forum, bo takie kutasy jak ty nie potrafią zrozumieć chęci zapoznania się wcześniej z terminami i zaplanowania pewnych spraw. Jeśli ty potrzebujesz chłopaka, to towoja pojebana sprawa - ja mam swoją drugą połowę, ale co o takich sprawach może wiedzieć taki pojebaniec jak ty?

Sikor umarł...

13

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Sikor, pogrążasz się.
Lepiej być ch..j niż taką cipą i dupowłazem jak ty:), ch... są twarde i duże:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

14

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Cipą to może i jesteś, skoro szukasz chłopaka, prostaku je****.

Sikor umarł...

15

Odp: Piwka (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Sikor, żadne żarty nie usprawiedliwiają osobistych wycieczek, tym bardziej okraszonych wyzwiskami. Temat zamknięty.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.