1

Temat: Trip to Opalenica

Yo masa siekiera(łt)!

Mam pytanie, kto, jak, czym i kiedy jedzie na lasta z warszawy? Glownie chodzi mi o milosnikow PKP.

Mozna bowiem sie zgadac i pojechac razem - razniej IYKWIM ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Trip to Opalenica

ja 26 po poludniu/wieczorem. jest expres 1720 o 2020 w poznaniu o 2135 do Opalenicu 2212 na miejscu, lub 1905 pospiech, Poznan o 2227 i do Opalenicy o 2248 na miejscu 2326.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

3

Odp: Trip to Opalenica

Hm to moze tym pospiechem skikniemy ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Trip to Opalenica

To jeszcze ja sie przylacze do pytanka, lecz z zamiana Warszawy na Krakow lub Katowice :>

ślamk!

5

Odp: Trip to Opalenica

Dely: jestem za.
Dracon__ : moze kolejny LIBATION TRAIN?

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

6

Odp: Trip to Opalenica

No napewno bedzie kolejny, zobaczymy ile sie degustatorow zbierze pozatym szybciej podroz mija ;)

ślamk!

7

Odp: Trip to Opalenica

a ja bede trzymal za was, zeby kazdy na miejsce dojechal i stacji nie pomylil ;-)

--
Dhor/M.E.C.

8

Odp: Trip to Opalenica

a ja caly czas zachodze w glowe czy pociag czy samochod..

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: Trip to Opalenica

Znow chcesz pojezdzic na czerwonym swietle, zmeczony, nieyspany? A moze wolisz mila bezstresowa podroz, ze spiewem manamana na ustach?

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

10

Odp: Trip to Opalenica

A poznaniacy, tej? TeBe? Dolaczamy do libejszyntrejn, czy kombinujemy wlasny transport?

11

Odp: Trip to Opalenica

z wawa do poznania, w moim przypadku w rachube wchodzi tylko pośpiech... die Geld ist knapp. :?

12

Odp: Trip to Opalenica

BeWu: na MadTeam nie licz za bardzo bo oni lubia sie pojawiac dopiero na sam koniec... dziwni jacys...

13

Odp: Trip to Opalenica

Z ekipy olsztynskiej to ja przyjezdzam na 99,9% - z pewnych zrodel wiem, ze Winio i Eros tez beda jechac, a wiec jedziemy brygada... jak sie uda namowic Mayoneza to chyba bedzie totalnie zaye..scie. Na Chrisa nie liczcie (buehehhheheheheehahahaha). Acha, jedziemy oczywiscie pociagiem i prawdopodobnie w okolicach Torunia zachaczy takze Elkabato -  kiedy dokladnie, tego nie wiem - podobno PKP ma szykowac zmiane rozkladow, wiec przyszlosc pokaze. Aha - i moze warto sie pomodlic, zey w tym czasie kolejarze nie strajkowali, a pan Andrzej L. nie blokowal drog, wtedy dotrzemy na czas. Btw. jakby ktos na trasie Olsztyn-Torun-Poznan chcial sie przylaczyc do naszego Train (byc moze Libation) to dajcie cynk ;)

14

Odp: Trip to Opalenica

Btw. jakby ktos na trasie Olsztyn-Torun-Poznan chcial sie przylaczyc do naszego Train (byc moze Libation) to dajcie cynk ;)

Toruń? Coś mi ta nazwa mówi, ale co...  :D

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

15

Odp: Trip to Opalenica

... a ja zastanawiam się, czy nie dołączyć do kierunku Warszawa; proponuję trase:
* Katowice (Dracon_(!))
* Kraków (Pin/Xan/...??)
* Radom (?...ktoś tam mieszka? :D )
* Wawa (...)
* Pozen, i Opalenitza.

... to z racji na dobrą zabawe:: :D

Jednakże problemem może okazać się to, że jedyny (?) pośpiech z Krakowa na Wawe jedzie chyba około 01:00 am.. a + do tego 26 i święta; cholera wie jak to pojedzie. Musza to sprawdzić. 8O

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: Trip to Opalenica

Mi jak najbardziej pasuje :) jeszcze nie zapominajmy o adepcie choc nie wiadomo czy bedzie startowal z Krakowa czy Katowic. Juz od dzisiaj powinny byc nowe rozklady Polskich Kur** Pociagow, jutro na spokojnie sobie przestudiuje co jak jedzie.

ślamk!

17

Odp: Trip to Opalenica

autem w sumie taniej, ale zato ciapongiem sympatyczniej

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

18

Odp: Trip to Opalenica

jest prawdopodobienstwo ze bede ruszal z warszawy poniewaz udaje sie na swieta do Starych. W kazdym razie wsiadam w Warszawie lub w Radomiu.

A ty iksik nie wymadrzaj sie tylko jedz z nami :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: Trip to Opalenica

jakby autem, to trza zmienic oponki na zimowe ... heh ... i prowadzic caly czas. ale jest szansa, ze thomazzo shofer da sie namowic na wyjazd wiec byloby 2 kierowcow i bryka na gaz.
...myśleć!,  myśleć!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

20

Odp: Trip to Opalenica

E tam, nie da sie namowic zobaczysz ;)

A jesli chodzi o gaz to nie boj nic, mam juz zakupione butle :)

I jeszcze jedno: kto nie jedzie z nami ten jedzie przeciwko nam!!!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Trip to Opalenica

a mozeby tak tym pospiechem z Terespola ?  o 22:39 na centralnym  nr pociagu chyba P18202
bezposrednio.  przesiadki w mroźne dni mogą być straszne w skutkach. ale narazie sie nie wyrywam bo ... moze autem ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

22

Odp: Trip to Opalenica

Wy chcecie byc na noc dopiero w piatek w Opalenicy ?!?!?!
Imho stanowczo za pozno :)
Ja tam jade 26tego rano. W Posen okolo 17tej ...

UPDATE:
P 28102 - 26/12/2003 - MOZE TYM CO?

Stacja    Przyjazd    Odjazd    Pociąg
Lublin           9:40     P 28102
Nałęczów     10:00     10:01
Puławy Miasto     10:16     10:17
Dęblin     10:33     10:34
Pilawa     11:07     11:08
Warszawa Wschodnia     12:02     12:05
Warszawa Centralna     12:13     12:20
Warszawa Zachodnia     12:24     12:25     P 28103
Sochaczew     13:02     13:03
Łowicz Główny     13:18     13:19
Kutno     13:52     13:53
Koło     14:25     14:26
Konin     14:44     14:45
Września     15:18     15:19
Poznań Gł.     15:58     16:08
Szamotuły     16:37     16:38
Wronki     16:53     16:54
Krzyż     17:24     17:25
Dobiegniew     17:41     17:42
Choszczno     18:01     18:02
Stargard Szczeciński     18:25     18:26
Szczecin Dąbie     18:43     18:44
Szczecin Główny     18:59

23

Odp: Trip to Opalenica

stary hafas jeszcze aktualny?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

24

Odp: Trip to Opalenica

to z nowego !!!

25

Odp: Trip to Opalenica

No ja to bym chcial tym jechac.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.