1

Temat: Atarowiec w książce...

Informuję (z niejaką przyjemnością) że mój wiersz znajdzie się wkrótce w antologii podsumowującej 5 lat konkursu poetyckiego im. Wł. Pietrzaka. Gdyby ktoś był chętny, to zbiorę zamówienia. Cena i termin jeszcze nieznane.
Dostępna jest za to inna antologia z moim (i Tkacza) udziałem.

Informuję też, że nie ogłaszam tego w celach zarobkowych... :P

2

Odp: Atarowiec w książce...

nie, dziękuję nie skorzystam ... a na czym pisałeś ... na atarce czy na papierze ... lub ie daj Boże na PC ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Atarowiec w książce...

napewno jakaś konwersja...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Atarowiec w książce...

Jestescie ZAJE***CI  :lol:  :lol:  :lol:

PS.: Ja doceniam poezje, ale na papierze mogo pozwolic sobie tylko na Szymborska. Spytalbym sie o wersje elektroniczna, ale mi glupio  :oops:

5

Odp: Atarowiec w książce...

Laoo: zobacz w eMule..... :D

Jurgi: gratulacje!.

gep/lamers^dial

6

Odp: Atarowiec w książce...

no, no, Gratulaje !!!!

A o czym jest wiersz?

7

Odp: Atarowiec w książce...

Pisałem na papierze. Więc nie jest to konwersja.

8

Odp: Atarowiec w książce...

Książczyna wyszła. Szybko, bo było uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i od razu antologię sprzedawali. Jest też dziwna sprawa - jest to antologia laureatów konkursy, ale nie zamieścili (w części? w większości? - nie jestem pewien) zwycięskich wierszy, tylko inne, choć z zestawów konkursowych. Mój wybrali najkrótszy, wskutek czego (w ogóle piszę treściwie) mój wiersz jest najkrótszy w całej książce :). Nie zamieścili też zdjęć, chociaż planowali (szkoda, dałem im zdjęcie z Trenczyna).

Cena to 8 zł, gdyby ktoś był zainteresowany.
Jak ktoś jest zainteresowany, a go nie stać, to swoje wierszydło mogę wysłać mailem (bez autografu). Jak będzie zainteresowanie, to w ostateczności możnaby książkę zeskanować.

9

Odp: Atarowiec w książce...

Jak ktoś jest zainteresowany, a go nie stać, to swoje wierszydło mogę wysłać mailem (bez autografu).

Najwyzej autograf smsem przeslesz :)

A wiersz chetnie bym przeczytal!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Atarowiec w książce...

moze po prostu wrzuc wiersz tutaj?

11

Odp: Atarowiec w książce...

To jest kawałek, który zamieścili. Wygrał inny, ale tu go nie mam. Kiedyś wrzucę.

          pamięć absolutna

czy pamiętasz jeszcze, co robiłeś
14 października 1999 roku?
a to przecież zaledwie tydzień temu...
to nieprawda, że żyłeś
te dwadzieścia kilka lat
żyłeś tylko te kilka chwil
które pamiętasz
reszta
nawet utrwalona w pożółkłym pamiętniku
jest kłamstwem