1

Temat: Czas na sztab!!!

No dobra, nikt nic nie mówi, więc ja zacznę :lol:
Czas na sztab, bo już zapomnimy co i jak. Proponuję drugą sobotęstycznia, szczęśliwice (chociaż piwo niechrzczone ;)), godzina 17:00, jak zwykle... Co Wy na to?

Sikor umarł...

2

Odp: Czas na sztab!!!

hmm. niedawno skończył się sylwek a tu już znowu....
8)
jestem za chociaż jak mnie pamięć nie myli mam szkołę... :oops:
także ja będę! :twisted:

3

Odp: Czas na sztab!!!

A czemu nie w dolce vita - nawet nie wiem gdzie te szczesliwice ?

4

Odp: Czas na sztab!!!

No cóż, w DolceVita mają strasznie rozwodnione piwo... A na Szczęśliwice dojeżdza kilka autobusów, na przykład: 157,512, 521... Dojazd do pętli, potem ktoś może wyjść po tych, co dotrą później...

Sikor umarł...

5

Odp: Czas na sztab!!!

ale z dolce vita jest blizej do fox'a :)

6

Odp: Czas na sztab!!!

hehe :) megaroxor pragmatyzm rulez :)

7

Odp: Czas na sztab!!!

ufff jeszcze nie wytrzezwialem a wy juz nastepna bibe robicie, ufff ciezko byc Atarowcem ;)
Dol...cos tam Vita jest blizej ;]

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: Czas na sztab!!!

Dolce Vita przestała istnieć.
Tzn istnieje, ale zmieniła nazwę :P
Wczoraj przechodziłem obok i nawet powiesili w końcu neon z nową nazwą, ale wypadła mi z głowy.
A co do Szczęśliwic - nie mogliśmy tam robić sztabu kiedy mieszkałem przy wspomnianej pętli? :)
W każdym razie, bawcie się dobrze, mnie nie będzie :(

: 404. Stopka not found

9

Odp: Czas na sztab!!!

Potwierdzam: na Szczęśliwicach piwko jest super - a do tego w porównywalnej cenie :)

Sikor: jak nie chcą, to zawsze można zorganizować alternative sztab z chińszczyzną - nie widzę problemu... Ale póki co jeszcze nie piję.

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: Czas na sztab!!!

Ale na Szczesliwice nie wszyscy trafia i nie wszystkim sie bedzie chcialo.  Z centrum kazdy ma dogodny dojazd do domu, a ze Szczesliwic nie bardzo. Ja bylbym za tym coby nie zmieniac przyzwyczajen. Dolcevita!  nawet jesli jej nazwe zmienili i tak bedzie DolceVita!  i jesli mam wpasc na Sztaba to przyjezdzam do Dolcevity. Na Szczesliwicach od razu moge powiedziec mozecie sie mnie nie spodziewac.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: Czas na sztab!!!

osobiście wolał bym dolce .. mam bliżej ze szkoły :D
a i byłem w niej 30stego i coś tam zmieniali aletylo chyba nazwę...!

12

Odp: Czas na sztab!!!

A może na Wilczej, bodajże 21? Dwa kroki od DV, a pivo o niebo lepsze, a poza tym, dają w litrowych kuflach (róló!!!)!!!
Mikuś - czemu nie? Odezwij się może jutro do mnie?

Sikor umarł...

13

Odp: Czas na sztab!!!

Pomysł Iksa jest dobry aby w centrum..

14

Odp: Czas na sztab!!!

Ja jestem za DV! Raczej bede...

15

Odp: Czas na sztab!!!

fajniej jak by bylo gdzies w centrum :] FOX blisko, dojazd dobry :]

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

16

Odp: Czas na sztab!!!

A może na Wilczej, bodajże 21? Dwa kroki od DV, a pivo o niebo lepsze, a poza tym, dają w litrowych kuflach (róló!!!)!!!

niezla ideaa ... co prawda nie wiem gdzie to jest, ale jest to tylko kwestia formalna zeby sie doqwiedziec :) ustalcie tylko termin (byle nie 16.01.2004) i miejsce, a na pewno bedzie fajnie. mozeby tak jakas ankiete z terminami strzelic ?

17

Odp: Czas na sztab!!!

"cedyn ustalcie tylko termin (byle nie 16.01.2004) i miejsce, a na pewno bedzie fajnie.[/quote napisał/a:

jestem pewny ze 16 odpada, bo w piatki sie nie spotykamy. Jak ktos nie zauwazyl, to Sikor zaproponowal druga sobote, czyli 10 i jak do tej pory nikt nie zaprotestowal, wiec chyba mozna uwazac to za termin wiazacy. Co do miejsca to sadze ze DV bedzie  najlepsza na poczatek, a po jakims czasie przeniesiemy sie albo do F. (jesli bedzie) lub do knajpy na Wilczej.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

18

Odp: Czas na sztab!!!

10ty w sumie moze byc...

19

Odp: Czas na sztab!!!

jak pisałem wyżej jestem za 10tym mimo że mam szkołe.. 8)

20

Odp: Czas na sztab!!!

O.K. Termin ustalony. Do miejsca się dostosuję.

Sikor umarł...

21

Odp: Czas na sztab!!!

to ja proponuje standartowo "dolce vita" ... najwyzej sie przelogujemy na wilcza i juz :)

22

Odp: Czas na sztab!!!

czyli godzina 17nasta i dolce vita z inną nazwą?
tak? :P

23

Odp: Czas na sztab!!!

To ja proponuje, żeby odezwali się ci, którzy będą: wygląda na to, że: As, Cedyń, Sikor, pewnie ja.

Kto jeszcze?

Edited: Ewentualnie inny dogodny termin - tylko został jeden dzień na decyzję...

I Ty zostaniesz big endianem...

24

Odp: Czas na sztab!!!

no jakoś "mały" będzie ten sztabik.... 8)

25

Odp: Czas na sztab!!!

Mnie definitywnie nie będzie bo będe w pracy

:D  :D  :D  :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Posty [ 1 do 25 z 32 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź