101

Odp: POKEY MAX - stało się

@sun, wyślij maila, to Cię zapiszę na listę. zamowienia(małpa)retronics.eu

Ostatnio edytowany przez Duddie (2020-03-26 13:38:28)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

102

@Duddie: zrobione.

2x65XE (ECI), Ultimate, SimpleStereo, SIO2SD, SIDE2, IDE+2.0 rev.C, SOnari. POKEY 4ever ;)

103

W związku z napływającymi zamówieniami, a także pytaniami, chciałbym wyjaśnić kilka kwestii:

Obecna partia układów, która już została sprzedana, ma tylko Stereo Pokey (nazwijmy układ roboczo M2). Nowa partia z większym układem będzie mieć Quad Pokey z rejestrem konfiguracyjnym oraz (prawdopodobnie) Covox - obecnie trwają testy (układ M4 lub M8 - cena 199 zł). SID prawie na pewno się nie zmieści, będzie potrzebny jeszcze większy układ (M16 - cena między 250 a 300zł), oraz zmodyfikowana płytka, mająca więcej pinów sterujących.
Dlatego prośba do osób, które zamawiają, aby się deklarowały, który układ konkretnie chcą - z zastrzeżeniem, że te większe to może być dość odległy termin, musimy je dokładnie przetestować. Dość odległy, tzn. np. rok.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

104

no to się chyba wyrychliłem... :-)

https://systemembedded.eu/
"...Mówił mi to jeden facet, który znał się na atari i takich różnych rzeczach. On mówił, że procesor 6502 to był początkowo procesor wojskowy. On ma tajne funkcje, nie wiadomo w ogóle, co one mogą robić..."
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

105

Czemu?

106

Bom już zapłacił :-)

"...Mówił mi to jeden facet, który znał się na atari i takich różnych rzeczach. On mówił, że procesor 6502 to był początkowo procesor wojskowy. On ma tajne funkcje, nie wiadomo w ogóle, co one mogą robić..."

107

A chciałeś jakiś inny? Jeszcze można zmienić.

108

ja jak pisałem - potrzebuję tylko zamiennik, więc stereo mi starczy

Sikor umarł...

109

Duddie napisał/a:

A chciałeś jakiś inny? Jeszcze można zmienić.

No chciałem tego dużego... (199zł) a Waść napisałeś "że te większe to może być dość odległy termin, musimy je dokładnie przetestować. Dość odległy, tzn. np. rok."

Więc się przestraszyłem... że przyjdzie mi aż tak długo czekać :-(