1

Temat: Atari 7800 mod AV

Poszukuje osoby która by zamontowala moda AV do Atari 7800. Podobno identyczny jak do 2600?? Wersja Pal, najlepiej Warszawa.

2

Odp: Atari 7800 mod AV

Czy identyczny, to bym polemizował - ale podobny. No i trzeba pamiętać o dołączeniu dźwięku z zewnętrznego carta (chciałem napisać POKEYA, ale obecnie i Yamahę można podłączyć, a zasadniczo przypuszczam, że (prawie) dowolny układ w carcie). I sygnały są z innego miejsca.
I jeszcze pytanie: wersja PAL czy NTSC (mody się tu sporo różnią). I nie, nie zamontuję Ci, choć w mojej mnie korci...

Sikor umarł...

3

smile OK, a nie zamontujesz bo jesteś zwolennikiem zostawienia sprzętu w oryginale, chodzi mi o Twoj bardziej. Ja mam wersje PAL. Co oznacza wyprowadzenie dzwięku z zewn. karta!!!! Bo to już mi się nie podoba smile

4

Nie, nie zamontuję, bo nie czuję się na siłach. W swoich mogę coś spaprać, w cudzych to już byłby obciach. Wersja PAL, czyli łatwiej, pin od zewnętrznego źródła dźwięku znajdziesz obok pinu dźwięku z TIA, w modzie wystarczy je zewrzeć. To ta dobra wiadomość wink
A akurat mod video - to dopisuję - uważam za dobrą przeróbkę i przydatną.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2021-02-24 10:49:32)

Sikor umarł...

5

Ok wsio jasne, dzięki. Więc nadal szukam magika do moda smile. Może być nie z W-wy.

6

"Pan-tu-nie-stał" wink Czekam 10 lat... http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=8599

----====   dołącz do www.worldcommunitygrid.org   ===---

<-- Moja skrzynka "PW" jest pełna i nie mam czego usunąć. Chcesz się skontaktować, kliknij "E-mail". Dzięki.