Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Grey: nie widzę przeszkód :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

27

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Przepraszam, że się wtrące do tematu o piwkach, ale mam coś na Atari.

Post's attachments

facepalm.xex 1.89 kb, liczba pobrań: 28 (od 2015-04-23) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

28

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Nie wiem, o co bijecie pianę. Nie wtrącam Wam się w wątek o sv, więc nie wiem, co Was boli? Adam Kłobukowski: masz mentalność Kalego, niestety.

Sikor umarł...

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Sikor: tak samo jak Ty.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

30

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Uderz w stół, a Adam Kłobukowski się odezwie... \
Nie sądzę, po prostu piszę jak jest - będę miał wtedy czas wolny i chcę go miło spędzić. Przecież nie muszę jechać do Gdańska, nieprawdaż? Nikogo nie zmuszam, nie namawiam - więc zastanów się, o co pijesz?

Sikor umarł...

31

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Bardzo sympatycznie czyta się ten cyrk. Jesteście wszyscy kochani :-).

32

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

1. Gdzie są admini?
2. Czemu to jest w ZLOTACH a nie w BAŁAGANIE?
3. Czemu Sikor nie dostał bana za wypowiedź w tym temacie nr. 20 ?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

33

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

4. Czemu Sikor założył nowy temat, zamiast wpisać się w temacie o Piwkach w 2016 roku ?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Maly_swd napisał/a:

2. Czemu to jest w ZLOTACH a nie w BAŁAGANIE?

Patrząc na definicję podforum Zloty, moim zdaniem Sikor jest w prawie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

35

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Temat o piwkach zamknięty przecież ;)

36

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Może mnie nie być na forum 5 lat, a nic się praktycznie nie zmienia. Pinokio ma najwyżej parę korników więcej ;D.

Made my day, serio.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Chłopaki WYLUZUJCIE. Jak to powiedział sołtys w "Samych swoich"  ,"ludzie,ludzie, po co się kłucicie skoro i tak pogodzić się musicie" . I tego Wam życzę. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

38

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Maly_swd napisał/a:

1. Gdzie są admini?
2. Czemu to jest w ZLOTACH a nie w BAŁAGANIE?
3. Czemu Sikor nie dostał bana za wypowiedź w tym temacie nr. 20 ?

A mnie zastanawia, czemu mały tu pisze, skoro grill i piwo go nie interesuje?

Sikor umarł...

39

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

A mnie zastanawia, czemu nie użyłeś e-maila albo innego środka komunikacji o ograniczonym zasięgu do umówienia się na piwo.

40

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

może ma jak pewien filmowy porucznik MO ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Svd22vgMljQ#t=29m03s

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

41

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Pytanie do Adama S. (AS) w sprawie roku 2016

Adaś, mam pytanie - czy mogę się wstępnie szykować na BigMaca  u Ciebie w 2016 roku? Nawet, jeśli nie będzie zlotu? Termin uważam za stały.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

42

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Sikor - osobiście dziwi mnie fakt istnienia twojego zapytania na forum publicznym zaraz po publikacji informacji na temat Silly Venture. Lubię Cię Sikor, ale takie kwestie zaczynają mnie przerastać ;)

Jest mail, telefon, są nawet gołębie pocztowe. Można wysłać maila, snaila lub cokolwiek co lata i ląduje u adresata ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

43

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Panowie, dajcie spokój z podgryzaniem się wzajemnie. Po co? Naprawdę to taka super zabawa? Błeee...
Mam coś na rozluźnienie:

Syn do ojca: mam problem, nie mogę znaleźć mojej trawki...
- Mamy większy problem... w kuchni jest SMOK!!!

Tak, wiem, teraz wszyscy będą się zastanawiać dlaczego piszę w tym wątku, skoro nie jeżdżę po zlotach.
Piwo. Piwo jest odpowiedzią :)

Ostatnio edytowany przez Bluki (2015-04-24 01:14:40)

44

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Bluki: Ja tam mam ochotę na BigMaca. A ten wątek jest prawie jak FB ;). Sikor traktuje to forum jak swoją tablicę na FB.

Ja wcześniej założyłem temat z PIWAMI na 2016 rok i tam Sikor mógł wpisywać swoje zapytanie, ale oczywiście mnie zbeształ w tamtym wątku:)

*Inna sprawa, że Sikor zawsze wyjedzie z tematem z tzw. "Pupy" w momencie gdy pojawia się coś o SV.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

45

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Maly_swd napisał/a:

Pytanie do Adama S. (AS) w sprawie roku 2016

Adaś, mam pytanie - czy mogę się wstępnie szykować na BigMaca  u Ciebie w 2016 roku? Nawet, jeśli nie będzie zlotu? Termin uważam za stały.


Rafał oczywiście . W końcu bigmac serwowany na falconie smakuje najlepiej

Ostatnio edytowany przez AS... (2015-04-24 06:51:47)

46

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Panowie, umawiajcie się na SmallMacki i inne pierdoły w swoich wątkach, ten dotyczy piwa u Ryśka.
@Pin: nie od razu, ale przeanalizowałem na chłodno sytuację. Skoro SV ma być w lipcu, widzę nikłe szanse na zlot u Ryśka w 2016 (obym się mylił), a ten termin mam od lat zarezerwowany. Jak widzisz, wali mnie termin SV i się nie wpi* w Wasz wątek, ale piwa na przełomie lipca i sierpnia w stałym miejscu chętnie bym się napił. Przypuszczam, że nie tyklko ja - więc pytanie na forum publicznym. Rysiek ma znajomości w danym miejscu, więc jeśli zbierze się wieksza ekipa (powiedzmy 7-8 osób) - można ponegocjować z pokojem, gdyż wynajem szkoły odpada. W normalnych warunkach picie czegokolwiek poza przysłowiowym soczkiem w schroniskach jest zabronione, a na wynajem pokoju na mieście mnie nie stać. Jak widzę, moje zapytanie jest dla Was solą w oku, gdyż zaraz po wpisaniu wątku wysypał się grad żali i próba ośmieszenia. Nie obchodzą mnie Wasze wojenki, ja jak obiecałem - wycofuję sie póki co z organizowania party, więc nie wpi* się też z terminami i waszym umawianiem się. Tym niemniej zawsze mogę zrobić/zorganizować mniej lub bardziej otwarty sztab lub zapytać się u organizację takiego u kogoś z forum.
W każdym razie powiem jedno - Wasze podejście obrzydza ideę spotkań z niektórymi z Was. A to sikorówka za mocna, a to Rysiek be... Żal, panowie, żal...

Sikor umarł...

47

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Sikor beee... to fakt i tutaj nie będę Ci zaprzeczał.
Ale nie przypominam sobie abym coś złego pisał na Ryśka (byłem na Głuchołazach, rozmawiałem z nim - normalny gość).

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

48

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Najwięcej "złego powietrza" generujesz właśnie Ty, Sikor. Tyle słów "nieregulaminowych" co tutaj padło, i to w większości ad personam, że aż dziw bierze iż żaden z adminów nie zareagował. Ja na miejscu Małego za takie słowa jak cytat:

Sikor napisał/a:

jak wielkim c*** i sk**** trzeba być, aby coś takiego zakładać. Rozumiem, że gówno mózg ci wyjadło, ale widzę niektórym innym też.

 

Nie załatwiałbym sprawy na poziomie forum. To się kwalifikuje na coś zupełnie innego. Mało tego - słowa "widzę że niektórym też" są adresowane jeszcze szerzej. To jest nie do pomyślenia, żeby takie słowa padały na publicznym forum. To jest miejsce pasjonatów sprzętu z naszego dzieciństwa, a nie miejsce gdzie używa się języka, którego nie powstydziłby się najbardziej gorliwy "kibol". Jakiś czas temu doszedłeś do wniosku, że trzeba założyć własne forum - może tam wylej całą tą żółć i wróć tutaj w innym nastroju?

Co do wciągania przez Ciebie Ryśka w dyskusję to po części rozumiem czemu to robisz - Twoje argumenty nie są w stanie się bronić (a już na pewno nie na takim "poziomie" językowym), więc musisz kogoś na siłę wciągnąć do swojej piaskownicy. Naprawdę, zacznij zachowywać się jak dorosły człowiek. Bo nawet Twój najwierniejszy kumpel Miker (nota bene - jeden z adminów tego forum) zaczyna kasować Twoje wypowiedzi (np. ta do As'a o "b**u du*y"). Nie daje Ci to do myślenia?

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2015-04-24 10:27:52)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

49

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Sikor napisał/a:

W każdym razie powiem jedno - Wasze podejście obrzydza ideę spotkań z niektórymi z Was. A to sikorówka za mocna, a to Rysiek be... Żal, panowie, żal...

Pomyśl Sikor czy zakładanie takich wątków nie działa zupełnie inaczej aniżeli sądzisz?
Atari to moja pasja, to forum, powinno się wydawać że jest dla pasjonatów sprzętu.

To forum czytają ludzie (postronni ,nowi ludzie ), ostatnio zgłosił się do mnie "nowy" Falconowiec bo znalazł moje wątki na forum apropos falcon-a i image monitorów itd.

I bał się założyć nowy temat, widząc tematy z bluzgami c****ami i innymi niecenzuralnymi textami które ostatnio się tutaj przewijały.


Pomyśl jak to wygląda dla osób postronnych?

My w większości znamy się ponad 20lat face to face, ale są ludzie którzy zaczynają szukać w goglach coś o atari, trafiają tutaj i boją się później zapytać o coś związanego z Atari.

Proszę opanuj się.

Ostatnio edytowany przez AS... (2015-04-24 12:47:10)

50

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Sikor napisał/a:

zaraz po wpisaniu wątku wysypał się grad żali i próba ośmieszenia.

Zgadza sie - zal ze robisz z siebie publicznie posmiewisko, bo mialem Cie (jak i wiekszosc pewnie) za normalnego kumpla. To sie zmienilo wlasnie po twoich 'wystepach'
Proba osmieszenia - no coz, po co ktos mialby to robic skoro doskonale robisz to z soba sam.

Howgh, mam nadzieje ze stary Sikor jeszcze wroci.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021