1

Temat: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

:evil:  :twisted:
Hej Wszystkim!
Jak wiadomo są kłopoty natury finansowej z BigScreenem na Lecie Ludzików 2002.
Wzwiązku z tym postanowiłem zacząć akcję, która to mam nadzieje zainspiruje innych do podobnych działań. Mianowicie otwieram
tu i teraz aukcję. Pod młotek wystawionwe są wszystkie moje dyski na Malucha jakie tylko mam! (5,25), a jest tego około 100szt.
(Tak na oko). Zawartość ich jak to po muzyku - Masa msx'ow (w tym znajdą się takie, które nigdy nie ujrzały światła dziennego).
Znajdą się jakieś grafiki Angoosa, jakies gierki w TB i moje proby assemblera. Jekis gierki i dema też chyba są.
U mnie tylko szafę zawala, a ktoś może mieć jeszcze z tego pożytek czy pamiątkę.   
Cena wywoławcza 20zł. - Przebijamy conajmniej o 5 zl!
Ponizej proszę przedstawiajcie swoje propozycje.
Proszę tylko o poważne potraktowanie tego.  Kasa idzie na Bigscreena !

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

Masz cene wywolawcza!

3

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

Wielce szlachetna idea - wiec i ja sie podlaczam - podbijam do 30 PLN i dorzucam extra 10 PLN dla Vaska za wejsciowke jesli bedzie bigscreen (mozna by na nim obejrzec zapisy DivX z poprzednich imprez - na pewno by sie nie marnowal)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

Wielce szlachetna idea - wiec i ja sie podlaczam - podbijam do 30 PLN i dorzucam extra 10 PLN dla Vaska za wejsciowke jesli bedzie bigscreen (mozna by na nim obejrzec zapisy DivX z poprzednich imprez - na pewno by sie nie marnowal)

dely! ty zyjesz! po tak dlugiej przerwie wreszcie sie odezwales ;) a ja juz myslalem ze przyrosles do biurka podczas wielotygodniowych prac nad nowym layoutem a.a ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

5

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

:twisted:  ok. jest juz 30 zl!  i caly moj dorobek atarowski za jedyne 30zl idzie do Dely'ego - Kto da wiecej ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

Dely - mam nadzieję, że udostępnisz mi chociaż muzyke - a poco to już chyba dobrze wiesz ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

Podbijam o dyszke - chyba jest juz 40 :)

8

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

X-Ray uprzedzałem !!!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

daje 100zl na BigScreena poza licyctacją.... bijcie się dalej o te dyskietki :-) i proponuje powalczyć jeszcze trochę bo chyba warto mieć big screena na LL :-) ... a mówie wam że będzie co oglądać! na prawdę warto!

co do tych 100zl to wlaśnie przekazuje je X-Ray'owi :-) więc on w moim imieniu przekaże kaskę orgaznizatorom. Postaram sie pojawić na party, ale nie mogę tego w 100% obiecać... ciężkie czasy nastały więc nie wiem jak będzie.

pozdrawiam
Seban/SLIGHT

10

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

Panowie i Panie!   

Organizuje w takim razie zbiórkę kasy poza aukcją!  - jeśli ktoś chcialby dorzoocić choćby 10 zł do funduszu Bigscreenowego niechaj się tu zadeklaruje.

Juz udalo mi sie zebrac 190 zł

100zł - zaofiarował Seban.  :!:
40zł - od Mats-Kosy - człowieka, który ze sceną niewiele ma wspólnego, acz zakochal się w tego typu imprezach (Elblag 98) i z calego serca wspiera tę akcję!
50zł ode mnie... 

... no i jak widzę dyski stoją już za 50zł  razem daje to juz 240zł  :!:   

Mam jednak nadzieje ze na tym sie nie skonczy!!  ??

Vasco - 8)   -  Pigula :cry: wlaczysz się ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

podbijam do 50 PLN za dyskietki  8O

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

No przyznam, ze jestem pod wrazeniem!!! Widze, ze akcja sie rozkreca i sa spore szanse na zamowienie big screena. Z tym, ze uprzedzam, ze dobrze byloby zdobyc jeszcze te 150-200 zl! Oczywiscie nie chce z Was zdzierac - najlepiej zgarnijcie jakis ludzi na to party!!!

13

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

60 zl!

14

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

No przyznam, ze jestem pod wrazeniem!!! Widze, ze akcja sie rozkreca i sa spore szanse na zamowienie big screena. Z tym, ze uprzedzam, ze dobrze byloby zdobyc jeszcze te 150-200 zl! Oczywiscie nie chce z Was zdzierac - najlepiej zgarnijcie jakis ludzi na to party!!!

Ludzi mysle bedzie wiecej niz zwykle. juz masz 35 osob zapisanych na liscie. (Mozesz dopisac jeszcze angoosa) mysle ze przyjedzie jeszcze troche takich niepotwierdzonych.  Ja prognozuje kolo 50.  Jak widzisz troche kasy juz sie uzbieralo. a jeszcze sa 2 tyg. Lepiej juz sie zakrec za firma wynajmujaca!
pozdrawiam!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

15

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

[...]
Organizuje w takim razie zbiórkę kasy poza aukcją!  - chcialby dorzoocić choćby 10 zł do funduszu Bigscreenowego niechaj się tu zadeklaruje.

Juz udalo mi sie zebrac 190 zł

100zł - zaofiarował Seban.  :!:
40zł - od Mats-Kosy - człowieka, który ze sceną niewiele ma wspólnego, acz zakochal się w tego typu imprezach (Elblag 98) i z calego serca wspiera tę akcję!
50zł ode mnie... 

... no i jak widzę dyski stoją już za 50zł  razem daje to juz 240zł  :!:   

Mam jednak nadzieje ze na tym sie nie skonczy!!  ??
[...]

masz racje iksie. na pewno na tym sie nie skonczy:

:arrow:  http://atariarea.nostalgia.pl/forum/viewtopic.php?t=209

=)

--s.

16

Odp: Aukcja - zbierzmy kasę na Bigscreena!

Wrzucam do skarbonki 20 PLN poniewaz dyski stoja juz 60 PLN, a raczej tyle juz nie bede mogl zaplacic (jestem biednym urzednikiem panstwowym  :oops: ).

Czyli mamy juz 270 PLN !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.