Temat: Nowy dział

A może by tak utworzyć dział Imprezy, Zloty, Sztaby ? Np. dużo się pisze o QuaST Party w dziale Scena 8-bit, ale party dotyczy również "dużoatarowców", po za tym, np. sztab trójmiasto to też impreza multiatarowska a o tej z kolei piszę się dziale Scena 16-bit, a osobny dział obejmujący wszelkie imprezy bardziej zażegnywałby wszelkie podziały ;)

2

Odp: Nowy dział

mysle, ze to dobry pomyseł

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: Nowy dział

Ja tez jestem za. Ale niech Dely zdecyduje.

4

Odp: Nowy dział

niechaj sie stanie

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5

Odp: Nowy dział

niom ;)
-co chwile jest jakiś sztabik
Jest to dobry pomysł

6

Odp: Nowy dział

A może by tak utworzyć dział Imprezy, Zloty, Sztaby ?

Te, Pudzianowski nie fisiuj :)

A gdzie byscie chcieli zeby ten dzial utworzyc, tzn w jakim podforum.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Nowy dział

Pomysl fajny. Moze na glownej stronie tam gdzie jest
NEWS FORUM BAZA itp niech bedzie link. A dzial na forum to jakis ogolny. I moze jeszcze dzial HARDWARE uaktualnic? tzn pozbierac schematy i opisy co gdzie i jak. Wtedy by bylo latwiej cokolwiek odszukac.
Pozdrowka.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: Nowy dział

Wlasnie dzisiaj o tym myslalem...
Powinno cos takiego byc bo jedni tworza w scena 8bit, inni w 16 itd... a szkoda ominac jakias impreze jezeli da sie na nia przyjechac ;)

9

Odp: Nowy dział

Małe sprostowanie - wyraziłem się niezbyt precyzyjnie - miałem na myśli oczywiście wyodrębniony dział w Forum (IMHO ładnie by to wyglądało za "Konsolami").

10

Odp: Nowy dział

a ja mam jeszcze jedna propozycje... jest taka zabawna strona jak scene.pl. I jak zapewne wiele osob wie mozna tam dodawac swoje obrazki... i propozycja jest taka: utworzyc na aa galerie obrazkow, ktora by dzialala tak jak ta ze scene.pl ale ograniczona do tworczosci atarowskiej (duze i male atari). Dracon juz tam wsytawial swoj obrazek zreszta ja takze...ale jakies "nieswojskie" klimaty tam sa i wogole... oto ta propozycja :)

11

Odp: Nowy dział

popieram pomysł z miejscem dla zlotów.w całej rozciągłosci...pomysł by mOOnie tez niczego sobie...bo na scene.pl siedzi sobie towarzystwo wzajemnej adoracji...beton corp.:)

gep/lamers^dial

12

Odp: Nowy dział

pudzianowski pomimo swojego wyglada ma leb na karku, jakby na to nie patrzec. idea jest godna zrealizowania. popieram w 100% !

13

Odp: Nowy dział

i stało się ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor