26

Odp: RLT 2 Orneta

Wreczysz je nam podczas przesiadki do bonanzy ;)

ślamk!

27

Odp: RLT 2 Orneta

Sorka, że trochę Offtopic, ale podobno są tabletki zwalczające kaca, które posiadają tę cechę, że zażywa się je w trakcie picia, a nie po - może warto pomyśleć o zakupie partii w.w. tabletek z myślą o RTL? ;)


słyszałem o tym!!!!
jak to działa to idę sobie qpić "wiadro" tych tabletek :lol:  ;)
nie mogę się doczekać Ornety :twisted:

28

Odp: RLT 2 Orneta

Lepiej pic tak, by kac człowieka nie złapał. Ostatnio wytrzeźwiałem 2-3 dni po powrocie z Ornety ;- a wyjazd ogólnie przeciągnął się na jakieś dwa tygodnie. To było coś - myślałem już o wizycie w poradni AA (Atari-Area :D  :D ). Dracon__ - myśle, że Płaszów. Jesteś w stanie przyjechać do mnie dzień wcześniej??? Zapodamy jakiego ciosa - to tak w ramach treningu???

MOTTO:
"Lepszy Goliat w garści, niż Mustak na dachu"

(nach Dachau)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: RLT 2 Orneta

Pin: Na 95% jestem w stanie wczesniej podjechac, jeszcze sie jakos zgadamy. Pomysl fajny, oby tym razem ten trening wyszedl mi na zdrowie :]

ślamk!

30

Odp: RLT 2 Orneta

...thePink kupił auto ...na sztaba - z gazem... trzeba to przydyskutować. Dracon__ - zadzwonie na priva. Ale i tak planuje dosiąść się gdzieś po drodze do LT :D  :D ...choćby i w Olsztynie. I tak będzie róló!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

31

Odp: RLT 2 Orneta

Pin - mi to dosc obojetne... tzn przyznam ze wolalbym w miare czynny zamontowac sie do LT wiec ten czwartek tak mnie kusi i kusi bo dluzej trzezwy bede. Oczywiscie masz sie pokazac w LT, obojetne w jakim miescie. Tylko nie w Ornecie tak jak w tamtym roku ;)

ślamk!

32

Odp: RLT 2 Orneta

Na 75% będę jechał nie RLT a ALT. za wszystkie utrudnienia przepraszam ;) .   

Dracon_ _ (vel Podkreślnik vel Parapet):  może coś z termosu  dowiozę na miejsce.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

33

Odp: RLT 2 Orneta

WILSON - PUBLICZNIE CI DZIEKUJE ZA 75% poparcia :)

Ty juz wiesz o co chodzi.

34

Odp: RLT 2 Orneta

Kurde;- godzina wyjazdu uzależniona jest w znacznym stopniu tym, kiegy thePink skończy prace...;- więc może to nastąpić dopiero w czw. wieczorem. Niestety budżet w tym roku wybitnie kiepski, więc siłą rzeczy musze jechać wozem - cóż jedziemy na cyklon B - propan butan. Zobaczy się  8)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: RLT 2 Orneta

wilson milo slyszec :] ale nie ograniczajcie sie! Beda kolejne rlt'ki ;)

Pin drzwi thePinkowi nie powyginaj bo bedzie wiekszy opor powietrza i wyjdzie drozej niz pkp ;)

ślamk!

36

Odp: RLT 2 Orneta

jade ciapongiem. i zabieram na zlot mojego faceta >_>.... bo kto powiedział, że to faceci mają swoje żony/kobiety/narzeczone/whuteva tylko zabierać? ;p

There's special place for me in hell. It's called the throne.

37

Odp: RLT 2 Orneta

1. Boszzzz...
2. A kto powiedzial ze tak?

38

Odp: RLT 2 Orneta

Meśka - zrób mu mały sparring z Shinorem - rozerwie się chłopak, hehe... :D

I Ty zostaniesz big endianem...

39

Odp: RLT 2 Orneta

jade ciapongiem. i zabieram na zlot mojego faceta >_>.... bo kto powiedział, że to faceci mają swoje żony/kobiety/narzeczone/whuteva tylko zabierać? ;p

hmm..  "z drzewem do lasu" ;)

40

Odp: RLT 2 Orneta

kto jedzie pociagiem z wawy ?

41

Odp: RLT 2 Orneta

wszyscy z wawy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

42

Odp: RLT 2 Orneta

ok ... w takim razie o ktorej i gdzie sie stykamy (w ktorym m-cu dworca centralnego, ma sie rozumiec) ?

43

Odp: RLT 2 Orneta

Wlasnie, warto by bylo napisac kto i gdzie wsiada.

To moze ja:  Radom.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

44

Odp: RLT 2 Orneta

kto jedzie tym LT z krakowa? i jedziemy z płaszowa czy z glownego? O_o
mi to obojętne, ale optuje za głownym (choć dostosuje sie do wiekszści po prostu).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

45

Odp: RLT 2 Orneta

Mam ndla was pewną wiadomość-nie jadę do Ornety. Rodzice w tym casie wzięli urlop i pojedziemy gdzieś indziej. Więc raczej nie podwiozę nikogo na patry  :(

grzybson/SSG^NG

46

Odp: RLT 2 Orneta

Ja startuje z Krakowa. Plaszow czy glowny mi to obojetne, niemniej w Plaszowie lepsze miejsca mozna pozajmowac :)

Dely: jakos nas tam w Radomiu namierzysz ;))))

ślamk!

47

Odp: RLT 2 Orneta

No jasne, jakas flaszke tez wezme zeby jako tako czlowiek do warszawy dojechal gdzie jak mysle jakies "posilki" wsiada :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

48

Odp: RLT 2 Orneta

No ja z Wilsonem, Mikeyem i Samuraiem jedziemy ALT w nocy. Wyjazd o 1.55 z Centralnego. O 23 odbieramy Mikeya z pociagu. Ktos sie jeszcze lapie?

49

Odp: RLT 2 Orneta

jakiego dnia w nocy ? czwartek ? sroda ? piatek ?

bo ja sie chce zalapac na train

50

Odp: RLT 2 Orneta

W czwartek.