SIDE2 fizycznie nie widzi ATRów, dopók opcjai dysku twardego w U1MB nie zostanie aktywowana (przynajmniej tak jest w oprogramowaniu FJC). Obsługa ATRów z karty flash (albo SD) urządzenia SIDE2 jest więc uzależniona od obecności U1MB.
Zastanawia mnie wiec jakim cudem SIDE2 będzie "widział" pliki ATR na innych rozszerzeniach 1MB. Teoretycznie nie powinien.
Nie mam AVG Carta, wiem że na forum kilka osób posiada to cudo rozbudowane o SIO i domyślam się ,że w przypadku AVG to bez różnicy jakie jest zainstalowane rozszerzenie pamęci RAM. Chiałem się upewnić.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.