1

Temat: Network game w A800WinPlus

Kto gral po sieci w A800WinPlus? Chodzi to jakos sensownie?
Moze jakies kompoty online?

2

Odp: Network game w A800WinPlus

Ponad rok temu testowalem to razem z adeptem, czasami byly jakies dziwne problemy z world karate championship ale przy dobrym laczu jakos powinno pojsc. Ktos z mocnym laczem musi tylko postawic serwer kaillery i szafa gra.

ślamk!

3

Odp: Network game w A800WinPlus

A ostatnio kumpel narzekal, ze by se ze mna zagral w archona, ale nie ma czasu, zeby wpasc ;)

A z tymi kompotami to serio mowilem... dely, lewis?

4

Odp: Network game w A800WinPlus

Co do grania online to z mojego punktu widzenia dzialac dziala ale cos laguje, moze dlatego, ze uzywalem dosyc wolnego serwera kaillera (spory ping).

Natomiast jesli ktos by mogl poswiecic kawalek rury na szybkim laczu to moznaby nawet zrobic jakas lige np. w World Karate Ch. lub co inszego: Soccer, Tennis (wilson nie gra) czy nawet Tekblasta (Yezus nie gra) :)))

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Network game w A800WinPlus

Ja proponuje: Archona, World Karate Championship i MegaBlast :)
To byloby cos dopiero :)

: 404. Stopka not found

6

Odp: Network game w A800WinPlus

ARCHON ARCHON!
A poza tym to jeszcze mozna co-opy w stylu zybexa :)

..no i achtung panza! ;)

7

Odp: Network game w A800WinPlus

Bodajże w zeszłym roku próbowałem z Samuraiem grać w ZYBEXA (w trybie kooperacji) pod A800Win i z Kaillerą - ale szybko zrywało połączenie, albo było tak wooolno, że się odechciewało...  :cry:   :(

XAN - jakbyś przeszukał forum, to nie musiałbyś zakładać tego tematu, bo niemal identyczny jest tutaj.  :lol:   :P

8

Odp: Network game w A800WinPlus

A moze ktos chce sprobowac w MULE przez Kaillere?

9

Odp: Network game w A800WinPlus

Dracon, sorry.. przegladnalem pobieżnie i nie znalazlem. Nastepnym razem bede szukal dokladneij.

10

Odp: Network game w A800WinPlus

Kaillera kaillera -- wiem ze to jedyny narazie protokol pozwalajacy grac w oldskoolowe gry przez siec via emul - ale, wolne toto, zawodne, bez porzadnego lacza nie podchodz ... generalnie lipa. Czy ktos z tutejszych zwolennikow kaillery wypowiadajacych sie w tym watku moglby podac choc jedna zalete tegoz ? Poza tym ze JEST ?

11

Odp: Network game w A800WinPlus

liga roxor ..to by bylo dobre ...
Lewis: w MULE jak najbardziej

All I hear is the sound of me falling on the ground

12

Odp: Network game w A800WinPlus

we wloclawku stoi sobie server kaillery z pingiem 50ms, wiec moze tam by warto bylo sprobowac?
archon to podstawa! ew. mule na 4 graczy - to by byla rozgrywka!
kiedy zabieramy sie za testowanie laczy? :)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

13

Odp: Network game w A800WinPlus

moze jakis link

All I hear is the sound of me falling on the ground

14

Odp: Network game w A800WinPlus

server name: SatFilm kaillera - emulators
location: Poland Wloclawek

mam IP: 195.136.107.249:27888
wlaze i zakladam gre w archona (plikowy angielski). jakby co krzyczcie przez gg#135785.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

15

Odp: Network game w A800WinPlus

gralem na neo w Mame na kailerze..wiec bedzie chodzic spox.........

gep/lamers^dial