26

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

e tam, KONDUKTOR TEZ! KONDUKTOR TEZ!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Ten tego.. ja oczywiscie w Krakowie.. im pozniej tym lepiej

28

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

...No to co, ZIOMALe;- tak cicho? Kto komu, czemu, po co i dlaczego... wpisywać, kto będzie, a kto nie...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Pin: wezme Mege lecz zrobimy powtorke z rozrywki i wykorzystam niecnie Twoj monitorek :)

Aha! Licze na to, ze tym razem nie bedzie nieoczekiwanych gosci na pietrze?

ślamk!

30

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Postaram się być

i wezmę pofiaka  :lol:

grzybson/SSG^NG

31

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Pinek, Pinek, Pinek... Będę. Na pewno. Niech to sie tylko odbędzie tego 22 czy tam, nie wcześniej!!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

32

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Poprawke jednego egzaminu mam na 22 w niedziele (prowadzacy to idiota, prawda?). Jesli zdam w pierwszym terminie to sie pojawie. jak nie... tfu... tfu...

33

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Gości na piętrze nie będzie;- co najwyżej kilku moich po...je**** kumpli. Lecz krew się nie poleje... .hehehe;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

34

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Pin: Nie chodzi o krew ale o.... no wiesz ;)

laoo - no to co pijemy? :)

ślamk!

35

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Pinokio: Co rozumiesz przez kilku Twoich kumpli???? Bo jak bedzie chociaz w polowie tak jak ostatnio to zrobie taka demolke, ze nawet wlasciciel tego sztuka nie nazwie...

36

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

NTP; nie marudź - kilku - właściciel, moi kumple narkomani i reszta alkoholików (AA..A .. Atarowców)
(Dracon__, słyszysz? :D  :D na priva poprosze.)

MEŚKA; od 21 do 22. Chyba, że chcesz zobaczyć zgliszcza i reanimować co poniektórych. Jeśli ktoś się podenerwuje dialogiem nawiązanym z tobą; to pamiętaj. to zadupie, a tam autobusy nocne nie kursują. :D . Ban zdjęty.

Laoo;- poproszę o pierwszy termin i natychmiastowe przybycie.

Warszawa?;- co tam z wami? Może po drodze zbierzecie kierownika z Radomia? Dogadajta się tam jakoś. Dla zainteresowanych podaje .. strach, no ale cóż. (0693-808-170_pin)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

37

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

aaaaaa... podajta adres, gdzie mam ruszyć duspko _^_''...

There's special place for me in hell. It's called the throne.

38

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

niestety Pinku nie dam rady..
mam sesję  :?
:P
łech 28,29 jest off - nawet zapomniałem o tym...!- pierdoła ze mnie! :oops:
-Warszawa się na mnie nie kończy i mam nadzieję że ktoś będzie tam z naszych... :twisted:

39

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Eeeeee, to lipa. To kto wreszcie będzie??? Tatqoo??? jest tam kto? Słyszałem, że kiedy byłeś mały - chciałeś iść na sztaba?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

40

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Chciałem .. i chcę dalej ...zajadę po tatka delyego po drodze ... :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

41

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

O łał.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

42

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

.... to może jeszcze Lewis? Mamy dużo miejsca .. :D  :D  :D na 25 osób i Lewisa .. hehehe. Damy rade//

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

43

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Jeszcze nie wiem. Zobacze...

44

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Poprosze o jakieś deklaracje procentowe, bo nie wiem w końcu kto po co i za ile...???

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

45

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

ja jestem na 100%

All I hear is the sound of me falling on the ground

46

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

...i jeszcze dla przypomnienia nadmieniam, że musimy nazbierać ok. 150 zeta. Za ewentualne nadwyżki proponuje zakupić coś, co można zapodać w kominku. Grill?? Dla przypomnienia - jest to możliwe. Ewentualne niejasności pod numer; 0693-808-170;- na sms'y chwilowo nie odpisuje - zero na koncie. :?  :: więc panowie i panie;- zapraszam.

Acha;- TYM RAZEM PUNKT ZBIORCZY JEST NA SALWATORZE! Z DWORCA TRAMWAJ >2< I DO PĘTLI. MYŚLE, ŻE OKOŁO GODZINY 16:00. GODZINA MOŻE ULEC JESZCZE NOWELIZACJI.. . ZALEŻY TO OD WŁAŚCICIELA LOKALU. :lol:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

47

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

No ja będę na 100%, a obywatel Epi(jak) nie wiem na ile >_>. Ale go zmusze gdyby stawiał opory :lol:

There's special place for me in hell. It's called the throne.

48

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Witam!

Konkrety;

* Dla ludzi przemieszczających się z kierunku i/lub Wawy na Kraków- z głównej trasy należy wbić się w Kraków;- najlepiej jechać jest cały czas prosto (no prawie) "alejami". Po drodze; cm. Rakowice, kleparz (co za nazwa. ..), plac inwalidów, AGH, wylebisty gmach MUZEUM NARODOWEGO. I to właśnie po spotkaniu się z tym budynkiem należy zastanowić się nad skrętem w prawo. Budynek MN jadąc z kierunku Wawy znajduje się z prawej strony. Ciężko go niezauważyć (mam nadzieje), bo ma duży baner na sobie. Za w/w w prawo (oczywiście w główną, a nie na napotkany parking) - i z tego miejsca ku zaskoczeniu podróżnych ukażą nam się Błonia. To taka duża łąka w centrum miasta. I tu, na rozstaju dróg decydujemy się na tę, która biegnie wzdłuż wspomnianej łąki, lecz po lewej stronie; czyli jadąc błonia mamy z prawej. Jadąc cały czas prosto po chwili będzie most przez rz. Rudawe; docelowy lokal znajduje się przy ulicy, na którą można wjechać tuż za mostem w lewo. W brew pozorom - łatwo tam trafić. ul. Emaus - pracownie malarsko-rzeźbiarskie - jadąc od strony wspomnianego mostku ok. 150m po prawej stronie...  .. co kolwiek tam się nie rzeźbi... :D

* Dla ludzi poruszających się obciągiem;- Wysiadka na dworcu gł.- szukamy przystanku tramwaju nr. 2 - znajduje się on przy ulicy Lubicz. Tam obieramy kierunek na "Salwator" - po dojechaniu do pętli sprawdzamy czas, i jeśli jest to godzina 16:00 - oznacza to, że w każdej chwili można spodziewać się czegoś - na kształt komitetu powitalnego. Jest to w zasadzie prawie centrum miasta, więc podróż trwa ok. no myśle do 20 min.

* Dla ludzi, którzy zdecydowani się jechać moim pojazdem. Zastanówcie się jeszcze - macie czas. Polecam ubezpieczenia na zycie - ostatnio przy próbie dojazdu na miejsce sztabowe pojazd przeszedł w nadprzestrzeń.. itd.

Dobra; jak by co to 693-808-170

...a i to;- Tatq? Zbierz Cobre, bo marudzi, że kasy nie ma...  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

49

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

no jak mam zabrac ... przeca jade pociagiem ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

50

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

...Acha; myślałem, że autem. A o której będziesz w Krakowie??


aaa, i jeszcze jedno. Na sztabie najprawdopodobniej premiera softu, który będzie duuuuużą niespodziewajką.. jak autor to skończy.

Dely; jedziesz?? Bo tu Cobra sieje mi seseme_defetyzmy i mówi, że nie.. .. :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info