1

Temat: Moja strona www.xtd.evil.pl

Zapraszam na moją nieco odświeżoną stronę www.xtd.evil.pl, gdzie znajduje się cały dział "ATARI CHIPTUNES" z moimi pracami (nie ma tam jeszcze modułu z dema, które jest na ukończeniu oraz nowej pracy, którą dopiero zamierzam wystawić na compo).

2

Odp: Moja strona www.xtd.evil.pl

wincyj wink
donejt poszedł

3

Z ciekawości - czemu modułki są w mp3, a nie odgrywane za pomocą ASAP?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Nawet nie miałem pojęcia że donejty są tak mile nagradzane.
Super muza. Dzięki.

Ostatnio edytowany przez Eagle (2017-08-10 20:26:39)

5

dely napisał/a:

Z ciekawości - czemu modułki są w mp3, a nie odgrywane za pomocą ASAP?

Chiptune'y są w mp3, bo tak jest wygodniej. Ale jest też archiwum z plikami rmt.

Eagle napisał/a:

Nawet nie miałem pojęcia że donejty są tak mile nagradzane.

Byłoby nie w porządku, gdyby było inaczej. smile Dzięki za wsparcie i miłego słuchania oraz, miejmy nadzieję, nowych rzeczy (zarówno w działach ogólnodostępnych jak i w dziale "eXtra").

Ostatnio edytowany przez XTD (2017-08-10 21:34:17)

6

Zapytam z ciekawości, czy gdzieś można dostać mody z demka na PC, w którym kamera latała po jakiejś planecie? Chyba były dwa 8 kanałowe mody. Chyba moje ulubione od XTD smile

Ostatnio edytowany przez sqward (2017-08-10 22:23:06)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

7

Tytuły modułów: "Flight" i "Flight 2".

8

a demko to bodaj "Planet Logus T5" by Camorra - http://www.pouet.net/prod.php?which=5553 , https://www.youtube.com/watch?v=oA3ISi7Phnc

Ostatnio edytowany przez erOS (2017-08-12 23:38:28)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

9

Tak, jest to muzyka z tego właśnie dema.
Pamiętam, że cieszyłem się z tego zlecenia - w końcu mogłem zrobić coś spokojniejszego do dema, w dodatku na 8 kanałach.

@Eagle: dzięki raz jeszcze za wsparcie. smile

Ostatnio edytowany przez XTD (2017-08-14 10:04:21)

10

Mam podobnie jak Sqward. Muzyka z tego dema była i moją ulubioną xtd'ową muzą. A i samo demo swego czasu bardzo lubiłem.
Ale o ile pamiętam to chyba nie była jedyna współpraca XTD z MAFem? Jakaś muza była też w intrach 64k.
I jako ciekawostka: MAF (Marek Futrega) był autorem i właścicielem znanego (swego czasu) portalu z grami online - kurnik.pl

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

11

Chciałem serdecznie podziękować osobom, które do tej pory udzieliły mi wsparcia. Osoby te już teraz mogą posłuchać (pobrać) 9 skończonych utworów z materiału, który przygotowuję. Mam nadzieję, że się podoba.