1

Temat: RLT 2 Orneta

Do party pozostał niecały miesiąc więc czas ogłosić kolejną edycję RLT czyli Random Libation Train.

Tradycją roku poprzedniego proponuje następującą trasę (wyjazd 29.07):

Kraków Główny 12:04 (pośpiech) 
Radom 15:07 
Warszawa Zachodnia 16:40
Warszawa Centralna 16:52 
Warszawa Wschodnia 17:02 
Olsztyn Główny 20:46 (czas na hamburgery)
Olsztyn Główny 21:04 (przesiadka do bonanzy)
Orneta  22:11

Co wy na to? Ja jade tym!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: RLT 2 Orneta

Nie gupie, szczegolnie, ze nie ma za bardzo innych mozliwosci dostania sie do Ornety obciagiem w tych gpdzinach (cale 4 pociagi na dobe). A znajac zycie to i tak sie spozni pociag w Olsztynie i ledwo zdazymy na bonanze i z hambugsow nici (no i moze byc zamkniete znowu).

3

Odp: RLT 2 Orneta

mam urlop od piatku wiec nici z tego pociagu jak dla mnie. W kazdym razie powodzenia :) znowu do was zadzwonie ;D

4

Odp: RLT 2 Orneta

Niby w tamtym roku starczylo czasu na zapiekanki ale to roznie z tym bywa :(
Mi jest to obojetne, kazdy mi bedzie pasowal wiec nie widze problemu.
Niech Krakow sie wypowie czy startujemy znowu tym samym czy jakies inne plany.

ślamk!

5

Odp: RLT 2 Orneta

mam urlop od piatku (...)

A nie czukesz ze Cie przewialo i nie jestes przeziebiony? ;) idz na zwolnienie i jedz z nami!

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

6

Odp: RLT 2 Orneta

O dobry pomysl :)

mikey: bierz przyklad ze mnie :p

ślamk!

7

Odp: RLT 2 Orneta

A nie czukesz ze Cie przewialo i nie jestes przeziebiony? ;) idz na zwolnienie i jedz z nami!

No niestety jak bym poszedl na zwolnienie w tym czasie, to jeden koles musialby w trybie natychmiastowym wrocic z urlopu :( Jest to moj dobry kolega i nie bede mu robil takiego swinstwa :)
Pozatym pewnie i tak bedziemy 'niestety' jechac autem :) Pozdro!

8

Odp: RLT 2 Orneta

Niby w tamtym roku starczylo czasu na zapiekanki ale to roznie z tym bywa

Hm, a ja tez bylem na tych zapiekankach w tamtym roku? Bo "sie mi recorder zacioł" w tym momencie ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: RLT 2 Orneta

No to powitam Was chlebem i denatu... tfu, solą na dworcu w Olsztynie, żeby sfinalizować wspólnie ostatni etap tej mega-r0l0 podróży ;)

...jeszcze tylko 25 dni...

10

Odp: RLT 2 Orneta

dely: spales z jedna taka zapiekanka w bonanzie :)

macgyver: mam nadzieje ze final bedzie co najmniej taki jak ostatnio :)))

ślamk!

11

Odp: RLT 2 Orneta

ciekawe jakie były wymiary tej zapiekanki... :lol:

oj, kurde bonanza roxor - ledwo pamiętam, hehehe! :D

a chyba też na ten LT się wybiorę - mam nadzieję tylko, że fundusze dopiszą...

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: RLT 2 Orneta

Dracon___: ostatnio to była rozgrzewka, która nawet w 20% nie uwidoczniła pełnych możliwości ;)

13

Odp: RLT 2 Orneta

O! Skoro tak to zamawiam miejsce przy oknie ;)

ślamk!

14

Odp: RLT 2 Orneta

mikey... jakie 'niestety'???

w tym roku wezmiemy dobra nute ;) oraz hm... coby sie nie zatrzymywac jak rok temu.. kupimy krate piwa? :) do ornety powinnismy wypic, a jak wypijemy wczesniej to ... kupimy nastepna :):P

15

Odp: RLT 2 Orneta

weź też rower :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: RLT 2 Orneta

Mi ten RLT jak najbardziej pasi... Jezeli nie bedzie zadnej sensownej propozycji transportu autem z krk to sie spotkamy juz w drodze :)

17

Odp: RLT 2 Orneta

jak sie nie zabiore jakimś samochodem, to pojade tymże pociagiem ;) ale jak pojade, to nie sama bynajmniej ;p

There's special place for me in hell. It's called the throne.

18

Odp: RLT 2 Orneta

meśka: nie sama ? z rodzicami przyjedziesz ? ;)

19

Odp: RLT 2 Orneta

Nie no.. nie pojedzie sama tylko z nami ;)
no chyba, ze zamkniemy ja w osobnym przedziale i wywiesimy tabliczke
'uwaga!'

20

Odp: RLT 2 Orneta

To ciekawe jaka tabliczka powinna wisiec u nas :)) szczegolnie jak dosiadzie sie Wawa :)))

ślamk!

21

Odp: RLT 2 Orneta

My? Alez calkowicie nie rozumiem o co Ci chodzi. Przeciez pelna kultura (nie rzygamy), harcerska piesn na ustach ("konduktor tez...") no i nie zaklocamy spokoju wspolpasazerom (czyt. nie wpuszczamy nikogo do przedzialu).... ;)

22

Odp: RLT 2 Orneta

Nie tylko, ze nie wpuszczamy ale i przejmujemy przedzialy obok ;)
A co se pospiewamy to nasze, juz sie nie moge doczekac! :))

ślamk!

23

Odp: RLT 2 Orneta

hehehehe;- miałem jechać autem, ale jak widze co się tu szykuje - to mi się odechciało (jechać autem). Raczej będzie to LT! Oj, będzie się działo. Meśka jedzie na wyposażeniu toalety, więc atrakcji nie zabraknie. Proszę nie rzygać w toalecie. 8)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

24

Odp: RLT 2 Orneta

Aaaaaa super Pin! Wiedzialem ze zmiekniesz hehe :>>> Startujemy ze stacji plaszow jak w tamtym roku??? :)))

ślamk!

25

Odp: RLT 2 Orneta

Sorka, że trochę Offtopic, ale podobno są tabletki zwalczające kaca, które posiadają tę cechę, że zażywa się je w trakcie picia, a nie po - może warto pomyśleć o zakupie partii w.w. tabletek z myślą o RTL? ;)