1

Temat: Porządki w szafie vol. next

Kompletny zestaw Neostrada, box, literatura, modem, filtr itp. Wszystko prosto jakby z telekomunikacji. Oczywiście obecnie wartość jedynie sentymentalna. 40 PLN + wysyłka.

https://imgur.com/a/XflhRTD

Magnetofon niemieckich secret service - Conrac Elektron C3/20 - Wojskowy Rejestrator Rozmów Telefonicznych. Sprawny na tyle, że włączają się lampki, działa elektroniczny licznik. Więcej nie mogę sprawdzić, bo nie ma zwykłych wyjść audio. Dostałem go za darmo, więc również oddaję za darmo przy pokryciu kosztów wysyłki, a najchętniej przy odbiorze osobistym, ponieważ waży z tonę.

https://imgur.com/a/qm2AV0c

Można odbierać osobiście w Radomiu. Wystawione również w innych miejscach.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Porządki w szafie vol. next

Witam,
przygarnę ten magnetofon. Info na email.
pozdrawiam

3

Odp: Porządki w szafie vol. next

Magnetofon z Centroniksem? Stenotypistka już niepotrzebna, nagrania można wysyłać od razu na drukarkę. :-)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: Porządki w szafie vol. next

mobby777mj napisał/a:

przygarnę ten magnetofon. Info na email

Spoko, czekam na kontakt.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Porządki w szafie vol. next

dely napisał/a:

Więcej nie mogę sprawdzić, bo nie ma zwykłych wyjść audio.

Widzę złączę DIN 7 chyba, DIN 5 powinien podpasować, a nawet DIN 3 - wyjście słuchawkowe :) Piękny kawałek historii, jak widzę...

Sikor umarł...

6

Odp: Porządki w szafie vol. next

Cholera, spóźniłem się z tym magnetofonem. Byłby niesamowity eksponat na strzelnicę. Jakbyś znalazł coś jeszcze z Zimnej Wojny - daj znać.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

7

Odp: Porządki w szafie vol. next

Neo sprzedane, co do magnetu to nie dostałem żadnego info od pierwszego chętnego. Jeśli się nie odezwie do końca dnia, to przechodzi na Mateoosa.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Porządki w szafie vol. next

OK.  Ja z chęcią przygarnę ten magnetofon.

9

Odp: Porządki w szafie vol. next

Spoko, jesteś trzeci w kolejce.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Porządki w szafie vol. next

Hej, info poszło już wczoraj na mejla ale chyba zaginęło po drodze. Dzisiaj powtórzyłem (dodatkowo na PW).

11

Odp: Porządki w szafie vol. next

czwarty na magnetofon ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Porządki w szafie vol. next

Magnetofon odebrany osobiście. Dzięki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.